all - star kadroları

Ya yarışmalar inanılmaz amatördü. 1tek 3 sayı yarışmacıları olayı biliyordu. Diğerleri şansa yaptı. Yetenek yarışmasında yarışmacıların hepsi platformları farklı yaptı. 3lük te sanıye skandalı oldu . Samç yarışmasında annatanlar bile ne oldugundan haberi olmadı...
Maçta eh işteartık oyunculardan çok benım gözüm oyuncuların terlettikleri formada olunca çokta objektif izleyemiyorum.
Neyse Dj. Funky ve CEZA ya şovlarından dolayı teşlekkürü borç bilirim .
Yaşasın Hip Hop yaşasın Basketbol...

Marcus slaughter gercekten super bir oyuncuy play off a cikamazsa karsiyaka napip yapip almamiz lazim :D

Emre Özdoğan' Alıntı:
Dersanem olduğu için izleyemedim All-Star'ı. Organizasyonun tamamında neler oldu biri anlatırsa izleyemeyenler için iyi olur. Bide maçın ve diğer yarışmaların tekrarını verecek mi tv? Ayrıca bu organizasyonda yer alan tüm oyuncularımızı tebrik ediyorum. Mithat'ta beklemediğim halde kazanmış yeteneği helal olsun.
çok bişey kaybetmedim

öncelikle organizasyonda ter döken tüm oyuncularımızı tebrik ediyorum. All star yinede başlangıç olarak güzeldi. Bence seneye daha da güzel olacaktır tabi daha ii tasaralayabilirlerdi ama yinede güzel görüntüler vardı. Tufan'a çok üzüldüm tam ritmini bulmuşken saat çalışmıyor diye başa aldılar e tabi 6-7 top kullanmıştı biraz yoruldu elide sogudu şanssızlık ama olsun benim gözümde o kazandı :) Mithat yetenekli oldugunu gösterdi. Smaç yarışmasını anlamadım valla slaughter bi smaç yaptı elinden topu bırakmadı bi tane daha yaptı sonra herkes 2 tane yaptıu sanki kuralları slaughter koymuş gibi oldu :) maç bence gayet iyiydi sonuçta oyuncular ilk defa yanyana oynadılar. seneye daha güzel bir organizasyon bekliyorum. Bence en başta taraftar topluluğu muhteşemdi...