Altyapı Seçmeleri Başlıyor

Galatasaray basketbol altyapısına oyuncu kazandırmak ve A Erkek, A Bayan takımlarımıza oyuncu yetiştirmek için yapılacak olan seçmeler, 6 Haziran 2009 Cumartesi günü başlıyor. Seçmelere, 1993 - 2000 yılları arasında doğan erkek ? kız sporcular katılabilecekler.

İki gün sürecek seçmelerde, doğum tarihlerine göre seçme günü ve saatleri aşağıdaki gibidir:

06 Haziran 2009 Cumartesi
14:00 1993-1994 doğumlu erkek-kız sporcular
15:00 1998-1999 doğumlu erkek-kız sporcular
16:00 2000 doğumlu erkek-kız sporcular

07 Haziran 2009 Pazar
13:00 1997 doğumlu erkek-kız sporcular
14:00 1995 doğumlu erkek-kız sporcular
15:00 1996 doğumlu erkek-kız sporcular.

* Seçme saatinden 30 dakika önce salonda bulunulması ve başvuru formu doldurulması gerekmektedir.

* Seçmeye katılacakların spor eşyalarını (şort-spor ayakkabı-tişört) yanında getirmeleri gerekmektedir.

* Seçmelere katılım ücretsizdir.

altyapıyla uğraşan bir kişiye soru sormak istiyorum acaba uğraşan var mı

Arda Öztürk' Alıntı:
Sen sor biz cevabı buluruz :)
Merhaba abi.Ben 1senedir bu seçmeleri bekliyorum ve olmasınında çok sevindim ama benim kolum kırılmıştı yani pazartesi günü alçıyı çıkardılar ama 2hafta basket oynamamı sölediyor zaten basket topunu atamıyorum istediğim şekilde şuanki durumumla.Acaba ileri bir zamanda beni izleyebilirler mi?

Kişiye özel bir uygulama yapmalarının söz konusu olacağını sanmıyorum.Ama seçme günü gidersin kayıt anında durumunu anlatırsın onlarda olması gereken uygulamayı yaparlar sana Okan.

Hasan hoca mesaj atmakta sıkıntı yaşadığı için benle iletmek istedi :

Doğum Yılı
Boy
Kilo

bilgilerini geçsin seçmelere girmeyi düşünenler.

Diğer altyapı hocalarımızdan ya da seçmelere katılmak isteyen olursa mailim :

murat.inal@gsbasket.org

Şafak Kumandanoğlu' Alıntı:
Seçmelerin nasıl geçtiği konusunda bilgisi olan varmı?

Şafak abi benim giden arkadaşım oldu.Onun anlattıkları ;

94'lüler kategorisinde yaklaşık 200 kişi falan varmış.5'er 10 ' ar kişilik gruplarla alınıp , turnike attırılıp daha sonra da 5 dakika falan maç yaptırmışlar.

Bu kadar.

Altyapı

En son Galatasaray seçmelerine kolum kırıldığı için gidemedim ve çok içimde kaldı.Gerçekten çok oynamak istiyorum
Acaba bu aralar seçme olur mu??bi bilgilendirirseniz sevinirim.Bide bu işle uğraşan birisiyle konussam çok iyi olur

Alt yapı seçmeleri ile ilgili bir şey değil ama Nevriye Yılmaz bizim altyapımızdan mı çıkma ?