Antonio Graves

Re: 22 # Antonio Graves

Barış Gürek' Alıntı:
hangi yolla iletmeyi düşünüousunuz maçtamı yoksa başka kaynaklar aracılığıylamı
Çeşitli kaynaklarımız var :) :)

Niye sordun??

iğneleme amaçlı sormadım maçta falan düşüncüler dile getirilicekse daha örgütlenip
olabilir die sordum ondan mrk ettim

Barış Gürek' Alıntı:
iğneleme amaçlı sormadım maçta falan düşüncüler dile getirilicekse daha örgütlenip
olabilir die sordum ondan mrk ettim
Şaka yaptım alınganlık yapma:)

Salonda yanlarına gidip söylemeyi düşünüyoruz, arzu edersen sende bize katılabilirsin:)

Esprim için alınma lütfen:)

yok eyüp bey alınmam bnm bu siteye tek giriş amacım beni basketbola başlatan sevdiren bu klübe bilgili olduğum konularda yazılar yazıp herkesi aydınlatmak sizinde aynı amçta olduğunuzdan şüphem yok sanırım oyak maçından sonra içerde oynuyoruz 2 hafta sonra vizelerim bitio bahar tatilim başlıo çok büyük bir aksilik olmazsa maçta olurum yine...Tabiki haberleşelim elimizden geleni yapalım

Ben her zaman diyorum..Biz taraftar olarak artik bazi seyleri degistirmeliyiz..Gorunen koy kilavuz istemez.Galatasaray Spor Klubunde basketboldan anlayan,icinden yetismis,profesyonel anlamda bu ise yatkin kisi veya kisilerin sayisi bir elin parmak sayisini gecmez.Zaten bu mevcut sayida su an da bunyemizde yok.(Ornek:Yalcin Granit,Turgay Demirel vs.)
Basimizda ki coach olsun,Ahmet Dedehayir olsun vs..bu isleri kaldiracak seviyede isimler degiller.Galatasaray spor klubu futbol olsun,basketbol olsun ticarethane gibi yonetilmekte.Giden gelen oyuncu,hizmetli,gorevli artik kimse sayisini matematik profesoru getir tıklar hesaplayamaz.
Konuya gelecek olursak biz taraftarlar olarak artik gerekli protestomuzu gostermemizin zamani coktan geldi.Bize basketbolu bilen(Aydin Ors,Oktay Mahmudi gibi..) coach-antrenor ve yoneticiler lazim.Ayni zamanda alt yapinin bir duzenli hale sokulmasi lazim..
Antonio Graves icin ise klube baski yapmaliyiz Galatasaray ruhuna paralel bir oyuncu oldugu icin..Boyle yabancilar(bilhassa Amerikalilar) sıkca gorulmez ulkemizde..Antonio Gravesin seneye tutulmamasi demek sahsi gorusum cok buyuk bir kayip demek benim icin..Ayni zamanda Galatasaray yonetimine karsi eski kirginliklarimin yeniden ortaya cikmasi demek!

Barış Gürek' Alıntı:
yok eyüp bey alınmam bnm bu siteye tek giriş amacım beni basketbola başlatan sevdiren bu klübe bilgili olduğum konularda yazılar yazıp herkesi aydınlatmak sizinde aynı amçta olduğunuzdan şüphem yok sanırım oyak maçından sonra içerde oynuyoruz 2 hafta sonra vizelerim bitio bahar tatilim başlıo çok büyük bir aksilik olmazsa maçta olurum yine...Tabiki haberleşelim elimizden geleni yapalım
Tamam umarım ilk iç saha maçımızda görüşürüz:)

Graves' e kendini ne kadar çok sevdiğimizi, onun bizim için özel bir oyuncu olduğunu hissettirmemiz lazım.

Fikrimi daha önce belirtmiştim, yine belirteyim. Graves serbest atışa gelirken veya oyundan çıkarken(girerken) kendisine MVP diye tezahurat yapmak oyuncuyu inanılmaz motive eder. Hem güzel bir taraftar şovu olur hem de oyuncuyu yüceltiriz.

Graves'in kalmasi konusunda büyük kesim hem fikiriz ancak her ABDli basketbolcu gibi Graves'in de NBA hayalinin oldugunu düsünüyorum ...

Bu yaz oda sansini deneyecektir ve basarili olma sansi cok yüksek !

Benim pek ümidim yok acikcasi

Keske kalsa !

Bir yerlere gelmek istiyorsak artık 1 yıllık yabancı dönemini geçmemiz gerkiyor. Kaliteli yabancılar geliyor. Ağzımıza 1 parmak bal çalıyor ve gidiyor. Umarım Graves için de bu geçerli olmaz.

Bana kalırsa NBA'ye uygun bir oyuncu değil Graves.Avrupa basketbolu onun için daha besleyici olacaktır.
Kendisini ilk geldiği günde destekledim ve özelliklerinin bilincinde hareket ettim bugünde bu fikrimi koruyorum.Kendisi takımın en yararlı oyuncusudur ve artık basketbol yönetim şeklimizi değiştireceksek buna istikrarlı kadro ile başlasak çok iyi olur.Elbette istikrar demek 5 yabancının 5 inini takımda tutmak demek değildir en iyi olan,en çok katkı verenlerini tutup yapıyı bozmamaktır.
Fakat önümüzdeki sezon yapılanması,sponsorluğu,hocası yani hiç birşeyi belli olmadıği için açıkçası var olan yerli oyuncularımızın dıında takımda tutabileceğimiz oyuncu olmayacaktır muhtemelen.

Graves i çok seviyorum ve bukadar çok sevdiğim için de sezon sonu ayrılmasını istiyorum..onun geleceği meçhul bir takımda şube içi hesaplaşmaların yoğun olduğu bir yerde ve kendisi canını dişine takarken bazı oyuncuların kulube küsme gibi bir lüks içinde olduğu yerde değil..hakikatten onu hakeden hedefleri olan bir kulupte görmek istiyorum...

Erman Korkmaz' Alıntı:
Gravesin yaninda Solomon'un oldugunu dusunemiyorum sahsen...Solomon-Graves ikilisi..Inanilmaz otesi olurdu.

Galatasaray tribünlerine hareket çeken Solomon'u mu ? Yanında da Pondexter'i getirelim Bayan Takımı'na tam olsun..

Birkaç düzenlemeden sonra Gravesle facebookta arkadaşlarımın yardımıyla yaptıgım röportajı yayınlamak istiyorum...Birkaç düzenleme kaldı onlarıda yapalım olay tamamlanacak...
Yalnız biraz kısa ama öz konuşmalar oldu..

umut kalmak istiyormu yada bu konuda girişimler olmuşmu bunun hakkında ufakta olsa röportajdan önce bilgi verirmisin...Bu arada herkes adına teşekkürler röportaj için...