aralık ayının oyuncusunu seçelim

size göre takımızda aralık ayının en iyi performansını gösteren oyuncu kimdi?

• 4-Erdem Türetken

Oy: 0 0.0%
  • 7-Tufan Ersöz

• 8-Charles Gaines

• 11-Fatih Solak

• 12-Hüseyin Beşok

• 15-Cemal Nalga

• 17-Dee Brown

• Kullanılan toplam oy
    76
fenerbahce ve telekom maçlarının en kritik yerlinde hep o vardı o bu takımın saha içindeki hocası o cüneyt erden :)

Tabiki huseyin besok,
FuLker ve teLekom macLarında kritik yerLerde insiyatifi eLine aLması onemLiydi.
GeneL oLarak bakarsak eger istikrar abidesi Chriss owens diyebiLirim,

Birbirindne kıymetli oyuncularımız var.Yani takımda birden fazla oyuncu, ayın oyuncusu ödülünü almayı haketti.Kritik yerlerin adamı;Cüneyt Erden.Benim oyum Christopher Owens'a gitti çünkü;skor ve hava toplarında oldukça etkiliydi bu ay.Hüseyin'in özellikle Fenerbahçe maçında ki performansı süperdi.İkilemde kaldım,ama oyum Chris Owens'a....

Bence Hüseyin Beşok.
fülker ve telekom maçlarındaki performansı çok iyiydi.Ayrıca fener benchine dönerek yaptığı hareket ile benden oyu kaptı :)

Birbirinden zorlu maçlar oynadığımız Aralık ayında her maçta bir oyuncumuzun yıldızlaştığı için karar vermesi oldukça güç.

Telekom maçındaki oyunuyla rahat bir yolculuk geçirmemi sağladığı için Cüneyt Erden diyorum.

Oyum Galatasaray takımına.Esasında Fülker maçını baz alırsak Erdem Türetken bile olabilir o maçta oynadığı enfes oyunla ;) .Ama komple aralık ayı olduğu için ya Hüseyin Beşok ya da Chris Owens.Dee Brown ve Cüneyt Erdende Aralık ayının bu denli iyi geçmesinde kuşkusuz en büyük pay sahibi olan diğer oyuncular.
Karar vermem zor ama benim sanki Hüseyin Beşok biraz ağır bastı gibi.Geçen ankette olduğu gibi yinede Hüseyin Beşoğa verdim.Ama Chris Owens ve diğer oyuncularımız derseniz hiç bir itirazım olmaz...

bnm oyum kaptana ;) sezon başında endişe ettiğimiz yönü olan savunmayı bu ay içerisinde olağanüstü şekilde yaparak takımımıza direnç kazandırdığı ve her maç istikrarlı bir şekilde skor ürettiği için..

oy verirken hiç bakmadan verdim yorumlara
herkes benim gibi düsünüyo demek ki

chris bence de en iyisi su anda.. inanılmaz bi patlama gösteriyo..