Arka Sıradakiler

Uyuşturucunun, haracın kol gezdiği, yıllardır üniversiteye bir tek öğrenci bile gönderememiş, unutulmuş bir lise ve öğrencilerden tamamen ümidi kesmiş hocalar..

Okula yeni gelen azimli bir öğretmen tek başına bu lisenin kaderini değiştirebilir mi?

Burak Koç' Alıntı:
Uyuşturucunun, haracın kol gezdiği, yıllardır üniversiteye bir tek öğrenci bile gönderememiş, unutulmuş bir lise ve öğrencilerden tamamen ümidi kesmiş hocalar..

Okula yeni gelen azimli bir öğretmen tek başına bu lisenin kaderini değiştirebilir mi?

Değiştiremez. Yani dizide değiştirebilir ama gerçekte öyle bir babayiğit yok. ;)

Gençlik dizisi sevenler için çok ama çok güzel bir dizi.hayatın zorluklarını yaşlarını rağmen yaşayan kişiler.her hafta çok beğenerk izliyorum

Burak Koç' Alıntı:
Gençlik dizisi sevenler için çok ama çok güzel bir dizi.hayatın zorluklarını yaşlarını rağmen yaşayan kişiler.her hafta çok beğenerk izliyorum

Adaş, hayatın zorluklarını yaşayan gençleri seyretmek için izliyorsan ben sana hayat hikayemi yazayım okumayı dene, okumayı yarıda bırakır oturur ağlarsın. Hastalık,Öss,zorluklar...

Kusura bakmasın kimse ama filmde falan ben zorluk falan göremiyorum herkes bulmuş birbirini aşk yaşıyorlar,aşkta olan zorluklar falan... Hayatın toz pembe gibi olduğunu anlatıyor. Realist bir insan için bunlar hafif kalır.

Burak Ceyhan' Alıntı:
[quote="Burak Koç":1n9w8zvi]Gençlik dizisi sevenler için çok ama çok güzel bir dizi.hayatın zorluklarını yaşlarını rağmen yaşayan kişiler.her hafta çok beğenerk izliyorum

Adaş, hayatın zorluklarını yaşayan gençleri seyretmek için izliyorsan ben sana hayat hikayemi yazayım okumayı dene, okumayı yarıda bırakır oturur ağlarsın. Hastalık,Öss,zorluklar...

Kusura bakmasın kimse ama filmde falan ben zorluk falan göremiyorum herkes bulmuş birbirini aşk yaşıyorlar,aşkta olan zorluklar falan... Hayatın toz pembe gibi olduğunu anlatıyor. Realist bir insan için bunlar hafif kalır.[/quote:1n9w8zvi]

Helal Burak kardeşim.
Dizi hayatın aşktan ibaret olduğunu belirtiyor sadece.
Kemal Hoca,Kemal Hoca ne hocaymış be.
Bir tane canlı,gerçek örneğini gösterin şu adamın.
Gerçeklerden çok uzak bir dizi...

Burak Ceyhan' Alıntı:
[quote="Burak Koç":u0wxfk1d]Gençlik dizisi sevenler için çok ama çok güzel bir dizi.hayatın zorluklarını yaşlarını rağmen yaşayan kişiler.her hafta çok beğenerk izliyorum

Kusura bakmasın kimse ama filmde falan ben zorluk falan göremiyorum herkes bulmuş birbirini aşk yaşıyorlar,aşkta olan zorluklar falan... Hayatın toz pembe gibi olduğunu anlatıyor. Realist bir insan için bunlar hafif kalır.[/quote:u0wxfk1d]
sagolasın adaş ama herkesın anlatmaya deger hayat hıkayesi vardır tabi..
dedıgın gıbı oss,hastalık,zorluklar falan fılan...bende anlatsam cok guzel kısa fılm olur soz konusu olan bu degıl! :)
kımse tabı kı kusruna bakmaz.. fılmde bı cok zorluklar var ama fazla derıne ıslenmıyor hıkaye,bunu dogal olarak karsılamak gerekır haftada 2.30 saatle sınırlı olan dızı dogal olarak yuzeyseldır..Ama bence yuzeysel olarakta bır cok konuya ayak basıo! örnegın,arka sıradakılerın yasam ıcın savası,parasızlık yuzunden gecırdıgı zorluklar,işsizliğin zorlugu,hastalık gecıren bı kızın yuruyememesı ve bunun hayatında nelere bedel olacagını soylemesı,dersaneye verecek paraları olmadıgı ıcın gelecegınden suphe eden bı ton genclık..ve tabı yıne araya ask sıkıstırılmıs guzel bı sekılde..bı seylerı aşmak,bı yerlere gelebılmek ıcın savasmak..derıne ınmesede bence anlamlı bı dızı ızleyın yada ızlemeyın ama umarım devam eder bırakın bu kadar pesımıst olmayalım artık lutfen!..

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Burak Koç":2q2prdnd]Gençlik dizisi sevenler için çok ama çok güzel bir dizi.hayatın zorluklarını yaşlarını rağmen yaşayan kişiler.her hafta çok beğenerk izliyorum

Helal Burak kardeşim.
Dizi hayatın aşktan ibaret olduğunu belirtiyor sadece.
Kemal Hoca,Kemal Hoca ne hocaymış be.
Bir tane canlı,gerçek örneğini gösterin şu adamın.
Gerçeklerden çok uzak bir dizi...[/quote:2q2prdnd]

sımdı Tugay kardes; sız dızının sadece askla ılgılı olan tarafını goruyorsunuz..Yada gormek ıstedıgınız tarafı bu!
ama ustte dedıgım gbı bı cok konuya degınıyor...ve daha pek cok seyde sayabılırım bunun ıcın!
He hoca konusuna gelınce..Bende su yasıma kadar bı tane Kemal Hoca gormedım..Ama pıyangonun kıme vurcagı bellı olmuyor..Fılmde olsa belkı gercek hayatta da vardır bole nadırde olsa! olamaz mı kardes :)

YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKÜRLER

Beğenerek izlerim. Ama dizi 10 üzerinden 8 lik ise sırf Hüsnü sayesinde 1 puan daha verilecek konumda. İnanılmaz güldürüyor beni.

Aa sokakları hangi ara sıradakilerle değiştirdiler yahu. Ahah.

Kınıyorum Arka Sokakları dizisini bu bölüme açmayan insanları.

Bu diziyide bilmem, izlemem de. :)

Fox'un gençlik dizisi Arka Sıradakiler, 2011-2012 sezonunda da devam edecek.

Dizinin yapımcısı Birol Güven, twitter aracılığı ile yaptığı açıklamada dizinin bir sezon daha devam etmesinin kesin olduğunu açıkladı...

Arka Sıradakiler dizisinde dört sezondur Özge karakterini canlandıran Sevda Dalgıç, dizinin yeni sezondaki bölümlerinde olmayacağını söyledi.

Fox TV ekranlarında Pazar akşamları ekrana gelen gençlik dizisi “Arka Sıradakiler” de Özge karakterini oynayan başarılı oyuncu Sevda Dalgıç, dizinin yeni sezondaki bölümlerinde kadroda olmayacağını açıkladı.

Sezonda farklı bir rolle izleyici karşısına çıkmak isteyen Dalgıç, “Dizinin yeni sezondaki bölümlerinde olmayacağım. Yeni ve farklı projelerde oynamak istiyorum. Şu an bana gelen projeleri değerlendiriyorum” dedi.

Birol Güven Arka Sıradakiler'in yeni sezonda ki yeni bölümleri için yeni yüzlere fırsat vereceğini duyurdu. Birol Güven yazdığı mesajda şu bilgilerede yer verdi. "Oyunculuk eğitimi almamış yetenekli arkadaşlar da başvurabilir. İstanbul dışından da başvurabilirsiniz. İki hafta içinde görüşmeye çağıracağız."