Armanın hakkını veren basketbol takımımızla gurur duyuyorum.

Bu çocuklar bu sezonki müthiş onur mücadeleleriyle saygıyı, desteği o kadar çok hak ediyorlar ki.. Futbol takımındaki sporcu arkadaşları da bu özelliklerinden biraz nasiplenebilseydi keşke! Maçları sahada ruhsuzca dolanarak bitirmeselerdi keşke!

Basketbol takımımızın sezon başındaki büyük olumsuzluklara rağmen sergilediği mücadeleyle, azimle gurur duyuyorum!

Galatasaray Armasının hakkını veren bu takım desteği sonuna kadar hak ediyor!

YÜRÜYEDURUN POTANIN ASLANLARI !!!

Re: Armanın hakını veren basketbol takımımızla gurur duyuyorum.

Bu gururu keşke sadece salona gelen 3000 kişi duymasa!

Her Galatasaray'lı gurur duyuyordur sanırım..
Eyüp abi senden Ankara deplasmanı bekliyorum :)
Ankara'ya maça gelebilipte gelmeyen fenerli olsun! :)

E.Nisan YILDIZ' Alıntı:

İmkanlar gereği maçlara gelemesekte sadece tv den seyretsekte bu takımın oyuncularının ve büyük galatasaylı cem hoca'nın mücadelesine, azmine, isteğine, direncine alkış tutuyorum,saygı duyuyorum ve zevk alıyorum seyrederken.

ve maçlarda onları yalnız brakmayan 1' inci dereceden arma sevdalısı taraftarın da hepsinin yüreklerine sağlık.

Sonuç ne olursa olsun.Bende sonuna kadar gurur duyuyorum.

E.Nisan YILDIZ' Alıntı:
Bence buna fazla takılmamak lazım :) sonuçta bu rakam bile Ligin seyirci ortalaması bazında açık ara önde olmamızı sağlıyor. Düşün Ayhan Şahenkde osla bu kadar seyirci nasıl hisler uyandırırdı..

Bence bi hafta sonu barbekü partisinde futbol takımıyla,basket takımını tanıştırmak gerek ve basket takımı futbolculara bu iş nasıl olur; ruh,azim,mücadele nedir? anlatmaları gerek.

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="E.Nisan YILDIZ":bm8pmn2b]Bu gururu keşke sadece salona gelen 3000 kişi duymasa!
Bence buna fazla takılmamak lazım :) sonuçta bu rakam bile Ligin seyirci ortalaması bazında açık ara önde olmamızı sağlıyor. Düşün Ayhan Şahenkde osla bu kadar seyirci nasıl hisler uyandırırdı..[/quote:bm8pmn2b]
Haklısınız aslında, en az 2000 kişi geliyor her maça, BJK ve Fener maçlarının 3-4 katı demek.
Bu sayının artmasında A.İpekçi'nin payı büyük, allah dağına göre kar veriyor, bu cezalarda olmasaydı, belkide dolu salona oynuyorduk.
Birde bu kadar insan, klübümüzün taraftar çekmeye dönük hiçbir şey yapmamasına rağmen geliyor.

Galatasaray Tarihinin en rezil olayı yaşandıktan sonra Galatasaray tarihinin en gurur tablosunu oluşuran Aslanlarımıza sonsuz teşekkürler. . .

Tugay EREN' Alıntı:
[quote="Eren Bekdemir":5cqgg5zk]yanlız şu var ş. okan çevik gitmeseydi bu takım böyle oynamayacaktı.
çok doğru.şu anda 6-7-8 arasında gidip gelen bir takım olurduk.mücadelerinden dolayı onlarla gurur duyuyorum. :p[/quote:5cqgg5zk]
Bu şüphesiz işte
Eğer Okan Çevik koç olarak kalsaydı bu takım bu kadar zevk veren bir takım olmayacaktı.Okan Çevikin gelmesine en çok karşı çıkanlardan biri olarak bu kötü olayın böyle güzel bir sonuç getirmesine de en çok sevinenlerden biriyim.

Bu başarıda ki en büyük pay kuşkusuz koçumuz Cem Akdağındır.

Yıllar önce TRT'de bir yabancı dizi vardı basketbolla ilgili yanılmıyorsam Beyaz Gölge idi o zaman bizlere basketbolu sevdirmişti. Şimdi de Beyaz Gölge gerçek oldu Aslan Yürekliler basketbolu tüm Galatasaray taraftarına ve Türkiye'ye yeniden sevdirmeye başladılar.

Burak Barut' Alıntı:
Galatasaray Tarihinin en rezil olayı yaşandıktan sonra Galatasaray tarihinin en gurur tablosunu oluşuran Aslanlarımıza sonsuz teşekkürler. . .

Her cümlesine sonuna kadar katılıyorum helal olsun aslanlarımıza.Ayrıca bi hafta bizim futbol takımımızın oyuncularınıda salona bekleriz.Ruh asalet görsünler!!!

Kader ağlarını çok farklı ördü bu yıl. Belki yolun sonunda şampiyonluk kupası var, bilemeyiz. Ama inancım sonsuz.

Transferin içyüzünü de çok bilmiyorum ama bu transferlere şapka çıkarılır. Okan Çevik'e kızıyoruz ama katkısı varsa -ki vardır eminim, hakkını teslim etmek lazım.

Öyle böyle devam ediyoruz, gerçekten sahadaki onurlu mücadelelerini taçlandırmalıyız. Onlar daha fazlasını hak ediyor.

Futbol takımımızın bu haftaki maçında tribünde "BASKETBOL TAKIMIMIZLA GURUR DUYUYORUZ" şeklinde bir pankart açılsa keşke.

Hem ruhsuz futbolculara mesaj vermiş, hem de basketbolcularımızı cümle alem önünde onore etmiş olurduk...

Serkan Er' Alıntı:
Futbol takımımızın bu haftaki maçında tribünde "BASKETBOL TAKIMIMIZLA GURUR DUYUYORUZ" şeklinde bir pankart açılsa keşke.

Hem ruhsuz futbolculara mesaj vermiş, hem de basketbolcularımızı cümle alem önünde onore etmiş olurduk...
hatta ARMA AŞKI İÇİN OYNAYAN BASKETBOL TAKIMIMIZLA GURUR DUYUYORUZ diye !

Bu takımı ilk gunden beri savundum bununlada hep gurur duydum cunku benım yuzumu hıc kara cıkartmadılar. Helal olsun herkese tum camıa ya en guzel cevap verdıler. Aldıkları paranın da sonuna kadar hakkını verdıklerı ıcınde tum futbol takımımıza ıbretlık bı ders verıyorlar ama anlayana tabı Saolun var olun Potanın Dev Aslanları.