Aslantepeye Salon

Doruk Ünlü' Alıntı:
bence salon yapılması halinde şöyle bir uygulama olabilir ;
Federasyon dan izin alınması halinde basket ve futbol maçları aynı güne denk getirilecek ve 2 maç art arda izlenecek süper olur!Önce basket sonra futbol!!!

O zaman salonun en az 20.000 kişilik olması gerekiyor.. :p

Salon yapılırsa eğer Aslantepe'ye yapılması çok mantıklı olur. Orası artık bir Galatasaray bölgesi haline gelir. Aynı günde olacak maçlarla basketbol maçlarına daha çok taraftar gelir. Bu da desteği arttırır...

Benim taraftarım KÜÇÜK düşünüyor yönetim ne yapsın ???

2500 kişilik salon istiyor adam..

Fülker 12 bin kişilik salonunun imar hakkını şusunu busunu aldı başlar yapmaya yakındır.

Biz de 2500 kişilik yeni salonumuzla euroleague kasarız değil mi ? Ne de hoş..

ben pek inanmıyorum salon olcagına projede varmı sonradanmı yapılcak yoksa hayel alemindemiyiz ama gönül olmasını istiyor tabiki

Barette Famila takımının salonu. Şöyle sarı-kırmızı bir salonumuz olması çokmu zor? Kendi evimiz diyebileceğimiz bir yer...

005.jpg

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Barette Famila takımının salonu. Şöyle sarı-kırmızı bir salonumuz olması çokmu zor? Kendi evimiz diyebileceğimiz bir yer...

005.jpg
Önder abi çok haklısın kendimizin salonu olması lazım ! Çünkü üstümüz Sarı-Kırmızı salon yeşil böyle bişey ilk kez görüyorum !

Aslantepe'ye salon yapılırsa oraya bir kaç mağaza cafe gibi yerlerde yapılmalı.Çünkü diğer takımlar maçlardan çıkıyor ve cafelere gidiyor veya başka yerlerde takılıyor.Oraya sadece futbol ve basketbol salonu yapılınca işin bitmemesi lazım.

Arkadaşlar yönetim oraya sadece stad yapmak istemiyor adınıda Ali Sami Yen spor komplkesi koymuşlar yani stadın yanına spor salonu eylence yerleri yılın en az 230 günü işleyecek bi yer yapmak istiyolar ama önce stad diyolar bakalım zaman neler gösterecek.(Yeni gelecek başkanda çok önemli!)

Polat projelerini anlattı!
G.Saray'da başkanlığa hazırlanan Adnan Polat, seçim çalışmalarına devam ediyor. Dün Ankara G.Saraylılar Birliği'nde konuşan tecrübeli yönetici hedeflerini ve projelerini anlattı. Başkent'teki G.Saraylılar'dan büyük destek aldığı gözlenen Polat şunları söyledi:

* Aday olurken bir Allah'a, bir de kendime, güvendim. Hiçbir zaman uzaktan kumandayla yönetilmedim, yönetilmem. Herkesten görüş alırım ama kendim karar veririm.

* Yeni stadın kombinelerini 5 yıllık satıp 250 milyon dolar gelir elde etmeyi hedefliyoruz.

* Seyrantepe'de kendi finansmanımızla kapalı bir spor kompleksi yaptıracağız. Bir G.Saraylı bütün gününü orada geçirebilecek. Öğlen basketbol, akşam da futbol maçına gidebilecek. nÖnceleri Riva'ya en fazla 80 milyon dolar veriyorlardı. Ancak biz sabrettik, sıkıntı çektik. Şimdi fiyat çok arttı, 120 milyon doları oldu. Ali Sami Yen'in yanındaki çadırın yerine 10 katlı bir alışveriş merkezi yapmayı planlıyoruz.
* Türkiye'nin en pahalı arazisinde antrenman yapıyoruz. Tesisleri B.Çekmece'deki araziye taşıyıp 600 milyon dolar kar etmeyi planlıyoruz.

TRANSFERE 10 MİLYON DOLAR

* Daha önce göreve geldiğimiz dönemde heyecanını kaybeden oyuncuları gönderip,

1996- 2000 arasındaki kadronun temelini atmıştık. Bu dönüşümü bir kez daha gerçekleştireceğiz. Transfere 10 milyon dolar ayıracağız. Alacağımız futbolcular şimdiden belli.

* Sadece Bouzid ile Carrusca'da hayal kırıklığı yaşadık. İkisiyle de yollarımızı ayıracağız.

* Sakatlıklara rağmen şampiyonluk yarışının göbeğindeyiz. Kupada da çok iddialıyız. Herkese dost eli uzatacağız. Fair play'e sonuna kadar uyacağız. Ama bir yanağımıza tokat atana ötekini uzatmayacağız.

16.03.2008

Kaynak : Sabah

Müjdemi isterim ben size dedim adam çıktı aynısını söyledi öğlen basket akşam futbol işte galatasaray'ın farkı bu olacak!!!!

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:

005.jpg
Tribunlerde cok guzel asagıdan yukarı dogru uzanıyor.Tribünler sahaya cok yakın.

Volkan Kiziltas' Alıntı:
[quote="Önder Çiçekoğlu":2id2dbdq]Barette Famila takımının salonu. Şöyle sarı-kırmızı bir salonumuz olması çokmu zor? Kendi evimiz diyebileceğimiz bir yer...

005.jpg
Tribunlerde cok guzel asagıdan yukarı dogru uzanıyor.Tribünler sahaya cok yakın.[/quote:2id2dbdq]

Fotografı görünce aklıma TRT nin arşiv maçlarından tanıdığın spor-sergi geldi. Tam anlamıyla basketbol için yapılmış ve diğer salon sporlarına ev sahipliği yapabilecek sarı kırmızı zeminli; kırmızı tribünlü Aydan Siyavuş Salonu. EL iddamızı güçlendirecek Pana'yı CSKA'yı yere sereceğimiz bir salon.

O zamana kadar Bağcılar diyorum.

Doruk Ünlü' Alıntı:
.

* Seyrantepe'de kendi finansmanımızla kapalı bir spor kompleksi yaptıracağız. Bir G.Saraylı bütün gününü orada geçirebilecek. Öğlen basketbol, akşam da futbol maçına gidebilecek. nÖnceleri Riva'ya en fazla 80 milyon dolar veriyorlardı. Ancak biz sabrettik, sıkıntı çektik. Şimdi fiyat çok arttı, 120 milyon doları oldu. Ali Sami Yen'in yanındaki çadırın yerine 10 katlı bir alışveriş merkezi yapmayı planlıyoruz.
* Türkiye'nin en pahalı arazisinde antrenman yapıyoruz. Tesisleri B.Çekmece'deki araziye taşıyıp 600 milyon dolar kar etmeyi planlıyoruz.

Müjdemi isterim ben size dedim adam çıktı aynısını söyledi öğlen basket akşam futbol işte galatasaray'ın farkı bu olacak!!!!

kız ve erkek maclarini bile pespese oynatmayi beceremeyenler mi yapacak bunu ?

Doruk Ünlü' Alıntı:
.

kız ve erkek maclarini bile pespese oynatmayi beceremeyenler mi yapacak bunu ?
Adnan Polat bunu ne zaman söylemiş (spor salonunu).....

bu açıklamayı adnan polat bu haftasonu sanırım ankaspor maçından sonra ankara galatasaraylılar birliğinde yapmış...Ayrıca bunu Adnan Polat diyosa ben buna inanırım arkadaş!!!

17 nisan persembe gunu 2. baskan Mehmet Helvaci'yi okulumuzda agirladik. (haber detayi : http://www.galatasaray.org/kulup/haber/881.php ) konu disinda da olsa ortamin uygun olmasindan dolayi "Galatasaray artik spor kompleksi yapmayi dusunuyor mu?" sorusunu sordum, cevap "kesinlikle" idi. sorunun ikinci kismi olan "peki bu salon Aslantepe'ye mi yapilacak?" sorusuna verdigi cevap ise maalesef hayalkirikligi yasatacak arkadaslar. cevabi, "Aslantepe'nin ust kullanimindaki hukuki bazi engellerden dolayi dusundugumuz spor salonunu oraya yapamayacagiz." !! cevap acik ve netti, dolandirma yapmadi, calisiyoruz, ugrasiyoruz demedi.
kisacasi stat ve salon yan yana olmayacak. ama nihayetinde kendi salonumuz da olacak.
baska uygun araziler, merkezler dusunup aramizda tartismaya baslasak iyi olacak gibi. aramizda bir fikir birligi yaratabilirsek, en azindan salon yapimina baslanmadan once yonetime kuruluna istegimizi bildirebiliriz. bizi dinlemek de zorundalar, sonucta o salonu dolduracak olan bizleriz !!

büyük başkann stadımız olduktan sonra bu konuda da girişimlerde bulunacağına inanıyorum.

İNŞALLAH HERŞEYİ AKATLAR A BENZER!!!(tabi koltuklar sarı kırmızı)

divan kurulu toplantısında stadın gecikeceği adnan polat tarafından söylendi salon yapma gibi düşüncesi olduğunu hiç zannetmiyorum umarım birgün kendi salonumuzda takımımızı destekleriz