Aslantepeye Salon

Salon yapılana kadar su bagcılardakı 5000 kişilik solan dicem ama zaten verilen kombineler var mecbur gidiyoruz abdi ipekciye insallah hayırlı olur !!!

Bize 6000 kişilik parkelere yakın bir salon farz 8) 6000 kisi basket için yeterli fazlası atmosfer bozuyo kücük vede baskılı bir salon.Pana gibi seyircin varsa yap 20.000 kişilik oarsıda dolar biz pana degiliz 6000.7000 yeter salon için

Volkan Ozger' Alıntı:
Salon yapılana kadar su bagcılardakı 5000 kişilik solan dicem ama zaten verilen kombineler var mecbur gidiyoruz abdi ipekciye insallah hayırlı olur !!!

Bize 6000 kişilik parkelere yakın bir salon farz 8) 6000 kisi basket için yeterli fazlası atmosfer bozuyo kücük vede baskılı bir salon.Pana gibi seyircin varsa yap 20.000 kişilik oarsıda dolar biz pana degiliz 6000.7000 yeter salon için
Ne kadar kombine satmışızki?

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":1r7knb39]Salon yapılana kadar su bagcılardakı 5000 kişilik solan dicem ama zaten verilen kombineler var mecbur gidiyoruz abdi ipekciye insallah hayırlı olur !!!

Ne kadar kombine satmışızki?[/quote:1r7knb39]
Numaralının hepsine verdiler , 3.000 adet şimdilik. Yeni sezon kombineleri daha çıkmadı.

Galatasaray'a ait aslantepenin yanına basket sahası/voleybol/hentbol kapsamlı bir kompleks yapılmaz ise ben Stadında yapışmasına karşıyım..

ben mi yanlış hatırlıyorum geçen günlerde stat bitme aşamasında salonada başlanacak 15000kapasiteli olcak die mimar açıklama yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam ...

sahsen ben sag oldugum surece bize ait bir salonumuz olucagini dusunmuyorum 15000 kisilik dunya sampiyonasi icin yapilan salonda oynariz bence gerektiginde 10000 kapasiteye indirebiliniyormus hem tam bize gore hem milli takima ozel olucagi icin renkleride kirmizi olucaktir dogal olarak.