Avustralya Açık 2010

Avustralya Açık'ı Kim Kazanır?

• Federer

Oy: 0 0.0%
  • Del Potro

• Diğer

• S.Williams

• E.Dementieva

• M.Sharapova

• A.İvanoviç

• K.Clijters

• Kullanılan toplam oy
    21

Madem Emre, aynı kişi kazanmasın diye açmayacak, madem Uğur aynı kişinin kazanmaması için diğer konuyu açan kişinin peşine düştü, madem Emel benim böyle bir uğurumu farketti o zaman konuyu açmazsam ayıp olur. :) Gönül ister ki, Nadal-Federer finali ve kazanan Nadal olsun ama pek ümidim yok Nadal'dan. Galatasaray'ın olduğu her yerde bir umut vardır diyorsak Nadal'ın olduğu yerde de vardır bir umut diyerek teselli edelim kendimizi.

Hay elimi eşek arısı soksaydı da şu istatisliği yazmasaydım:)
Sizde hemen durumdan istifade edin,alacağınız olsun, :) ama Federer hepsinin üstesinden gelecektir,siz ağlayan resimlerini koyun bende turnuva bitince bu sefer sevinçten ağlayan resimlerini boy boy koyacağım.

Evet forum içinde her yerde propagandalara başlamamız lazım. Belki turnuvayı Rafa kazanamyacak ama hiç değilse şu ankette birinciyi Rafa yapalım :)

Saadet Hanım ve Emel Hanım'dan da Rafa'ya oylar beklemekteyim :)

çocuklarının doğması bu esnada nadal'ın sakatlığının artması, federerde motivasyon kaybına neden oldu. yenilmez sandı kendini. bu turnuva ile gene işini ciddiye alan o moda geri döner.

bayanlarda da serenayı clijtersin zorlayacağını düşünüyorum gene.

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Evet forum içinde her yerde propagandalara başlamamız lazım. Belki turnuvayı Rafa kazanamyacak ama hiç değilse şu ankette birinciyi Rafa yapalım :)

Siz istediğiniz kadar propaganda yapın hepsi boşa:)Buradan oy kullanacak forum ahalisine sesleniyorum.Nadal'a oy vermeyin,oy hakkınızı boşa kullanmayın,Nadal'a oy vermek,olmayacak duaya amin demektir.Hasıl-ı kelam ifade-i meram oldur ki Federer'e oy verin:)
Son durum: 5-3 :)

Emre Yuksel' Alıntı:
sağol halil ibrahim.. federer şimdi kazansın da görelim..
emelcim sen de biraz daha ketum olursun artık : )
dayan bakayım sharapova.

Ne oluyorsa herkesi kendim gibi bilmekten ve iyi niyetimden kaynaklanıyor,bir daha tövbe kimseye birşey demem. :)

Uğur YILMAZ' Alıntı:

Uğur boşver, sen, ben, Emre yeteriz. Ayrıca Federer geçenkinde 1.çıktıda noldu? (gerçi onda da 10 kişi oy vermiş topu topu). Dünkü çocuk deli Potro çıktı evire çevire yendi Federer'i. Nadal'dan beklentim yok ama sürpriz ata oynayabiliriz hep beraber. :D

Halil İbrahim' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":2ikdz0gn]Evet forum içinde her yerde propagandalara başlamamız lazım. Belki turnuvayı Rafa kazanamyacak ama hiç değilse şu ankette birinciyi Rafa yapalım :)

Uğur boşver, sen, ben, Emre yeteriz. Ayrıca Federer geçenkinde 1.çıktıda noldu? (gerçi onda da 10 kişi oy vermiş topu topu). Dünkü çocuk deli Potro çıktı evire çevire yendi Federer'i. Nadal'dan beklentim yok ama sürpriz ata oynayabiliriz hep beraber. :D[/quote:2ikdz0gn]

Rafa gibi biz de inatçıyız. Az kişiyiz ama kararlıyız.

Nasipse şu ilk başta koyduğun fotoğrafların turnuva sonunda benzer özelliklerde yenilerini koymanı istiyorum. Mümkünse kupayı dişleyen Rafa olsun, olmadı Del Potro'ya da razıyım.

Uğur YILMAZ' Alıntı:

Uğur'cum keşke daha önce yazsaydın seni kırmaz verirdim Nadal'a oyumu :)

Ben çoktan Federer'den yana kullandım oyumu..

Ş.Saadet Ünal' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":1pizbbsd]Evet forum içinde her yerde propagandalara başlamamız lazım. Belki turnuvayı Rafa kazanamyacak ama hiç değilse şu ankette birinciyi Rafa yapalım :)

Uğur'cum keşke daha önce yazsaydın seni kırmaz verirdim Nadal'a oyumu :)

Ben çoktan Federer'den yana kullandım oyumu..[/quote:1pizbbsd]

Saadet rica ederiz, anket sıfırlanır. Sen bu kadar istekliysen Rafa'ya oy verme konusunda, bütün engelleri kaldırırız =)

Şükür kavuşturana, dış güçler siteye girmemi engelliyor. :)
Capital Cup'ta Soderling çekirgesi ilk defa Federer'i yenerek finale kaldı. Rakip Nadal. Nadal geçen hafta yaptığı açıklamada geçen yıl kazandığı Avustralya Açık'taki durumundan daha iyi durumda olduğunu söyledi. Bakalım göreceğiz ne kadar haklı. Soderling'i bu kez yenerse Avustralya'da finalini görmemek kayıp olur.

Halil İbrahim' Alıntı:
Şükür kavuşturana, dış güçler siteye girmemi engelliyor. :)

Biz buna ilahi adalet diyoruz,ahım tutmuş demek:)bana yapılanların karşılığı. :)

Soderling sonunda şeytanın bacağını kırmış,bundan sonra bu durum çorap söküğü gibi devam etmese bali.

Bu arada oylar 6-5,geçen iletimde o kadar dil döktüm ama fayda etmemiş,hiçbir artış yok:)

Emel Dizili' Alıntı:
[quote="Halil İbrahim":3a8s1z5v]Şükür kavuşturana, dış güçler siteye girmemi engelliyor. :)

Biz buna ilahi adalet diyoruz,ahım tutmuş demek:)bana yapılanların karşılığı. :) [/quote:3a8s1z5v]

Aşkolsun Emel, naptım ben sana da bu kadar ah ettin? :) Onur Bey'e haber vereyim bari, sitede sorun yokmuş Emel engelliyormuş diye :)

Nadal, sert zeminde Soderling'i geçtiyse dediği gibi gerçekten düzelmiş demek. Avustralya'da ümitlenmek için bir sebep...

Durumdan istifade edilerek açılan başlığın,koyulan fotoğrafların neticeleri bunlar.:)

Neyse artık başlık açıldı geri dönüşü yok,oylar verildi,turnuva başlamasına az bir zaman kaldı,turnuvayı beklemedeyiz,göreceğiz kimin şampiyon olacağını.
Güzel fotoğraflar koyacağım turnuva sonunda:) 8)