Ayhan Akman

Sühan Abi mücadeleye bir şey demiyorum da ilk yarının son dakikası korner kullanıyoruz kewell ayhana pas veriyor ayhan geri verirken taca atıyor.. Ondan 2 dakika önce ayhan solda boş adam var basan yok bir şey yok pas veriyor top taçta.. Yani eski Ayhan yok artık en kolay pasları bile veremiyor..

Veysel Kaya' Alıntı:
Sühan Abi mücadeleye bir şey demiyorum da ilk yarının son dakikası korner kullanıyoruz kewell ayhana pas veriyor ayhan geri verirken taca atıyor.. Ondan 2 dakika önce ayhan solda boş adam var basan yok bir şey yok pas veriyor top taçta.. Yani eski Ayhan yok artık en kolay pasları bile veremiyor..

Olabilir Veysel bir futbolcu pas hatası yapamzmı? Geçen sene Keita'nın pas hataları ile GS 6 gol yemiş biliyormuydun? Pas hatası yaptı da Mustafa Servet ne bileyim Barış gibi elini beline mi koydu? Hemen koştu topu almak için. Ki bu adam 33 yaşında hafta içinde 90 dakika oynamış. Onun yarı yaşındakileri de gördüm bugün sahada.

Abi mücadelesine bir şey demiyorum tamam zaten sen Ayhanı Servetle Mustafayla karşılaştırıyorsan baştan kazanmış Ayhan..

Pas hatası konusuna gelirsek eyvallah yapar ama eskiden bu kadar yapmıyordu onu diyorum eski Ayhan (geçen senede kötüydü ama bu sene kadar değil) değil..

Suhan Bey!

Iyi guzel hos..Ayhan kosuyor cabaliyor diyorsunuzda..Ayhanin bu takm icin yaptiklarini soylerseniz sevinirim. Olumlu yonden ne yapmis bu oyuncu?

Olumsuz yanlarindan bahsetmeyecegim.Taraftar 75.dakikadan sonra gerekli seyleri yapti. Olumlu diyin ki bana,rakibin atagini kesti,gol pozisyonuna soktu,guzel bir asist yapti,veya gole giden adami dusurup kirmizi kart gordu ve maci kurtardi!

Bunlarin hangisi? Yaptigi su: Rakiple didismek,centilmenlik disi hareketler,hakemle ugrasmak,profesyonellik disi ne varsa yapmak,ileri oynayacagina geri oynamak durmadan,takimin hizini kesmek..Iyi tek yani varsa:Kuru kosmasi.Mustafa Sarp gibi.. UEFA,Super Kupa etiketli bu takima Ayhani siz yakistiyorsaniz onu bilemem...

Veysel Kaya' Alıntı:
Abi mücadelesine bir şey demiyorum tamam zaten sen Ayhanı Servetle Mustafayla karşılaştırıyorsan baştan kazanmış Ayhan..

Pas hatası konusuna gelirsek eyvallah yapar ama eskiden bu kadar yapmıyordu onu diyorum eski Ayhan (geçen senede kötüydü ama bu sene kadar değil) değil..

Hehehe Veysel:) Yahu Geçen sene Ayhanmı vardı abicim.:) Ayhan bu sene ligin başından beri oynanan 12 lig 4 avrupa bir kupa maçının en az 12-13'ünde sahanın en iyisi idi. Buna yenildiğimiz Bursa Ankaragücü Sivas maçalrıda dahil. Bırakda bir pas hatası yapsın adam. Sezon başından beri iyi oyna 2 pas hatası yap (ki mücadele aynen devam) Ondan sonra ayhan bas git. İşte bunu dediğin an Ayhan'a karşı saplantın olduğu anlamına gelir. Sezon başından beri oynamayan bir sürü adam var takımda. Bu başlıkda daha öncede dedim Pino gibi bir adam var millet kral etti adam bencilin allahı önünde çizgi gördümü aha cezaalanı galiba diyip çekiyor şutu Topu ayağına istiyor ondan sonra Pino kral Ayhan Soytarı. Böyle yürümez bu işler. Bak sizleri kandırırlar TV'dekileri kandırırlar ama ben yemem abicim ben çok forvet gördüm beni böyle ikna edemez Pino. Bu yüzden Ayhan'ı bu sene seviyorum. Geçen sene sevmiyordum o ayrı.

Emir Sen bana sezon başından beri Ayhandan daha iyi oynayan 3 oyuncu söyle ben ayhan'a senden fazla küfür edeceğim BJK maçında?

Hadi bana 3 isim ver sezon başından beri ayhandan daha çok takıma katkı vermiş 3 oyuncu.

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Ayhan'dan daha fazla katki yapmis 3 oyuncu...

Baros..Pino..Arda (Oynadigi zamanlar)

Cana..Neill..Emre Colak ...

Kardeşim Pino ne katkısı verdi yahu? 17 maç yapmışız 3 maç oynamış adamı 17 maç oynamış adamdan yeğ tutuyorsun. Arda demişsin hani Arda? Bak bakalım belki basketbol salonunda otoshow'a katılmıştır. Baros? Ha sahi yeni sözleşme yaptıktan sonra sakatlığı nüksetti. Emre Çolak dediğin adam toplam 90 dakika oynamadı ne katkısı vermiş saçma sapan bir orta açıp Pinonun çok güzel vuruşu dışında?

Futbol bilmiyorsan çıkıp burda saçma saçma konuşma. Benim ismimin arakasından da öyle ünlem münlem işaretleri yapma. Şu verdiğin isimlere de kendin bile inanmıyorsun birde çıkmış Emre Çolak diyor.

Emir Kalyoncu' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":33mowc5g]Emir bu arada ismimi söyledikten sonra o ünlem işareti ne oluyor aslanım? Gider mi yapıyorsun bana?

! isaretnin anlami dikkatine demek.. Mesajimin dikkatine yonelik unlem.[/quote:33mowc5g]

Benim mesleğim yazı yazmak, yazı düzeltmek üzerine Emir. Başkasına anlat bunları.

Sühan Abi ben ayhanı şimdiki oyuncularla karşılaştırmıyorum.. Karşılaştırsam eyvallah kraldır başımızda ben Ayhanı GS ile karşılaştırıyorum.. Bu takımda oynar oynuyorda ama oynamaması lazım..

Veysel Kaya' Alıntı:
Sühan Abi ben ayhanı şimdiki oyuncularla karşılaştırmıyorum.. Karşılaştırsam eyvallah kraldır başımızda ben Ayhanı GS ile karşılaştırıyorum.. Bu takımda oynar oynuyorda ama oynamaması lazım..

He ondan hem fikirim Veysel. Ayhan GS'da haftada 20 dakika (maximum) oynayacak adamdır.

Galatasaray tarihinde o kadar kizdigim,sinirlendigim oyuncular vardir ..Mesela (Cihan Haspolatli,Mehmet Guven,Kaleci Hayrettin vs...) Ama bu oyunculara bosuna kizmisim,seni izleyince bu yukarida ornek olarak saydigim isimler beni affetsin!

Umarim devre arasina sutlananlarin arasinda sende olursun ve derin bir oh cekerim!

futbol hayatı artık bitti ,bitiyor ama hala öne oynamayı,kafasını kaldırıp önüne bakmayı hala öğrenemedi ,atağa kalkarken bile hal hala hala ısrarla geri dönüyor....

Ayhan Türkiye liginde orta altı takımlarda oynayacak bir oyuncu şu halileyle. Bizde ligde 10. ve -4 averaja sahip olduğumuza göre bu takıma uygun bir oyuncu.
Şampiyonluk hatta avrupa hedefi derseniz Ayhan yedek belki olabilir...

Ayhan'a gelince. Pek pek eleştirmeyeceğim. Senelerdir hizmet veriyor bu kulübe ve yaşı ilerledi iyice. Geçmişte çok emeğini gördük. Bi yerden sonra yaşından dolayı zaten düşüşe geçiyor futbolcu. Ayhan da artık futbol hayatını noktalamak üzere. Sezon sonu gidecektir zaten. O yüzden kendisini bence fazla eleştirmeye lüzum yok. Kendisinin çok daha genç olan ruhsuzlardan daha fazla çaba gösterdiği inancındayım.

Maçta gösterdiği yönetimle büyük tepki çeken hakem Bülent Yıldırım'la sarı kırmızılı oyuncu arasında şu gergin diyalog yaşandı...

Ayhan, ?Ne oldu, şimdi rahatladın mı hocam? Net ofsaytı vermediniz. Rahat mısın şimdi? Golü bir daha izle. Bizim de alınterimiz var. Ayıptır!? dedi.

Bu sözlerin ardından elini de hakem Bülent Yıldırım?ın omzuna atan tecrübeli futbolcu, bunun karşılığında soyunma odasına doğru yürürken sarı kartla cezalandırıldı. Bu sırada kenarda Hagi de hakemlere büyük tepki gösterirken, sarı kırmızılı futbolculardan Hakan Balta ise küfürlü itirazlarda bulundu.