Bandırma'ya Gidiyoruz

Son olarak, illaki aksilikler çıkabilir insanlık hali ama son anda ben gelemicem olmasın lütfen. O yüzden Cumaya kadar para meselesini halledelim listemiz şekillensin.

ARKADAŞLAR!

Takımımıza sahip çıkmak, destek olmak için Bandırma'ya akacağız, büyük bir talep oluştu bu konuda, omuz omuza verip gitmeye karar verdik!

Otobüs ve 50 tane bilet ayarlandı, maliyet 35 lira olarak karşımızda duruyor, gayet uygun bir rakam bence.

Geçmişte böyle organizasyonlarda, bazı aksaklıklar oldu, geleceğini beyan edip, gelmeyenler oldu, bu yüzden organizasyonu yapanlar sıkıntı yaşadı.

Böyle bir sıkıntı yaşanmaması için, bütün arkadaşlardan ricam, gelmek isteyenlerin, 35 tl yi Şamile ulaştırması veya hesabına yatırması, böyle yapmayan arkadaşlar, sıkıntı yaşarsa bize kızmasınlar lütfen!

YÜRÜYORUZ!

Arkadaşlar şu andan itibaren listeyi sıfırlardık yukardaki listeleri unutun benim verdiğim hesap numaralarına parayı yatıranı listeye ekleyeceğim. bilginizi olsun

Yeni Liste:

1- Şamil Turançiftçi
2- Eyüp Yıldız
3- Murat Cantaş
4- Gazanfer Tosun
5- Önder Çiçekoğlu

parayı veren şimdilik bunlar o yüzden 3 kişiyiz.

Garanti Bankası: TR09 0006 2000 3020 0006 6774 02 (İban numarası)

Vakıfbank: 00158007289203428

Evet hesap numralarını yukarıya yazdım, Garanti bankasına yatmasını tercih ederim ama dediğim gibi internet bankacılığını kullanmayanlar için Vakıfbank numarasını da verdim Bankamatik Kartsız İşlemlerden kesinti olmadan yatırılabilinsin diye.

Bidaha söylüyorum arkadaşlar gelmek isteyenler perşembeye kadar 35 tl yi bana ulaştırsanlar perşembeden sonrası için kesin diyemem kimse için şu an 5 kişi listemiz parayı gönderenin adı eklenecek. Parayı gönderen bana özel mesaj yolu ile ulaşırsa yatırdım ben diye sıkıntı yaşamayız.

1- Şamil Turançiftçi
2- Eyüp Yıldız
3- Murat Cantaş
4- Gazanfer Tosun
5- Önder Çiçekoğlu
6- Arca Yıldırım ( İnternet Bankacılığının gözünü seveyim bu saatte para transferi :) )

Öğrenciyken ne kadar rahat katılabiliyorduk böyle organizasyonlara. O zaman cebimizde paramız yoktu belki ama şimdi de zamanımız yok. Zaman paradan daha değerliymiş demek ki bunu anlıyor insan. :) Vakti olan katılmalı kesinlikle, ne olursa olsun katılmalı.

Onur sadece gidiş diye bir şey yok ama şöyle yapabiliriz yer olursa dolmazsa gelebilirsin bizle yarı parasına, dolarsa kalırsın o yüzden bu şekilde hiç bir şeyin garantisini veremeyiz abicim.

1- Şamil Turançiftçi
2- Eyüp Yıldız
3- Murat Cantaş
4- Gazanfer Tosun
5- Önder Çiçekoğlu
6- Arca Yıldırım ( İnternet Bankacılığının gözünü seveyim bu saatte para transferi )
7- Tolga Kaplan
8- Sühan Cem
9- Vildan Akkan

Ben zamanım olmadığından gelemeyeceğim ama böyle bir organizasyon düzenleyip, ARMA için takımımızın yanında olmaya çalışan sizlere kendi adıma teşekkür ederim.

1- Şamil Turançiftçi
2- Eyüp Yıldız
3- Murat Cantaş
4- Gazanfer Tosun
5- Önder Çiçekoğlu
6- Arca Yıldırım ( İnternet Bankacılığının gözünü seveyim bu saatte para transferi )
7- Tolga Kaplan
8- Sühan Cem
9- Vildan Akkan
10- Ömer Anıl Yeşilot
11- Mert Tunç

1- Şamil Turançiftçi
2- Eyüp Yıldız
3- Murat Cantaş
4- Gazanfer Tosun
5- Önder Çiçekoğlu
7- Tolga Kaplan
8- Sühan Cem
9- Vildan Akkan
10- Ömer Anıl Yeşilot
11- Mert Tunç
12- Ali Çakmak
13- Kamil Gün
14- Çağlar Gökgün

1- Şamil Turançiftçi
2- Eyüp Yıldız
3- Murat Cantaş
4- Gazanfer Tosun
5- Önder Çiçekoğlu
7- Tolga Kaplan
8- Sühan Cem
9- Vildan Akkan
10- Ömer Anıl Yeşilot
11- Mert Tunç
12- Ali Çakmak
13- Kamil Gün
14- Çağlar Gökgün
15- Salih Er
16- Bekir Gülkan