Barclays Premier League...

Carroll ve Suarez başarılı olabilirler ama verilen para hakikaten çok fazla. Chelsea'nin saçtığı paralar da komik ötesi. Hiç beğenmem ben Torres'i, David Luis'i de CM'den falan biliyorum ancak ama o kadar eder mi çok emin değil.

Newcastla feci karlı çıktı da, diğerlerini göreceğiz bakalım.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Chelsea'ye transfer olan Liverpool'un İspanyol golcüsü Fernando Torres, kulübün tesislerini Abramovic'in gönderdiği helikopterle terk etti.

---------------------------------------------------

Ama bu çok fena. :)

Liverpool taraftarları, özellikle işçi kesimi çıldıracak bu harekete. :)

"Her futbolcunun rüyası, büyük bir kulüpte oynamaktır. Bunu artık gerçekleştirebileceğim."

Chelsea'ye transferinden sonraki ilk röportajından.

-----------------------------------------------------

Oooovvv, bu çok çok daha ağır olmuş hakikatten. :) Kavgada söylenmez.

Premier Ligde ilerleyen günlerde ilginç gelişmeler yaşanabilir.

Liverpool Carroll hamlesiyle güldürdü resmen. Torres ise güldürmeyi de aşmış Tugay'ın dediği laf gerçekse eğer. Ne Liverpool'u severim ne Chelsea'yi ama Liverpool 10 katı büyüktür Chelsea'den bence. Neyse beni ilgilendiren kısmı artık peste Chelsea'nin yeni contenderlardan olduğu gerçeğidir. Bi de Terry'nin yanına oyunda hızlı stoper alsalar. Alex çok ağır valla tır döndürüyorum resmen :p

Deniz Baskın' Alıntı:
Liverpool Carroll hamlesiyle güldürdü resmen. Torres ise güldürmeyi de aşmış Tugay'ın dediği laf gerçekse eğer. Ne Liverpool'u severim ne Chelsea'yi ama Liverpool 10 katı büyüktür Chelsea'den bence. Neyse beni ilgilendiren kısmı artık peste Chelsea'nin yeni contenderlardan olduğu gerçeğidir. Bi de Terry'nin yanına oyunda hızlı stoper alsalar. Alex çok ağır valla tır döndürüyorum resmen :p

Doğru.. Liverpool, Chelsea'nin 20 katıdır büyüklük olarak.. Orada Torres " iddaalı " takım demek istemiş olabilir.. İngilizce metni de görmek lazım.. The Kid iyi forvet, iyi takımda oynamayı hak ediyor.. Hayırlı olsun..

Carroll'ı bir kaç kere izledim bu sene.. Hava toplarına hakim olduğunu ve kafa vuruşlarının çok net olduğunu biliyorum ama fiyat çok abartılı.. Newcastle'ın hayatını kurtarmış Liverpool.. Artık onlar bir Amerikan takımı malumunuz.. Bastırıyorlar, alıyorlar..

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":17gte8pq]Chelsea'ye transfer olan Liverpool'un İspanyol golcüsü Fernando Torres, kulübün tesislerini Abramovic'in gönderdiği helikopterle terk etti.

---------------------------------------------------

Ama bu çok fena. :)

Liverpool taraftarları, özellikle işçi kesimi çıldıracak bu harekete. :)

"Her futbolcunun rüyası, büyük bir kulüpte oynamaktır. Bunu artık gerçekleştirebileceğim."

Chelsea'ye transferinden sonraki ilk röportajından.

-----------------------------------------------------

Oooovvv, bu çok çok daha ağır olmuş hakikatten. :) Kavgada söylenmez.

Premier Ligde ilerleyen günlerde ilginç gelişmeler yaşanabilir.[/quote:17gte8pq]

Bunlar klasik laflar ama, Emre abinin dediği gibi tam metinde ne dediği önemli. Ki eğer tam olarak bunu dediyse, hadi Liverpool'u geçtim; Atl.Madrid'e de ayıp etmiş olur, yuvasına.. Heyecandandır diyorum :)

Desteklediğim takımdan en sevdiğim oyuncu nefret ettiğim iki takımdan birine gitti. Çok sinirlendim.
Yanlız Andy Carrol transferi için ödenen miktar fazla ama onu takımdan kopartabilmek için o parayı vermek zorundalardı(Bu paranın hakkını vereceğini, üzerinde bir potansiyeli olduğunu düşünüyorum). Suarez - Carrol ortaklığı tutarsa yeni bir Cole - Yorke ortaklığı gibi sonuç ortaya çıkabilir.
Sonuçta ben Liverpool'un doğru olanı yağtığını düşünüyorum. Ama kalbim '' Torres'i satanın....'' diye haykırıyor.

Torres Chelsea taraftarlarının gözüne güzel gözükmek için demişse o cümleyi vay haline. Zira Chelsea taraftarı Torresi değil ona ödenen paranın,maaşın,sözleşmenin vb. derdindedir. Zihniyetler farklı.. :)

Ayrıca;

Bu Pazar, 06.02.2011
Yer : Stamford Bridge

Chelsea - Liverpool

Tam üstüne denk geldi...

Torresin gidişini ardından Liverpool taraftarları kırmızı olmayan Torres formalarını yaktılar..

article13519220cfe72500.jpg

Manchester United'ın efsanevi futbolcularından biri olan Gary Neville futbola veda etti. Manchester United'ın resmi sitesinden duyurulan haberde İngiliz futbolcunun Manchester United'da geçirdiği 20 yılın ardından futbola nokta koyduğu belirtildi.

Büyük efsaneydi gerçekten... Aynı kulüpte 20 yıl geçirmesi zaten olayı kısaca özetliyor..

Carroll asla Newcastledan ayrılmak istemediğini klubun inanılmaz bir baskı yaptıgını soylemiş.gitmek istemiyordum liverpoola ama baska secenek bırakmadılar gibilerinden bişeyler söylemiş.

Kazansalar netten oynananla birlikte 360 lira alcaktım.Beter olsunlar daha.sampıyonluga oynayan takım 20 dakkada 4-0dan maç veriyor.Çoluk çocuk olunca 4 2 den sonra elleri ayaklarına dolanıyor.Şaka gibi.