Başımız Sağolsun!

irfan2.jpg

28.11.2009 tarihinde oynanan Karşıyaka - GALATASARAY maçına gitmek için yola çıkan ultrAslan İzmir üyelerinden İrfan Tezbaşaran kardeşimizin yaşadığı talihsiz kaza haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Karşıdan karşıya geçerken kendisine çarpan arabanın etkisiyle beyin kanaması geçirmiş ve Tepecik Araştırma Hastanesi?nde yoğun bakıma alınmıştır.Durumu henüz kritik aşamadadır.

Kalbindeki Galatasaray sevgisini tekrar yaşayabilmesi,çok sevdiği Arma?nın peşinden tekrar koşabilmesi için şimdi kendisinin dualarımıza ve desteğimize ihtiyacı var.

İrfan Tezbaşaran kardeşimize Allah?tan acil şifalar diliyor,en kısa zamanda

-----------------------------------------------------------------------
irfan-vefat.gif

28.11.2009 tarihinde oynanan Karşıyaka - Galatasaray maçına gitmek için yola çıkan İrfan Tezbaşaran kardeşimizin karşıdan karşıya geçtiği sırada geçirdiği talihsiz kaza sonucunda kaldırıldığı hastanede, yoğun bakımda tedavisine devam edilmekteydi.

Yaşaması için gösterilen tüm uğraşlara rağmen maalesef İrfan Tezbaşaran kardeşimizi kaybettiğimizi derin bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunuyoruz.

Bu genç yaşta aramızdan ayrılmasının acısını yüreklerimizde hissediyoruz.

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı, sözün tükendiği yerdeyiz.

Merhuma Yüce Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve tüm camiamıza sabır diliyoruz.

Mekanı cennet olsun, başımız sağolsun.

Re: Ayağa kalk İrfan Armanın peşinden gideceğiz!

Dualarımız seninle kardeşim...İnş. biran önce ayağa kalkarsın...

Devamlı uA'da takip ediyorum durumunu çok üzüldüm gerçekten. Dualarımız İrfan'la bir an önce kalkar ayağa inşallah.

Ulaş abinin en son yazdığına göre de durumu iyiye gitmiyordu aksine. Beyin kanaması durmadan da ameliyata alınamıyormuş malesef.

Genç kardeşimize geçmiş olsun diyorum ve acil şifalar diliyorum. Umarım en kısa sürede eski sağlığına kavuşur..

Allah acil şifalar versin başlıktanda anlaşılacağı gibi hadi İrfan ayağa kalk armanın peşinden gideceğiz daha ! :(

Ahh ah otobüse yetişmek isterken araba çarptı kardeşimize ama ben inanıyorum İrfan düzelecek ve yeniden armanın peşinden gideceğiz.

Allah acil şifalar versin kardeşimize. En kısa zamanda tekrar ayağa kalkabilmesi dileğiyle.
Geçmiş olsun..

Allah sabır versin ailesine ve tüm sevenlerine, umarım en kısa zamanda iyileşir. Dualarımız seninle İrfan kardeşim.

En kısa zaman da iyileşip tekrar armanın peşine düşeceğine inancım tam.. Bu zorlu süreçte Allah ailesine sabırlar versin.. Dualarımız seninle..

Arma sevdası için yollara düşmüşken trafik kazası geçirdiğini öğrenince, hiç tanımadığı birisi olsa da üzülüyor insan.

10 dakika geç ulaşsan, yahut geç kalıp giremesen ne önemi vardı ki şu maça. Umarım en kısa zamanda hayati tehlikeyi atlatır, günden güne iyileştiğine dair güzel haberleri alırız.

Koca Adam Anıl´dan gelen haberle yıkılmıştık, umarım İrfan´dan gelen haberlerle seviniriz.

allah, ailesine sabır, irfan kardeşimize de dayanma gücü verir inşallah.. ve en kısa zamanda da yaşantısına döner umarım.

Kısa zamanda sağlığına kavuşmasını dileyebiliyorum sadece.