BASKETBOL : 07 Mart Pazartesi saat 16.00 Bostancı Sahil

07 Mart Pazartesi (Bugün) günü saat 16.00' da Bostancı Sahil' deki basketbol sahalarında bulusuyoruz.

Çok ani bir organizasyon oldu ama insanların bilgisi olsun işte arzu edenleri bekleriz ....

X , Tequila ve ben oradayız ....

Evet biraz önce döndük.

Antoine WALKER Levent' in 0/20 şut yüzdesi ile yine az fark yedik. Bununla beraber kız gibi yumuşacık oynamalar ( Ceylan Emre' den örnek al be "kız gibi" yazmaya utanıyorum onun oyununu görünce ) zıplama özürü nedeniyle takımın yüzkarasıydı ... Yazıklar olsun !

Murat yine her zamanki performansını sergiledi. Balık sayıları da vardı ama genelde satışa devam ;)

Ben kendimi yazmıyorum hah konsatrasyon eksikliği vardı :p Genelde pek potaya bakmadım ama baktıklarımda da çok çok başarılı olduğum söylenemez. Fundamentalim yeter :p

ARdaQue' Alıntı:
Ben kendimi yazmıyorum hah konsatrasyon eksikliği vardı :p Genelde pek potaya bakmadım ama baktıklarımda da çok çok başarılı olduğum söylenemez. Fundamentalim yeter :p

:lol:
hyr glba biz bu maçta diildik :lol:

takım olarak 20 to yaptık 19 u sana ait which fundamental :lol:

müdafa yapmassın habire topu kaptırırsın ribaunt almassın

e peki Arda sen ne işe yararsın :lol:

Ben fazla top kaybı yaptığımı hatırlamıyorum. Abartma istersen Walker ;)

Şimdi msn de ben kız gibi oynamadım diyor hahaha

Arda anlaşıldı, ben sana yeteri kadar öğretememişim bu sporu.. halbuki skorer basketbolumdan bir şeyler kaparsın belki diye umut etmiştim lakin olmamış, olamamış.. Levent'i zaten biliyoruz kazma olarak.. kazmaların heyecanlı mücadelesi olmuş yani bu ahahaha :D

Parma Maniac' Alıntı:
Arda anlaşıldı, ben sana yeteri kadar öğretememişim bu sporu.. halbuki skorer basketbolumdan bir şeyler kaparsın belki diye umut etmiştim lakin olmamış, olamamış.. Levent'i zaten biliyoruz kazma olarak.. kazmaların heyecanlı mücadelesi olmuş yani bu ahahaha :D

walla Emre senle bi kere oynadık oda bilgi ünv. de
inan sadece sana yaptığım bi blok war aklımda kalan senle ilgili :lol:

onada hemen faul demiştin ztn :lol:

hyr sen çok ii oynuyodunda bizmi hatırlamıyoruz yoksa sende kazmasında aklımızda bişimi kalmamış :lol:

Emre balık zaten kaale almaya gerek yok.

Şutla basketbol oynadığını sanan biri işte ne olsun .....

İbrahim Kutluay ile Harun Erdenay farkı gibi bir fark var aramızda ....

X Ali Emre??

Arda walla senin hakikaten beynin sulanmış arkadaşım.. maç kazanamadın bana karşı, teke tekte yendim, beraber olduk sana o maçı kazandırdım, sonra başka takımlar oldu yine sıkmadan yendim senin takımı hala konuşuyosun be olum.. hayır şu fundamental'ını bana niye gösteremedin onu bilmiyorum.. teke tek maç yaptık seninle, sayılarımın % kaçı şutlaydı bi söyle allahaşkına.. :D

Levent tamamen demogoji yapmışsın, birincisi o blokta çok net koydun koluma.. kaldı ki önemli de değil fazla.. ben her maç mutlaka en az bi blok yerim, hiç gocunduğum bi konu olmamıştır, öyle blok yemeyi de yenilgi olarak görmem.. 2.si hatırlamadığın o maçta Arda kazması yüzünden maçın başında ayağımı burkmuştum, öyle devam ettim maça.. Ankara'ya dönünce 15 gün şiş bilekle gezmiştim.. ona rağmen Arda'ya o maçta adım attırmamıştım o da var, di mi len Arda :D

hah mesela size malzeme vereyim biraz eğlenin, o maçta bi tane airball 3 atmıştım.. :D

Aliemre gelir birazdan =)

Bosver Emre,
Arda su andaki yabancilarda begenmiyor Galatasaraydaki.Herkese bir kulp bulur.Daha begendigi oyuncu gormedim ben kendi haric :lol:
Bugun potaya atabildiginden daha cok top kaybetti sana o kadar soyliyeyim =)

Emre bir ara Istanbula gelinde turnuva yapalim ya =)
Benim takimim hazir.
Ali Emre-Utku-X
2 si oversized 3 guard =)
2-3 takim daha cikar yeter.