Basketbol Dünyası GS TV

her hafta genellikle cuma gunleri gstv'de oyuncularimizin ve teknik kadrodan degerli kisilerin katilimiyla gerceklesen basketbol programinda birinci agizdan en dogru bilgilerin verildigi programin bu haftaki konugu kaptanimiz cuneyt erden'di. kaptanimiz takimin karsiyaka macinda tam kadro sahada olucagimizdan milli takima huseyinin , keremin ve kendisinin alinmamasi konusundaki tum sorulara cevap verdi. cuneyt unutamadigi yillari ise tofas'in zirve yillarini ve ulkerdeki basarili yillarini dile getirdi.
programa telefon baglantisiyla katilan hocamiz murat ozyer ise johnsen'in sezon basinda da dusundugunu fakat sakatligi dolayisiyla transferini bu donemde yaptiklarini soyledi , huseyinin bu macta buyuk ihtimalle oynayacagini tufanin belirsiz owensin maca yakin belli olucagini soyledi.
takimimizin diger onemli oyuncusu olan huseyin besok ise mac eksikliginin disinda oynamasini engelleyecek bir durumun olmadigini , asvelin cok iyi bir taraftarin oldugunu fakat cuneyt gibi oda cok iyi bir kura cektiklerini ve gecebileceklerini soyledi.
cuneyt , huseyin ve hocamizin karsiyaka macini kazanacagimizi kazanmamiz gerektigini ve gary neal'in ayrilmasinin bizim icin avantaj oldugunu ama yeni gelen guard'inda nasil bir performans gostereceklerini bilmediklerini dile getirdiler

not; bu programi sunan spiker beni oldurucek hangi konu olursa olsun sacmalama konusunda ustune yok sabah sundugu yayinlardada uykusunumu acamiyor nedir ? adam masa basinda uyuyor vallah !!!

Re: basketbol dunyasi GSTV

program çok yararlı oluyor ama koca galatasaray camiasında da birtane basketbolu bilen spiker yok mu merak ediyorum!!adam herhafta herkese aynı şeyleri sorup duruyor basketbolun b sinden anlamıyo...!saçma sapan sorular yöneltiyo konuklarına onlarıda zor durumda bırakıyor...

Re: basketbol dunyasi GSTV

Emre Genc' Alıntı:
program çok yararlı oluyor ama koca galatasaray camiasında da birtane basketbolu bilen spiker yok mu merak ediyorum!!adam herhafta herkese aynı şeyleri sorup duruyor basketbolun b sinden anlamıyo...!saçma sapan sorular yöneltiyo konuklarına onlarıda zor durumda bırakıyor...

nba nin en iyi oyuncusunun iverson oldugunu ve isil albeninde onunla ayni performansi sergiledigini soyluyor adama her hafta ayar oluyorum kanali degistiriyorum vallah sirf onun yuzunden.

GS TV ' nin basketbol programi icin spiker ihtiyacı varsa ki var gibi goruluyor; kendilerine yardımcı olmaktan memnun oluruz .

Arda EZER' Alıntı:
GS TV ' nin basketbol programi icin spiker ihtiyacı varsa ki var gibi goruluyor; kendilerine yardımcı olmaktan memnun oluruz .
Bu kutsal göreve beni atamayı düşündüğüne eminim abi :D

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Arda EZER":2hfluwl3]GS TV ' nin basketbol programi icin spiker ihtiyacı varsa ki var gibi goruluyor; kendilerine yardımcı olmaktan memnun oluruz .
Bu kutsal göreve beni atamayı düşündüğüne eminim abi :D[/quote:2hfluwl3]

Valla spiker olarak seni alırlar mı bilmem ama..
Spiker adı verilen o adamı yerle bir etmek için eminim ki beni seçeceklerdir.. :p 8)

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Arda EZER":2fexlhfp]GS TV ' nin basketbol programi icin spiker ihtiyacı varsa ki var gibi goruluyor; kendilerine yardımcı olmaktan memnun oluruz .
Bu kutsal göreve beni atamayı düşündüğüne eminim abi :D[/quote:2fexlhfp]

Aman Allah korusun.Yarısı senin esprilerin ve kahkalarınla geçen bir programı düşünmek bile istemem. :p

Spiker konusundaki görüşlere ben de katılıyorum;ama olsun kanalda ilerleme var.Deplasmana Fransa'ya,Belçika'ya falan gitmeler.Bir de basketbola daha hakim bir spiker alınırsa çokiyi olacak.

Mustafa Marangoz' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":1xfn9ro4]Baskete 'Goooll' diyen Zatı Muhterem deil mi bu Arkadaş :)
Hatta attığımız bir üçlük sonrası top ağlarla buluştu diyen arkadaş..[/quote:1xfn9ro4]
Hatta sabah programlarında uyuyan arkadaş :)

dsporun gunaydinspor adli program sunucusu olan Gökhan Abdik bu program icin super olurdu. gstv de iddiali yorumu suanki sunan spikerle birlikte sunan kisi.