Basketbol Forma Paylaşımları

Burada sahibi olduğumuz ve belirleyeceğimiz bir ücretle satışını düşünebileceğimiz basketbol formalarını paylaşıyoruz.

Ürünlerin fotoğraflarını çekip bu başlık altında detaylarıyla beraber yayınlarsak, ilgili arkadaşların ürünlerle ilgili yeterli seviyede bilgi sahibi olmalarını sağlayabiliriz.

Akşam elimdeki bazı ürünlerin fotoğraf ve detaylı özelliklerini bu başlık altına koyacağım. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Evet bakalım aşağıda paylaşıma sunduğum ürünler ne kadar ilgi çekecekler

1. Galatasaray Cafe Crown Forma
No: 6
Beden: XXL
Boyutlar: 61 cm. x 87 cm.

GS_on.jpg

GS_arka.jpg

2. Galatasaray Cafe Crown Eurocup Forma
No: 7
Boyutlar: 52 cm. x 75 cm.

GS_Eurocup_on.jpg

GS_Eurocup_arka.jpg

3. Turkiye Eurobasket 2001 Forma
Beden: L
Boyutlar: 53 cm. x 78 cm.

TR_on.jpg

TR_arka.jpg

4. Real Madrid Forma
Boyutlar: 50 cm. x 77 cm.

RM_on.jpg

RM_arka.jpg

5. Barcelona Forma
Boyutlar: 54 cm. x 84 cm.

BARCA_on.jpg

BARCA_arka.jpg

6. Toronto Raptors Forma
No: 8
Boyutlar: 67 cm. x 87 cm.

RAPTORS_on.jpg

RAPTORS_arka.jpg

7. İsveç Forma
No: -
Beden: XL
Boyutlar: 50 cm. x 70 cm.

SWE_on.jpg

SWE_arka.jpg

8. Fransa Forma
No: 9
Boyutlar: 56 cm. x 78 cm.

FR_on.jpg

FR_arka.jpg

9. Panathinaikos Forma
No: 13
Boyutlar: 50 cm. x 70 cm.

PAO_on.jpg

PAO_arka.jpg

10. Joventut Badalona Forma
No: -
Beden: XL
Boyutlar: 56 cm. x 82 cm.

JB_on.jpg

JB_arka.jpg

Evet beyler; bana özel mesaj, twitter ve msn vasıtasıyla birçok arkadaş ulaştı ve genellikle aynı ürünler için teklifler verildi. Bu konuda ciddiyseniz elinizi çabuk tutmanızda fayda var ;)

Bu işe de girdim de son zamanlarda pek ilgilenemedim. Bana ulaşan arkadaşlar vardı ama peki geri dönüş yapamadım.
Pazar günü turnuva esnasında birebir görüşmelere girebiliriz. Bilgilerinize ...

Hiç tasvip etmediğim bir olay ama maalesef birçok defa kendisine çeşitli iletişim araçlarıyla ulaşmaya çalışmama rağmen başarılı olamadım ve burada ifşa etmekten başka çıkar yol kalmadı.

Emre Doğan; mayıs ayının sonunda yapılan turnuva bitiminde kendisine elden teslim ettiğim iki adet formanın ödemesini henüz yapmamış ve yukarıda da belirttiğim gibi türlü iletişim araçlarıyla kendisine ulaşım çabalarımı dikkate almamıştır. Kendisine ulaşmaya çalıştığım bu süre zarfında "Görünmez olarak foruma girilmesi" de olayı daha da vahim hale getirmektedir. Bu görünmezliğin gerçekten görünmez olmayı sağlamadığı da herkesin malumudur.

Burada olay maddiyat değil; biz burada senelerdir bir aileyiz ve iyi niyeti kötüye kullanmak bu aileyi hiçe saymaktır. Bu platformda bu tarz olayların yaşanması çok yazık.