Basketbol Hakemleri Roportajı

Arkadaslar merhaba. Su anda Ankara' dayım ve aksam da Ankara Faal Basketbol Hakemleri Dernegi sezon açılış yemeğine katılacagım.

Gözüme kestirdigim bazı isimler var, onlarla sezon öncesi ufak çapta birer röportaj yapacagım. Aklınızda olan sorular varsa fazla vakit kaybetmeden aşağıda belirtin lutfen.

vala bence bunun cvabı basıt gecen sene diyer takımların parası tatlı geldi tabi biz fıkara takım oldugumuz icin paraveremiyoz hekemlere( beyler yanlıs anlamayın ben belli kisilere soluyom zaten siz anlarsınız)

biglion' Alıntı:
vala bence bunun cvabı basıt gecen sene diyer takımların parası tatlı geldi tabi biz fıkara takım oldugumuz icin paraveremiyoz hekemlere( beyler yanlıs anlamayın ben belli kisilere soluyom zaten siz anlarsınız)

Soru sana sorulmamıstı o yüzden cevabını da dikkate almıyoruz biglion !!

yok ya saka yapıyon anlamamıstım bana sorulmadıgını tek akıllı sensin ya anlatıyodun bana GS liler arasındada bole saflar var herelde

Büyüklerine saygıda kusur edip benim kafamı bozma. Bir daha uyarmam .... Mesajı ben editlemiyorum, kendi mesajını kendin editle .

ARdaQue

Şu anda çok yogunum , akşam eve gittigimde roportajımızı sizlerle paylasacagım.

Gayet guzel bir dialog oldu, Arsameia canlı şahittir. Zaten bu olayda buyuk emeği de gecmistir. :)