Basketbol Kombine Biletleri

Re: 2010-2011 Sezonu GS Basketbol takımları Kombine biletleri

şaşalı bir sezon açılışı yapsak, Barcelona ile maç yapsak, öncesinde konser ya da gösteri olsa. Hem kombine satılacak bir organizasyon olur, hem iddiamızı ortaya koyarız ve takımımıza dikkat çekeriz.

Tayfun Dursun' Alıntı:
şaşalı bir sezon açılışı yapsak, Barcelona ile maç yapsak, öncesinde konser ya da gösteri olsa. Hem kombine satılacak bir organizasyon olur, hem iddiamızı ortaya koyarız ve takımımıza dikkat çekeriz.
Olacak mış :)

Kombinelerin çıkması için umarım Futbol şubesinin transfer yapması beklenmiyordur. GS'ın amatör şubelerini takip eden gerçekten cefakar ve vefakar bir taraftarı var. Kalede Aykut olmuş Mustafa Ayhan yanyana oynamış buna bakmaz klübünün basket kombinesini almak için.

Arkadaşların dediği noktaya bende değinmiştim. Kombineleri isteyenin istediği yerden alabileceği şekilde çıkarırlarsa, maçları ne olursa olsun oradan izleyebileceklerinin de garantisi verilirse çok iyi olur.

Eyüp'ün dediği doğruysa çok iyi olur. Çünkü Tayfun'un önerisi çok hoş ve güzel. Sezon açılışlarını tekrar yaşatmak lazım. Hatta kız ve erkek takımımız keşke karşılıklı gösteri maçı yapsa:)

Güzel bir sezon açılışı organize edilecekmiş.

Saim Karakuzu' Alıntı:
ne gibi eyüp abi ve ne zaman ?
Sezon açılışı yapılacak, sanırım Dünya Basketbol şampiyonasından sonra.

Kombine biletlerinin fiyatlarından ziyade kulübe maddi olarak destek olmaya calısan bizlerin medeni insanlar statüsünde değerlendirilmeye alındığımızı görmemiz gerekir.2 sene evvelki Ayhan Şahenk rezaletinden sonra,yönetimin öncelikle taraftarını sahaya çekmek için iyi takımın da ötesinde nezih bir basketbol ortamını seyircilerine sunması gerektiğini düşünüyorum...

Necati BAŞARAN' Alıntı:
Kombine biletlerinin fiyatlarından ziyade kulübe maddi olarak destek olmaya calısan bizlerin medeni insanlar statüsünde değerlendirilmeye alındığımızı görmemiz gerekir.2 sene evvelki Ayhan Şahenk rezaletinden sonra,yönetimin öncelikle taraftarını sahaya çekmek için iyi takımın da ötesinde nezih bir basketbol ortamını seyircilerine sunması gerektiğini düşünüyorum...

yukarıda ben de aynı şeyleri anlatmaya çalıştım ama o günler geride kalmış.. (!)
diyelim ki ben saha kenarı koltuklardadan kombine aldım, parama kıydım, en kral yeri aldım.. fenerbahçe maçında yine seyirci sahaya indi, o sandalyeler havada uçuştu.. ceza aldık 3 maç, döndük.. polis " biz artık oraya seyirci almıyoruz " dedi.. bu durumda yönetimin planı ve çözümü nedir ?

bunlar ayhan şahenk'te yaşandı.. daha önce ahmet cömert'te yaşandı.. salonun adı abdi ipekçi olunca neden yaşanmıyor, neden 2 sene önceyi unutuyoruz.. Burada bir sezon boyunca, kombinesi olan arkadaşlar yerlerine oturamamaktan şikayet ettiler.. yönetim neyi çözdü o zaman ?.

artık olmaz, eskide kaldı diyor eyüp bey.. garantisi var mı ? taraftar; " taraftarı satan, polise bırakan " şarkısını canları sıkılınca, boşluktan yapmadılar.. İsteyen kabul eder, isteyen etmez.. Polisle her yerde karşı karşıyayız, baş başayız, savunmasısız. Ben kulübe para vereceğim ama polis beni yerime oturtmayacak.. Kulüp bana garanti versin önce.

Yazdıklarım başka yere çekilmiş, geçen sene kombine alanlar bir sıkıntı yaşamadı, bunu söyledim ben.

Hoş bir çözüm değil ama bu ülkenin polisi ile konuşarak bir şey çözülemiyor.

Fiili işe saldıkları adamlar, "Dinsizin hakkından imansız gelir" diyebilmek için akıldan öte sürekli elini çalıştıran adamlar. Jop, biber gazı...

Anlayana anladığı dilden konuşacaksınız. Polis bir geliyorsa, siz iki gideceksiniz.

Gönül ister, karşında konuştuğunda anlaşabildiğin bir insan evladı olsun ama ne yazık ki şartlar bunlar.

Güzel haberlerim var, kombineler çok uygun fiyata ve taksitle satılacakmış :)

taksit olayı gerçekten muhteşem olmuş ya şu tribünden yönetim ne kadar kazanacak ki yapsın adam akıllı uygun fiyata 100tl ye kombine verse size soruyorum 3000 4000tane satılmaz mı ? yani 200e satsa ne kadar kazanacak ordan kazandığı zaten bir şeye yetmez hiç yoktan taraftar salona gelsin

Kombineler ile ilgili neler düşünülüyor, herşeyi perşembe günü Bol Basket'de Ali Türsan'a soracağım.

Eyüp Yıldız' Alıntı:
Kombineler ile ilgili neler düşünülüyor, herşeyi perşembe günü Bol Basket'de Ali Türsan'a soracağım.

1) Aslantepe'de GS Bonus aktif olarak kullanılacak, acaba pilot olarak hazırlıklar Abdi İpekçi'de yapılabilir mi?

2) Futbol maçı ile çakışan saatler için ve hiç olmadık saatler için federasyon ile bir uzlaşma sağlanabilir mi? (Federasyonların daha fazla seyirci için birtakım girişimleri olduğunu biliyoruz)

3) Ponpon kızlar gibi bir uygulama asla olmasın, düşünülüyorsa vazgeçilsin:)

4) Aktif bilgilendirme dönemine geçilebilir mi? galatasaray.org vasıtasıyla mailingler yapıldığını biliyoruz, şubenin biraz daha bu tip duyuruları etkin olarak kulllanmaya ihtiyacı var diye düşünüyorum.

5) geleceğin takımına hazırlık dahilinde basketbol seyircisi yaratmak da ayrıca bir proje olarak görülüp biraz daha promosyonal aktivitelerde bulunulabilir mi? (basket maçlarını sık takip edenlerin, etmeye başlayanların ayrıcalık kazanması gerektiğini düşünüyorum)

şimdilik bu kadar...

Benim sorum

Voleybol basketbol futbol maçlarından herhangi ikisi yada üçü aynı gün İstanbulda oynanacaksa klüp belediye ile anlaşıp salonların oradan belediye otobüsü kalmasını sağlayabilir mi? Biletimizi gene kendimiz atacağız klübe maddi yükümlülük getirmek istemiyoruz sadece maçlarımıza gidebilmek için gerekli kolaylığı istiyoruz.Mesela Burhan Felekten Abdi İpekçi'ye veya İpekçiden Samiyen'e gibi..

Ali Türsan bugün Bol Basket'e katılacak, kombinelerle ilgili sorular soracağım, merak edenlere duyurulur :)

Artık salonda birbirini tanıyan bir grup oluştu simaen ya da bizzat da olsa. Şimdi bunları kombineye çevirip o grubu iyice oluşturmamız lazım. Eyüp abi soruyu ben sana soruyorum. T blok tarzı bi oluşum düşünebilir miyiz ?

Deniz selam, yıllar önce böyle bir uygulama yapmaya çalışmıştık, fakat zaman içerisinde, t blok hedef haline getirildi. Bunu yapanlar arasında foruma yazan bazı kişilerde vardı. Bütün salon bizim, her keseye göre kombine çıkacak, isteyen istediği yerden alsın derim ben.