Basketbol Şubesinin Özerk olduğuna inanıyor musunuz?

Basketbol Şubesinin Özerk olduğuna inanıyor musunuz?

• A)Evet

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
Evet rakiplerimize de sponsor olan ÜLKER Grubu en fazla burun sokuşlarını bize karşı yapıyor.Diğerleri istediği seçimi,kararı alabiliyorken bizler ne biçim anlaşma yapılmışki bu Ülker Grubu ile başımızı kaldıramıyoruz.

Özerklik; Sözlük anlamı:Bir topluluğun, bir kuruluşun kendine özgü yasalarla kendi kendini yönetme hakkı

Ali Bey isterseniz ankette bir düzenleme yapın.

Ankette Cafe Crown´u istemiyoruz seçeneğini tercih eden birisinin şubenin özerk olup olmadığı yönündeki fikrinin ne olduğunu anlamak pek mümkün görünmüyor.

Herkes kendi bildiklerine göre bir karar verdiğine göre;

Benim bir kulüp çalışanından öğrendiğim kadarıyla Murat Özyer'i başka bir takıma gidecekken bekleten Ülker değil Yiğit Şardan'dır. Yine Erman Hoca'nın gelmemesi konusunda anlaşmazlık Ülker'le değil yönetimle yaşanmıştır.

Benim bizzat duyduğum bilgiler bunlardır.

Benim bir kulüp çalışanından öğrendiğim kadarıyla Murat Özyer'i başka bir takıma gidecekken bekleten Ülker değil Yiğit Şardan'dır. Yine Erman Hoca'nın gelmemesi konusunda anlaşmazlık Ülker'le değil yönetimle yaşanmıştır.

Yani arkadaşlar ülkeri istemiyoruz ama bilip bilmeden bu kadar yüklenmeyelim.Hoca gelmez Ülker transfer olmaz Ülker Birleşme olmaz ÜLker Kaos olur Ülker.Herşeyin TEK suçlusu Ülker. Birazda bizim yönetimde arayalım suçu iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır mantığıyla iş yapıyoruz bende ülkeri istemiyorum hatta nefret ediyorum tek iyi yaptıkları iş milli takım sponsorluğu ondan başka iyi işlerini görmedim.!Bazen düşünüyorum bu ülkerin içinde hiçmi galatasaraylı çalışan yokmu hiçmi bizi düşünen yok?Onun için ilk önce sorunu bizde arayalım yönetimde başarızlıklarını nedenlerini ülkere bağlamasın(Bizde bağlayamalım)

Öneriniz için teşekkürler Onur Bey zaten düzeltilmiş :)

@Kerem Seçer hangi takıma da gideceğini öğrenebildin mi? Sanırım bu zamana kadarki kaosun sorumlusuda ŞARDAN,bizleri hiç saydılar,madem devam edecektin daha önce yapsaydınız ya bu işleri fantezi peşinde koşacağınıza!!

Kayıp 1 Ay'a yanıp duralım biz!!

Ali Bey benim daha fazla bir bilgim yok. Ben sıradan bir taraftarım. Sadece duyduklarımı söyledim.

Ali Demirci' Alıntı:
Öneriniz için teşekkürler Onur Bey zaten düzeltilmiş :)

@Kerem Seçer hangi takıma da gideceğini öğrenebildin mi? Sanırım bu zamana kadarki kaosun sorumlusuda ŞARDAN,bizleri hiç saydılar,madem devam edecektin daha önce yapsaydınız ya bu işleri fantezi peşinde koşacağınıza!!

Kayıp 1 Ay'a yanıp duralım biz!!

Sesimizi duyduklarınımı sanıyorsunuz :) Sesimizi kimse duymuyo (basketdergisi Hariç :) )

Baya sinirlerimiz bozuldu basket şubesi yüzünden ya bi bayan takımına bak T.B Takımına Bak bide Erkek Takımına Arada uçurum var.

%90 oranında özerk olunmadığı düşünülüyor fakat telekom ile birleşmeyede %90 a yakın oranda destek vardı.sponsorlukta bu kadar özerkliğin kaybedildiğini düşünenler nasıl oluyorda birleşmeye sıcak bakabiliyorlardı kulüb tüzüğünde bile birleşme olamayacağı yazdığına rağmen?

bildiğiniz gibi murat hoca kalınca ülker GALATASARAY ımıza 7.5 mılyon dolar eğer giderse 3.5 milyon dolar verecekti.kaldı.belki de bu durumun neticesi.eğer bu durumun etkisi ise cevap koca bi hayııııııırrrrr

Ülker bir sponsor olarak az para verir çok para verir bu ayrı bir konu.Ama kalkıp şunu alın, bu gitsin bu kalsın diye karışacaklarını zannetmiyorum.Biz sponsora eli kolu bağlı duracak kadar küçük bir klüp değiliz.Yada benim bildiğim Galatasaray değildir.

Yapılan işler özerk olup olmamaktan değil, becerisizliklerden ve ileriyi görememekten kaynaklanıyor..

tabiikide düşünmüyorum böyle bir şey düşünmek delilik olur..
bazı şirketler maddi destek yapıyor diye bir takımın üstüne bu kadar oynamamalı!..

Birde şu 5 tane evet diyen arkadaşlardan en azından 1 tanesi evet demelerinin nedenlerinide söylerlerse çok mutlu oluruz.

Ali Demirci' Alıntı:
Birde şu 5 tane evet diyen arkadaşlardan en azından 1 tanesi evet demelerinin nedenlerinide söylerlerse çok mutlu oluruz.

6 olmuşsunuz ama cevap yazacak olanınız yok mu?

Yoksa sadece bu konu başlığına tepki amaçlı mı verdiniz oylarınızı?

Hıncal Uluç da olsa böyle bir konunun gündeme getirilmesi, içimizdeki Sponsor baskısının nerelerde olduğunu görmemiz açısından çok güzzel bir durum.

Şampiyonluk bu hoca ve kendi guard'ları ile hayalden öte birşey değildir bizim için...

Sizi daha fazla kandırmalarına izin vermeyin.

Kerem SEÇER' Alıntı:

Ah be !!! sevgili kardeşim:

Yapmış olduğun açıklama kısmen doğru yalnız.Bilmediğin gerçek şu sayın Yiğit ŞARDAN'la,Hakan AYDINOL hem arkadaş hemde meslektaşlar.Şimdi Ülker gurubunu reklamlarını sence kim pazarlıyor,peki bu işleri kim organize ediyor .Bunlardan haberin varmı ? sanmıyorm.Olsa zaten yazardın değil mi? Ermanı bekleten Yiğit ŞARDAN bu doğru ama kimin ricasıyla bunu yapmış bunu sen tahmin et hocayla aran iyi bu yazacağımı kendisine sorbilirsin.Yazın Beyaz Gölge basketbol kampında kendisine sorulan bu sene kimi çalıştıracan sorusuna ülker nereyi isterse diye cevap vermiş mi? vermemiş mi? hadi onuda geçtim Beşiktaş basketbol yöneticisiyle yaptığı toplantıda hangi söz üzerine kendisinden vazgeçilmiş ve toplantı sona erdirilmiştir.Bu konuda bir fikrin var mı? menejerimiz Ali bey telefonda kendisine sorulan erman işi ne oluyor sorusuna ne cevap vermiş.. Peki biliyormusun ben biliyorum ama onuda yazmaya gerek yok yani senin anlayacağın kulüpte faal görev almasam bile olan biteni ve gerçekleri gayet iyi biliyorum.Artı Murat ÖZYER'LE DE 1 ÇALIŞMIŞ KENDİSİNİ TANIYAN VE KENDİ İSTEĞİM ÜZERİNE BULUNDUĞUM GÖREVDEN AYRILAN BİRİSİYİM.

Ülker sadece sponsorumuz takım içine müdahale etmeleri söz konusu değildir.Ama tabiki sponsorluk anlaşması karşılıklı anlaşma sonucunda imzalanmıştır.Benim oyum Evet'ti.