Basketbol Süper Ligi 11. Hafta | Onvo Büyükçekmece Basketbol 63-67 Galatasaray Nef

Kazandık ama çok ayarsız bi takımız. Bi maç bakmışsın topu çok iyi paylaşan bi takım varken sonraki maç topu eline alanın pozisyonu bitirdiği bi takıma dönüşüyoruz. Lütfen Hummer'ı getirdiğiniz gibi gönderin ve adam gibi bir 4.5 birde 5 alın.

Yani sinir boşalmasıyla hüngür hüngür ağlayacagım neredeyse.O kadar sinirliyim.

Normalde kazandıgımız her maç takıma tebrikler falan derim bugün demiyorum.Sadece kazandıgımız icin çok mutluyum.

Çekmece'ninde maç boyunca saçma sapan hataları,kaçan kolay atışları oldu,hatta 7-8 sayı öndelerken maçı kazandık rahatlamasına girmeleri bizim bayağı işimize geldi.

Ennis'ten bir köy olmaz McGee daha güvenilir. Şut atamadık korktuk. Hummer Pf/C yazan kim merak ediyorum. Muhaymin 'i Manisa yada Merkezefendi'ye oynama şartıyla kiralayayım.

Ostende mağlubiyeti kadar umut kırıcı bir maçtı.

Dünkü Fb-Baskonia maçından sonraki en salak saçma maçtı. 2 takım da rezil ötesiydi ikinci yarıda ve bilhassa son periyotta. Son anları hiç söylemiyorum zaten.

Uzun eksiği belli artık ama takımdaki oyuncuların istikrarsızlığı daha can sıkıcı her maçımızda bir saçmalık oluyor neredeyse buda biraz koça yazar bence