Basketbol Süper Ligi 9. Hafta | Bahçeşehir Koleji - Galatasaray Nef

Bahçeşehir milano sendromu yaşıyor sanırım. bu kadar para harcayıp jones'a bağlılar. milano'da shield sakatlığı sonrası tepetaklak olmuştu.

çocuk kendince sesli şekilde anlık tepki verdi ve teknik çalındı. yahu bu mantıkla teknikten geçilmez ortalık.

Takım değişimden sonra gayet iyi özellikle kısalar ve 4 numaralar. asıl sıkıntı ise 5 numarada, öyle bir sıkıntı ki takımı aşırı geriye götürüyor bu pozisyon. mesela fenerbahçe maçında kısaların curry modunda ama kazanamıyorsun çünkü pivotun yok. mesela şu maç rahatlıkla +15 olacakken pivot yokluğundan kafa kafaya gidiyor.

Rahat götürebileceğimiz maçta fark 2 e indi.Ben yinede maçın son anlarına rahat gireceğimizi düşünüyorum skor farkından bagımsız.

Şu maçta Ndour olsa devreye 15 sayı önde girerdik.Morgan'ı eliyorum sezon başından beri pivotsuz oynuyoruz şaka gibi.

çocuk kendince sesli şekilde anlık tepki verdi ve teknik çalındı. yahu bu mantıkla teknikten geçilmez ortalık.
Lehimize olsa da Oğuz Savaş'a çalınan da gereksiz bir teknik fauldü. Bir türlü bir düzeni sağlayamadılar bu teknik faul konusunda. Birde geçen sene pozisyon tekrarlarını gösteriyorlardı bu sezon neden gösterilmiyor acaba.