Basketbol Takımları Basın Tanıtımı

Abi peki hocamıza sorsaydın 10 gün sonra Türkiye KUpası başlıyor ve takım hazır değil görülüyor.Bunu nasıl aşacaklar ? Bide bir soru daha umarım sormuşsundur.Takımın en kilit oyuncusu 3 numara olacağı kesin.Yani biz temeli atmadan 3 ve 4 katı yapmış durumdayız.Temelimizi bir önce yapmazsak bu bina tepemize yıkılabilir.Bunun yanı sıra Murat Hoca'nın siteye takip ettiğini duymak isterdim açıkcası 24 saat basketbolla yatan bir insan olduğunu bildiğimiz için.Ayrıca en son sorulması gereken soru Fitch'i geri dönmesini ister miydi kendileri ?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Oyuncularımızla ilgili :) Fatih'in gözlüklerine,Cemal'in iki uzun arasında çocuk gibi kalmasına,Gaines'in o elbise gibi t-shirtüne,Murat Hoca'nın kravatına bayıldım :D Mehmet abi bizim sitemizin üçlüsünün oyuncularla resimleri yok mudur ? Özelikle Canaydın ve Önder Abinin resmi varsa onu alsaydık :) Hayırlı OLsun yeni heyecanlar ve güzel şeyler oluyor.

Valla çekininde poz vereninde yüreğine sağlık :) Çok güzel kız takımımız , Çok yakışıklı erkek takımımız çok yakışıklı Eyüp Abimiz var :) Yalnızz Eyüp sadece Erkek takımıyla resim çektirmiş :) Yengeden çekindiğinden midir :)

bize bu bilgilendirmeyi yapan gsbasket.org adminlerine çok teşekkür ediyorum.bütün takımlarımızın bu sene kupalara ambargo koyması dileğiyle...

Eyüp Abiyi kıskandım. :) Hüseyin çok karizma ya.Bayılıyorum bu adama.

Elinize sağlık...

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Valla çekininde poz vereninde yüreğine sağlık :) Çok güzel kız takımımız , Çok yakışıklı erkek takımımız çok yakışıklı Eyüp Abimiz var :) Yalnızz Eyüp sadece Erkek takımıyla resim çektirmiş :) Yengeden çekindiğinden midir :)
İltifatların için teşekkürler burak.
Bayan takımıyla önder ilgilendi hemen hemen hepsi önderi tanıyor ama sanırım fotoğraf çektirmedi :( :(

Elinize saglik. cok güzel bir gece olmus. Gaines'in T-Shirt'ü hakkaten manyak bisey. biz de giyerdik zamaninda Hip Hop tarzi ama bu baya ucuk biseymis. :p Hayirlisiyla su sezon baslasa artik.

Güzel bir akşam geçirdik. Adaya gitmeyeli uzun zaman olmuştu ve oldukça fazla değişmiş ve güzelleşmiş. Gerçekten çok büyük bir değere sahibiz. Böyle bir mekan kolay kolay kimseye nasip olmaz.

Arda işlerinden dolayı yetişemedi ama çok şey kaçırdı. Gsmedia'dan Mehmet Eskici arkadaşımız bize eşlik etti.Aliemre de 6.adamı temsilen vardı :)

Sahile ilk gelenler bizlerdik. sonra yavas yavaş basın,oyuncular,teknik ekip ve yöneticiler gelmeye başladı. Güzel boğaz manzarasına öyle dalmışız ki bir ara "biz niye burda oturuyoruz" olduk ve tekneye doğru yöneldiğimizde Kombine kart satış sorumlumuz Çağrı İlk ile karşılaştık. Hemen muhabbet taibi kombineler üstüne dönmeye başladı. Satışların az olması ve neler yapabileceğimiz ana konuydu tabi.

Tekneye binip adaya vardığımızda hemen girişte bizi Mihriban Oğuz ve Müge Erdem gayet sıcak ve samimi bir şekilde karşıladı. Ayaküstü muhabbetimizin yine ana konusu "kombinelerdi. Derken yöneticimiz Ahmet Dedehayır' da kombineler ile ilgili sitemlerini iletti.

Sonra bir anda adanın girişine doğru bir hareketlenme oldu. Herkesinde tahmin edeceği gibi Özhan Canaydın ve Adnan Polat geliyordu. Yanımızdan hepimizi selamlayarak geçtiler(Burak merakın gitmiştir umarım :) ) Başkanın hakikaten çok büyük bir ağırlığı var. Yanınızdan geçerken nutkunuz tutuluyor :)

Tanıtım ve başkanın konuşması fazla uzun sürmedi. Zaten iftarda yaklaşıyordu ve masalara geçildi.

Gayet samimi ve sıcak bir ortam vardı. Eyüp paparazilik yapıp durdu :) Ben fazla detay konulara girmedim. Gece sonunda gelenlere birer basketbol forması hediye edildi.

Bizide davet eden Mihriban Oğuz' a çok teşekkür ederim.

va be güzel bir gece olmuş.oyuncularımızda nereye geldiklerinin farkına varmışlardır.
bu arada eyüp abi ismetle konuştunmu izlenimlerini alabilirmiyiz?

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Güzel bir akşam geçirdik. Adaya gitmeyeli uzun zaman olmuştu ve oldukça fazla değişmiş ve güzelleşmiş. Gerçekten çok büyük bir değere sahibiz. Böyle bir mekan kolay kolay kimseye nasip olmaz.

Arda işlerinden dolayı yetişemedi ama çok şey kaçırdı. Gsmedia'dan Mehmet Eskici arkadaşımız bize eşlik etti.Aliemre de 6.adamı temsilen vardı :)

Sahile ilk gelenler bizlerdik. sonra yavas yavaş basın,oyuncular,teknik ekip ve yöneticiler gelmeye başladı. Güzel boğaz manzarasına öyle dalmışız ki bir ara "biz niye burda oturuyoruz" olduk ve tekneye doğru yöneldiğimizde Kombine kart satış sorumlumuz Çağrı İlk ile karşılaştık. Hemen muhabbet taibi kombineler üstüne dönmeye başladı. Satışların az olması ve neler yapabileceğimiz ana konuydu tabi.

Tekneye binip adaya vardığımızda hemen girişte bizi Mihriban Oğuz ve Müge Erdem gayet sıcak ve samimi bir şekilde karşıladı. Ayaküstü muhabbetimizin yine ana konusu "kombinelerdi. Derken yöneticimiz Ahmet Dedehayır' da kombineler ile ilgili sitemlerini iletti.

Sonra bir anda adanın girişine doğru bir hareketlenme oldu. Herkesinde tahmin edeceği gibi Özhan Canaydın ve Adnan Polat geliyordu. Yanımızdan hepimizi selamlayarak geçtiler(Burak merakın gitmiştir umarım :) ) Başkanın hakikaten çok büyük bir ağırlığı var. Yanınızdan geçerken nutkunuz tutuluyor :)

Tanıtım ve başkanın konuşması fazla uzun sürmedi. Zaten iftarda yaklaşıyordu ve masalara geçildi.

Gayet samimi ve sıcak bir ortam vardı. Eyüp paparazilik yapıp durdu :) Ben fazla detay konulara girmedim. Gece sonunda gelenlere birer basketbol forması hediye edildi.

Bizide davet eden Mihriban Oğuz' a çok teşekkür ederim.
Önder karizma yaptı bütün gece hatta bir ara başkan gibi duruyordu 8) 8) 8)
Benim durumum ise tam tersiydi :hi :hi :hi karizmayı bir kenara koydum önüme gelene saldırdım herkesle fotoğraf çekilip konuşmaya çalıştım nitekim bir kaç faydalı bilgiye ulaşabildim....
İsmete sadece artık yeter başla oynamaya dedim... onun cevabıda niyetim öyle oldu.