Basketbol Takımları Basın Tanıtımı

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Önder karizma yaptı bütün gece hatta bir ara başkan gibi duruyordu 8) 8) 8)
Benim durumum ise tam tersiydi :hi :hi :hi karizmayı bir kenara koydum önüme gelene saldırdım herkesle fotoğraf çekilip konuşmaya çalıştım nitekim bir kaç faydalı bilgiye ulaşabildim....
İsmete sadece artık yeter başla oynamaya dedim... onun cevabıda niyetim öyle oldu.

Niyet,kısmetle olsaydı bu işler ohoo :) Bence 2. ligde bir takıma kiralanmalı.Orada da her maçı canlı olarak izlenmeli...

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":16670]Önder karizma yaptı bütün gece hatta bir ara başkan gibi duruyordu 8) 8) 8)
Benim durumum ise tam tersiydi :hi :hi :hi karizmayı bir kenara koydum önüme gelene saldırdım herkesle fotoğraf çekilip konuşmaya çalıştım nitekim bir kaç faydalı bilgiye ulaşabildim....
İsmete sadece artık yeter başla oynamaya dedim... onun cevabıda niyetim öyle oldu.

Niyet,kısmetle olsaydı bu işler ohoo :) Bence 2. ligde bir takıma kiralanmalı.Orada da her maçı canlı olarak izlenmeli...[/quote:16670]Bunlarıda sen söylersin artık gökçe :D :D

Dimi ama.Önce iğneyi kendime batırmam gerekiyordu.Haklısın. :) Ama olsun genç oyuncular hep böyle 2. lig takımlarına gidip oynamalı mesela İsmet, Gökhan Üçoklar'ın gittiği takıma gitsin.Orada oynasın ki o takımın 1. lige çıkma iddaası yüksek.Fena da olmaz.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Gayet samimi ve sıcak bir ortam vardı. Eyüp paparazilik yapıp durdu :) Ben fazla detay konulara girmedim. Gece sonunda gelenlere birer basketbol forması hediye edildi.

Hediye edilen forma resmî yeni sezon forması mı, eğer öyleyse bir fotografını yayınlayabilir misiniz?

Gerçekten çok merak ediyorum yeni formaları. Ben artık Lescon bayisine gitmekten bıktım. Beni görünce kepenk kapatıyor artık :D

Bende Ardaque'nin yerini doldurmaya çalışırken zorlansamda ortamdaki sıcak hava bu zorluğu giderdi.

Önder Abi sağolsun davet etti imkanlarda elverince davete icabet etmemek ayıp olacaktı.

Kombine ile ilgili sitemler yazılmış fazlası var eksiği yoktu. Son derece haklı olduklarını söylemeden geçemeyeceğim. Takımda başarı olur veya olmaz bizim amacımız desteklemek olmalı herzaman için. Başarıya bakarak takıma destek olmak yada kombineye hücum etmek çokta doğru değil diye düşünüyorum.

Bende Mihriban Hnm ve Müge Hnm'a sıcak davetleri ve ilgileri için teşekkür ediyorum.

Çağrı Bey de sağolsun herzamanki gibi koşuşturma içindeydi. Gecenin güzel olması için herşey düşünülmüştü. Adadaki bayrak ve logo aslında güzelliğin simgesiydi.

Kombinenin tasarımı ile ilgili sitemim olmuştu. Sitemimi halen daha koruyorum. Tasarım değişik farklı olabilir ama bence fazla abartılı ... Daha sade ve daha SarıKırmızı olabilirdi.

Genede herşey için teşekkürler

Aslında kombine güzel gibi duruyor ama sıkıntı yaratan birşey var Mehmetin belkide farketmediği :)

gsyiad.gif

Gsyiad in basketbol şubesinden hep uzak durması gerektiğini söylerim.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Sonra bir anda adanın girişine doğru bir hareketlenme oldu. Herkesinde tahmin edeceği gibi Özhan Canaydın ve Adnan Polat geliyordu. Yanımızdan hepimizi selamlayarak geçtiler(Burak merakın gitmiştir umarım :) ) Başkanın hakikaten çok büyük bir ağırlığı var. Yanınızdan geçerken nutkunuz tutuluyor :)

.

Bunları duymak bana yetti valla :) Günün en önemli anıdır benim için :)

Bu ara muhteşem fotoğrafları çeken MEHMET ESKİCİ'YE teşekkürler:)

Murat İ.' Alıntı:
Aslında kombine güzel gibi duruyor ama sıkıntı yaratan birşey var Mehmetin belkide farketmediği :)

gsyiad.gif

Nesi var Gsyiad'ın bence basketbol şubesine yardımı dokunacak bir dernek. Ama ediyorlar mı orası başka...

Tanıtımda güzel vakit geçirmişsiniz abilerim.

Şu sezon öncesi idmanı izleme fikri ; haftaiçi hergünkü gibi bugün de Aynan Şahenk'in önünden geçtim , takımızım otobüsü de ordaydı.Sanırsam idman yapıyordu takımımız.Ne dersiniz bilmiyorum ama bende size uygun olursa idmanı izlemek isterim.

Zaten Sarıyerde oturuyorum , evim , okulum salona çok yakın.

Benim bu sesime kulak verin abilerim.. :) :) :)

Kalın sağlıcakla...

Benimde okul İtü zaten.Rahat gelirim.Ama okulda var tabi.Neyse ayarlıcaz artık birşeyler.

Arkadaşlar idman ziyareti için Önder'in m.hoca ile görüşüp zaman belirlemesi gerekiyor.
Yani top ÖNDER'de sağdan ilerliyor :) :)

Onur Birdal' Alıntı:
[quote="Murat İ.":71fd5]Aslında kombine güzel gibi duruyor ama sıkıntı yaratan birşey var Mehmetin belkide farketmediği :)

gsyiad.gif

Nesi var Gsyiad'ın bence basketbol şubesine yardımı dokunacak bir dernek. Ama ediyorlar mı orası başka...[/quote:71fd5]
4.jpg
Kombinemiz bu arkadaşlar.

eyüp dostumuza galatasaray cemiyet hayatında başarılar dilerim :) yanlız yaptığı hataya bakınki gidip bula bula hüseyin beşokun yanına dikilip fotoğraf çektirmiş. arkadaş bunasıl hata :p ayağına sağlık dostum gidip bizide temsil ettin sonuçta sana verdiğim kartvizitlerimi dağıttınmı yönetime bi arkadaşım var matbaacı camiadan dayanışma bekliyor diye :D

Ethem Gürtepe' Alıntı:
eyüp dostumuza galatasaray cemiyet hayatında başarılar dilerim :) yanlız yaptığı hataya bakınki gidip bula bula hüseyin beşokun yanına dikilip fotoğraf çektirmiş. arkadaş bunasıl hata :p ayağına sağlık dostum gidip bizide temsil ettin sonuçta sana verdiğim kartvizitlerimi dağıttınmı yönetime bi arkadaşım var matbaacı camiadan dayanışma bekliyor diye :D
Kartvizitlerini verseydin dağıtırdım eto :) :) :)

Ayrıca abimiz Gs Tv'de haberlerde Hüseyinle resim çekilirken yaklaşık 10 saniyelik görüntüsü bulunmakta :) Önce Dergiler Sonra Televizyonlar Eyüp Abi yoksa yöneticiliğe mi oynuyor :)

Son gelen dedikodulara göre Eyüp Yıldız yeni fedaisini Gökçe Başaran olarak belirledi.

Sağol abi.

Neyse toplantının olması gerçekten çok iyi oldu.