BCL 6. Hafta | Legia Varşova 76-90 Galatasaray Nef

Bizim takımdan da bir şey olmaz gerçi. Mahir Hummer zaten artık yazmaya gerek yok ama Ennis'i önümüzdeki sezon asla tutulmaması lazım vücudunu kullanamiyor ball handing zayıf karar mekanizması sıkıntılı iyi şutör de değil McGee daha iyi oyuncu Ennis'ten.

Hummer ,Floyd gonderip bir tane net 5 numara birde 3.5 almaliyiz.

Insallah gruptaki durumu beklemislerdir ,alincak isimler uzerine calisilmistir ,avel avel durmamistir yönetim

Kazandık ama başımız belaya girdi. KSK-Ludwisburg-Malaga'ya gidiyoruz. Play IN'den geliyor olsaydık Dijon-PAOK'lu gruba gidecektik.
Belki de boyle olmasi daha hayirli oldu, pabucun pahali oldugunu gorur belki sayin yoneticiler. Boyumuzun olcusunu gormek icin de iyi bir firsat. Ben iyi bir uzunla,Sadik haric 0 yerli katkisina ragmen; cok daha iyi isler yapabilecegimize inaniyorum.

Kazandık ama başımız belaya girdi. KSK-Ludwisburg-Malaga'ya gidiyoruz. Play IN'den geliyor olsaydık Dijon-PAOK'lu gruba gidecektik.
Geçen sene f4 yapan holon ve ludwisburg bizim gruptaydı. Bu sefer zor gruptan çıkarsak daha iyi bi kura gelir belki. Gerçi bu saat'ten sonra farketmez. Ama 2 tane kaliteli transfere ihtiyaç var.
2.'lik için çekişiriz gibi.

Son düzenleme:

Karşıyaka net değil. Karşıyaka'nın grubunun 3.sü ile A Grubu 2.si play-in oynayacak ve saha avantası elbette 2.de. Son maçlar oynanmadı ve Karşıyaka'nın grubu karışık. AEK ile oynayacak KSK ve kaybeden Emilia'nın grup liderliğini garantileyen Bonn'u yenmesi durumunda elenecek hatta. Bu durumda her 2 takıma karşı da ikili averajı kaybetmiş olan Emilia kazandığı takdirde 3.olacak. A grubunda ise 2.yi Tofaş-Murcia maçı belirleyecek bu akşam. 3 sayılık avantajı var Murcia'nın. Bu yoldan Murcia gelmezse geçeriz hepsini. Ludwinsburg da saha avantajı olsa da Limoges ile oynayacak. Limoges da boş takım değil.

2.olsaydık da play-in'i geçmemiz halinde Strasbourg-H.Jerusalem ile eşlesecektik kesin olarak. PAOK'u geçti grupta Dijon. Onlar da rakibini bekliyor. Son maçlara bakınca da Bnei'in ikili averaj üstünlüğüyle ciddi avantajı görünüyor 2.lik için. Ordana büyük ihtimal Rtyas 3.olup Dijon ile eşleşir yine net bir favorisi yok saha avantajı dışında.

Karşıyaka net değil. Karşıyaka'nın grubunun 3.sü ile A Grubu 2.si play-in oynayacak ve saha avantası elbette 2.de. Son maçlar oynanmadı ve Karşıyaka'nın grubu karışık. AEK ile oynayacak KSK ve kaybeden Emilia'nın grup liderliğini garantileyen Bonn'u yenmesi durumunda elenecek hatta. Bu durumda her 2 takıma karşı da ikili averajı kaybetmiş olan Emilia kazandığı takdirde 3.olacak. A grubunda ise 2.yi Tofaş-Murcia maçı belirleyecek bu akşam. 3 sayılık avantajı var Murcia'nın. Bu yoldan Murcia gelmezse geçeriz hepsini. Ludwinsburg da saha avantajı olsa da Limoges ile oynayacak. Limoges da boş takım değil.

2.olsaydık da play-in'i geçmemiz halinde Strasbourg-H.Jerusalem ile eşlesecektik kesin olarak. PAOK'u geçti grupta Dijon. Onlar da rakibini bekliyor. Son maçlara bakınca da Bnei'in ikili averaj üstünlüğüyle ciddi avantajı görünüyor 2.lik için. Ordana büyük ihtimal Rtyas 3.olup Dijon ile eşleşir yine net bir favorisi yok saha avantajı dışında.
Kim kiminle eslesir denklemini BCL sitesinde mi gorebiliriz ? Ben baktim, bulamadim da.

Kim kiminle eslesir denklemini BCL sitesinde mi gorebiliriz ? Ben baktim, bulamadim da.

Malaga kesin, evet. Diğerleri play-in sonrası netleşecek.

BCL sitesinde vardı ama kaldırmışlar. Wikipedia'dan bulabilirsin.

Hedef şampiyonluk ise kimin geldiği bence önemli değil.

Bence bu sistemde gidilen yol çok önemli. En ufak bir hatayı kaldırmayan formata sahip. Eurocup o açıdan daha kolay eleme turu formatına rağmen. Mesela bu grupta 2. olsak bir grup liderine karşı saha avantajı olmadan mücadele edeceğiz. O yüzden mümkün olduğunca kazasız gelmek lazım.

Bu ligde hiçbir takım arasında ciddi kalite farkı yok. Eğer iyi bir uzun alabilirsek bence kupayı alma olasılığı yüksek 4-5 takımdan biri oluruz. Benzer şeyler Eurocup içinde geçerli, Nba'den dolayı makas çok daraldı. EL'de bile öyle efes, real, barcayı çıkar kimin kimin yiyeceği belli olmaz diğer takımlar arasında. O yüzden Malaga ve Ksk 'lı gruba düşmeyi isterim, böyle zor bir gruptan çıkarsak takım ciddi karakter ve özgüven kazanır.