BCL Son 16. 4. Maç | Galatasaray Nef - Unicaja

Son 2 maçı alırsak çıkarız.

AEK evinde Malaga'yı yenerse 3'lü averaj olur. Malaga ilk maçta AEK'İ dağıttı. AEK çift hane fark atamazsa geride kalır.
Yok Malaga kazanırsa AEK 3 mağlubiyet olur. Hasılı ipler elimizde

Adamlar kazanmaya gelmeye gerek bile duymamış. Her şeyiyle berbat maçın sonunda yine üniversite takımında görülmeyecek hatalar. Baştan aşağıya rezalet bir maç daha.
Baştan aşağıya rezalet kısmına katılmıyorum. Evet çok amatörce hatalar yapıyoruz, özellikle de kısalarımız. Belki de bu yüzden bugün de maçı kaybedebilirdik. Ama 2 de 2 de yapabilirdik. Ancak son 2 maçta takım bir plan dahilinde oynadı, maça hazırlık kısmı iyiydi en azından.

Baştan aşağıya rezalet kısmına katılmıyorum. Evet çok amatörce hatalar yapıyoruz, özellikle de kısalarımız. Belki de bu yüzden bugün de maçı kaybedebilirdik. Ama 2 de 2 de yapabilirdik. Ancak son 2 maçta takım bir plan dahilinde oynadı, maça hazırlık kısmı iyiydi en azından.

Valla abi sizin "iyi oyun" skalanızı bilmiyorum ikinci yarı 5 dakikada 7 top kaybetti takım ne zaman iş yarı sahada organizasyona kalsa bu oluyor. Tamamen açık sahaya döndüğünde ise bireysel olarak kim ne yaratırsa. Plan dediğiniz şey oyuncuların bireysel çabasıyla bir şey üretmesi ise ben bunun bir plan olduğuna katılmıyorum.

Bunu yazan adam 3 dakika once biz iyi oynadigimiz icin degil Malaga kotu oynadigi icin kazandik diyor 😂
Herkesin fikrine saygim var ben iyi oynadigimizi dusunuyorum ama kotu oynadik diyenin de kendine gore hakli sebepleri oldugu icin saygi duyarim.
Ama bu tarz celiskili yorumlar komik oluyor ya :)
Çelişkili yorum yaptığımı düşünmüyorum arkadaşım.
Sen bu oynanan basketbolu beğeniyorsun diye ben beğenmek zorunda da değilim.
Son 10 maçta 2 galibiyet alan bir takımdan bahsediyoruz.
İzin ver de birazcık takımı da eleştirelim.
Ayrıca bu yorumu yazdığımda 2.periyottu ve o zaman gerçekten iyi oynuyorduk. Sonra Malaga vitesi arttırdı ve 3.periyotta öne geçti.
Çelişkili yorum falan yok.

Bu sezonun özrü hiçbir şekilde kabul edilemez. bana kalsa çoktan gitmeleri gerekirdi ama iş işten geçti artık. Staff, teknik ekip, oyunculardan sadık ve göksenin haric herkes gönderilmeli. kazanma alışkanlığı falan da umrumda değil. Mart ayında bana ligde kalır mıyız sorusunu sorduran herkes gitmeli.