BCL TOP 16 5. Maç | JDA Dijon - Galatasaray NEF

Ama olsun Kadın Takımına kupa aldırdı...

Sırf senin gibilerin inadına umarım gitmez diyeceğim de kendi sinir sistemimi de düşünmem lazım. Troll gibi her şeye aynı şeyi yazıyorsun. Evet kardeşim evet. Senin zoruna gitse de ömründe göremeyeceğin kupayı aldırdı söke söke. O gün yaptıkları, bugün yapamadıklarının üstünü kapatmıyor. Senin gibi 1 tane değil, 1500 tanesi de gelse kapatmayacak.

Doğru sonucu getirecekse hayırlı bir mağlubiyet olarak yorumlarım. Dijon doğru zamanda neşteri vurdu ve hem ligde, hem de ŞL'de geldikleri nokta ortada. Darısı bizim başımıza.

Sırf senin gibilerin inadına umarım gitmez diyeceğim de kendi sinir sistemimi de düşünmem lazım. Troll gibi her şeye aynı şeyi yazıyorsun. Evet kardeşim evet. Senin zoruna gitse de ömründe göremeyeceğin kupayı aldırdı söke söke. O gün yaptıkları, bugün yapamadıklarının üstünü kapatmıyor. Senin gibi 1 tane değil, 1500 tanesi de gelse kapatmayacak.
Sen boş yapmaya adamcılık yapmaya devam et...

ASIL OLAN GALATASARAY düne bakmam bugüne bakarım geçmişte kupa aldırdı bitti...

Mevzu kupa ise Fath Terimin üstüne yapmamız lazım takımı ama senin keyfi adam sevmene göre olmuyor bu işler

Fatih Hocaya gelince tu kaka Ekrem Memnuna gelince kupa kazandırdı...

Biz senin gibi adama göre muamale yapmıyoruz arkadaşım adamcılığı başka yerde yap hadi az öteye

Bir kulüp yetkilisi şu sonuca üzülmüyordur. Angarya bitti, ligde de 7-8 yaparız. Yarı finale kalır eleniriz.7 yabancı ile de turşu kurarız. Bu kadar sorumsuzluk, vurdumduymazlık görülmemiştir. Eğer Göksenin, Ege gibi kısıtlı becerili oyuncular oynamaya devam ederse bir daha maç falan seyretmem, salona da gitmem. Bunu vazgeçtiğim için değil, tepkimi göstermek için yapacağım.

Yazik ya valla yazik.Emegi gecen kim varsa su tabloda yonetici,oyuncu,staff gercekten yaziklar olsun.
Ekrem Hocayi cok severim cidden trolluk yapacak insan falan degilim,muzemize giren en buyuk kupalardan birinin basrolu kendisinindir.O kupayi almak icin rakip camia yillardir 40 takla atiyor.Sirf bunun icin bile sevilir Hocamiz.
Ama Hocam olmuyor ya valla olmuyor.Ha belki ben yaniliyorumdur,sorun baska yerlerdedir ki o da var.Ama bu Bcl’de biz en azindan finali gorurduk ya.Gercekten cok uzgunum,su durumda kimin sucu varsa cidden yaziklar olsun.

Sen boş yapmaya adamcılık yapmaya devam et...

ASIL OLAN GALATASARAY düne bakmam bugüne bakarım geçmişte kupa aldırdı bitti...

Mevzu kupa ise Fath Terimin üstüne yapmamız lazım takımı ama senin keyfi adam sevmene göre olmuyor bu işler

Fatih Hocaya gelince tu kaka Ekrem Memnuna gelince kupa kazandırdı...

Biz senin gibi adama göre muamale yapmıyoruz arkadaşım adamcılığı başka yerde yap hadi az öteye

2 aydır, hoca ile yollar ayrılmalı yazıyorum. Kafan almıyorsa bu benim sorunum değil. Okuma yazma bilmiyorsan da bu benim sorunum değil.

Oyuncuların hepsi geriye gitti. Hiç biri mutlu da değil ve bu yüzlerinden okunuyor. Ne taktik var , ne motivasyon var, ne kenarda hakemler üzerinde bir ağırlık var. Yok oğlu yok. Bitsin artık şu evlatçılık bu kulüpte. Şu takımın şu kupayı alması söke söke gerekirken; köy takımlarının olduğu bir gruptan elendik. Sene başından beri oynadığımız hedef maçların yüzde 90 ını kaybettik. Yazıklar olsun.

Son 16 genelinde olumlayabilecek hiç bir şey , hiç bir sekans yok.. Sezon bitmiş, bırak takım oyunu savunma vs. koç daha De Bost dışında hiçbir posizyonda kime güveneceğini kafasında oturtamamış... De Bost, top 16 boyunca toplam 10 ikilik denemesi yok hatta Ludwigsburg maçında 10 üçlük , 0 ikilik denemesi.. Purcell korkunç yüzdeler.. Sevdiğimiz Melo, mide rahatsızlığı geçirdiğinden beri pısırık bir halde, top eline gelirse kerhen birşeyler yapıyor.. 100 maçta devam etse bu grup olmayacak belli ... Sıkmayın canınızı..

Öyle bi grup ki bu grup. 6-0 çıkman lazım. 5-1 yapsan, otur düşün üstüne. 4-2 yapsan, ben bu işi yapamıyorum diyip istifa et. 1-4 olduk an itibariyle, bakalım birileri o istifayı edebilecek mi.
Furkan gercekten cok kotu oldu bu.Ben buradan gelecek bir kupayla seneye camianin basketbola bakisinin degisecegini,en azindan butcemin az da olsa artacagini dusunuyorken hic olmadi,hic.

Furkan gercekten cok kotu oldu bu.Ben buradan gelecek bir kupayla seneye camianin basketbola bakisinin degisecegini,en azindan butcemin az da olsa artacagini dusunuyorken hic olmadi,hic.

Abi silme final fourdan aşağısı başarısızlık, final fouru da oyuna göre bakardım valla ne diyeyim. Yani şu Holon Beşiktaş'ı saçma sapan 2 şutla eledi, Dijon'a 2 maçta da yenildik. Kabul edilebilir, tolere edilebilir bir şey değil. Şanssızlık vs. hiç değil. 2 transfer yaptık, 1 maç oynayıp kapattılar sezonu.

Abi silme final fourdan aşağısı başarısızlık, final fouru da oyuna göre bakardım valla ne diyeyim. Yani şu Holon Beşiktaş'ı saçma sapan 2 şutla eledi, Dijon'a 2 maçta da yenildik. Kabul edilebilir, tolere edilebilir bir şey değil. Şanssızlık vs. hiç değil. 2 transfer yaptık, 1 maç oynayıp kapattılar sezonu.
Zaten su transferleri su turdan once yapmak varken neden beklersin ki ? Cidden yazik oldu.

Benim bu kupaya dair pek umudum yoktu zaten, anladığım kadarıyla, forumun geneline göre. Genelde bu kupa BSL takımlarına pek yaramıyor. Gruptaki takımlara tek tek bakınca ilk tur grubunu lider geçmemizin de avantajıyla iyi bir gruptu ama sonuç alamadık. Gerçi sezon içinde hangi hedef maçta sonuç alabildik ki. İdareten yürüyor bu şube ve ezkaza iyi bir kadro kurulunca da bir anda hedefler büyüyüp beklenti arttırılmıyor. Seneye de idareten bir kadro kurulur ve başına da artık Ekrem Hoca mı olur bir başkası mı ama yine idareten bir koç getirilir. Vizyon göremiyorsanız çok hayaller kurmayın bu şube adına, gerilmeyin keyfinize bakın..

Benim bu kupaya dair pek umudum yoktu zaten, anladığım kadarıyla, forumun geneline göre. Genelde bu kupa BSL takımlarına pek yaramıyor.

Yaramamaktan ziyade iyi oyuncuyu alınca her şey bitti sanıyoruz ama bunu en iyi bilmesi gereken kişi bile aksi gibi davranıyor. Yani ne kadar iyi oyuncu alırsan al, oyunu bilerek oynamak başka bi şey. 37 yaşında Holston’a bu oyunu oynatan da bu maalesef.

Maçı seyretmedim ,istatistiklere baktım şimdi, biz Ege ve Goksenin oynadığı için mi kaybettik yoksa Melo ve Blackshare ikilisi 0 yazı ile sıfır sayı attığı için mi?İlk beş oynayan 2 yabancın sıfır çekerse nasil maç kazanacaksın?

Maçı seyretmedim ,istatistiklere baktım şimdi, biz Ege ve Goksenin oynadığı için mi kaybettik yoksa Melo ve Blackshare ikilisi 0 yazı ile sıfır sayı attığı için mi?İlk beş oynayan 2 yabancın sıfır çekerse nasil maç kazanacaksın?
Blackshare özelinde bu maç ilk 5 değildi girdikten sonra da çok çabuk 2 faul aldı sonrada giremedi oyuna ki zaten Ndour 2 kişilik oynadı. Melo ise evet kötü başladı ama ikinci yarı onun sürelerini göksenin ve pusica ya vermek tam bir işbilmezlikti. Melo yu bir şekilde oyunun içine sokmakta koçun görevi buraya kadar temelde bost-melo ikilisiyle geldin en kritik yerde kesti adamı. Meloda suçludur bu arada buna bir lafım yok ama kenarda koç dokunuşu görememekten çok sıkıldım.

Kravish'in size avantajı var, yararlanabiliyor muyuz? Hayır.

Ndour'un atletizmini alley-oop dışında değerlendirebildik mi? Hayır.

Pusica'nın gelmesinden sonra Melo'ya pozisyon yaratabildik mi? Hayır.

Göksenin'in yanlış tercihlerine ve eşleşmelerdeki değişme özürlülüğüne katlanıyor muyuz? Evet.

Ben anlamıyorum, Göksenin sol köşede kendini sıkıştırıp sırtı potaya dönük olan Kravish'e potadan yedi metre uzakta pas veriyor. Bu saçmalığı Ekrem Hoca'nın görmemesi mümkün değil. Demek ki çözümü yönetimin üretmesi gerekiyor.

Oynadığımız takımlar önemli liglerde başaltı takımları. Çok kötü takımlar olduklarını düşünmüyorum. Bizim kadronun da abartıldığı kesin ama kenardan gelen dokunuşların hem yetersiz kaldığı hem de çoğunlukla yanlış olduğu görülüyor. Erman Hoca'nın maç sonu demeci özeleştiri açısından çok yetersiz ve ilgisiz olmuş. Burada tek bir maçı değil, elendiğimiz kupayı ve beş maçlık serüveni değerlendirmeliydi. Çok yazık oldu.