Bekliyoruz Sevdamızı...

Teşekkürler Ernoyan.

Arkadaşlar diğer konuda olduğu gibi bu konu da organizasyon ile ilgili olacaktır. Yeni konu da açılacak tarafımızca zamanı geldiğinde.

valla bugün aldım biletimi dost yayınevinden biraz baktım ekrana bizim biletler şuana kadar 2 katı satılmış durumda tabi 7 tl olanlardan kayseri ge görev tamamlandı şimdi sıra bizdee...

Kayseri´deki maç bittiğine göre bu maça odaklanmakta fayda var...

Ankara Büyükşehir Belediyesi şehrin çeşitli noktalarına bu maça ilişkin afişler asmış.

Maça ilgi benim beklediğimin altında. Buraların daha yoğun olmasını, Ankara' ya akıyoruz başlığı altında örgütlenmeyi görmek istiyor gözler. Neyse umarım insanların yazmaya vakti olmadığı için yazmıyorlardır ve maç günü herkesi salonda görürüz. Biz oradayız, kupayı alıp, geri döneceğiz.

maça bir gün kaldı ama çok sessiziz gibi sanki geçen seneki maçın konusuna baktım tam 28 sayfa konuşulmuş biraz hareket lazım....Ben biletimi aldım yarın inşallah salonda olacağım forum olarak veya forum dışından ankara da herhangi bir organizasyon olacak mı toplu gidiş açısından ....

Bu arada maç biletlerinin ne kadar satıldığı ile ilgili bilgi var mı ?

Bizim 8. ve 9. kategori biletlerimiz tukendi. 7. ve 10. kategoriler duruyor. 7. kategori ikinci kattaki yerler ve asagi yukari 2000-2500 kisilik. (Hesaplamalarim dogruysa.) 7. yaklasik 200 kisilik bir alan, 34 TL fiyati var. Muhtemelen en kotu mac saatinde tukenecektir.

Onun disinda 8. ve 9. kategoriler yaklasik 1600 kisi ediyor sanirim. (Hesaplamalarim yanlis, eksik olabilir.) Tamamen tukenmis durumda.

Diger tarafta ise sadece 200 kisilik 34 TL'lik taraf tukenmis durumda. Diger yerlerde bilet satisi suruyor.

Tarafsiz bloklari falan da hesaba katarsak taraftar acisindan ustun olmamiz surpriz olmayacaktir.

Arkadaşlar 2 kulübede 20 şer blok ayrılmış, salon kapasitesi 11 bin ve tahminim 5 er bin bilet var 2 taraftada.

Blok başına 250 bilet yapıyor kabaca.

An itibari ile GS tarafında 3 blok kalmış durumda 17*250=4250 civarı bilet satılmış gözüküyor GS tarafından.

FB tarafında ise 13 blok var şu an satışta olan yani 7 blok satılmış 7*250=1750 biletde FB tarafından satılmış

Burda GS taraftarı büyük bir tebriği hak ediyor, Bursa futbol maçına rağmen bu ilgi, basketbolda GS tarftarının kendini ne kadar geliştirdiğini ve takımlarına ne kadar sahip çıktığını gösteriyor.

Bu güzel tabloda bu sitenin ve aktivistlerinin emeği çok fazla bütün kardeşlerimi tebrik ediyorum bu gurur hepimizin!

YARIN ORDA OLACAĞIM DOSTLARIN ARASINDA GÜNEŞİN SOFRASINDA!

YENMEK YENİLMEK ÖNEMLİ DEĞİL ÖNEMLİ OLAN SEVDANA SAHİP ÇIKMAK!