Besiktas CT: 75 - Galatasaray CC: 80

Re:

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
evet seyırcı yasagı var.Ole olmasaydı gecen senekı Ahmet Comerttekı Fb macına sıgmazdık.Zaten heryer tıkıs tıkıs dı :D
Yinede sığmadık ki hem maç başında tribünler inliyordu; ''Sığmıyoruz sığmıyoruz!'' diye...

ohoo bu maçı aldık mı ver elini ilk 3 belki ilk 2 kim bilir belki de liderlik =) Şaka bi yana beşiktaş deplasmanı çok önemli basketbola önem vermeyip seyircilerinin maça gelmiyor olması Galatasaray maçının da boş kalacağı anlamına gelmez tabi ki dolduracaklardır.Bize düşen kadro kalitemizi mücadelemizi savunmamızı ve silahlarımızı en iyi şekilde kullanıp değerlendirip bu maçı kazanmak. Bana sorarsanız Beşiktaş dan iyi bir kadroya sahibiz. Apodaca Dalmau derseniz Dee Hite Tufi derim. Kaya derseniz Hüseyin derim =) Nicevic derseniz Owens Gaines derim vs. vs.

Bjk'de tutmamız gereken bir numaralı oyuncu bence Apodaca.. Çok dikkat etmeliyiz.. Son Avrupa maçlarında çok hücum ribaundu vermişlerdi.. Maçın kilit noktasının kazanacağımız hücum ribaundlarının olduğunu düşünüyorum..

Re: Besiktas ColaTurka -GALATASARAY CC.-24 KASIM C.TESI 14:00

Apodaa hiç formda değil. ama böyle adamların sağı solu belli olmaz gelir bizim maça tutmazsak 30 atar. Dalmau'yu Dee ile durdurabiliriz. bu maçta 3 numarada fizik dezavantajı yaşamayız. İki takımda pota altından etkili. Ama bizim kadromuz onlara göre daha iyi. Dee-Hite ikilisi savunması ile maçın kaderlerini belirler. Eğer tempoyu biz ayarlarsak maçı alırız. Bence avantajlı olan tarafız. hüseyin'de umarım tecrübesi ile maçı ağırlığını koyar. gaines ve Owens ise Kaya ile mücadele ederler... eğer maçı alırsak önümüz biraz daha açılır...

Guard konusunda üstünüz...önemli olan uzunlarımızın ne kadar diri kalacağı çünkü kaya ve nicevic ile başlayıp cevher ve onur ile devam ediyorlar...ama onur u pek kullanmıyorlar...3 uzun onlara yetiyor gibi birşey...arada shumpert 4 e kayıyor filan...kaya veya nicevic i faul problemine sokarsak maç çok kolay olur...çünkü onurla filan bzim potaaltını durduramazlar

bu maçın kırılma noktası nicevic ve hüseyin in göstereceği performanslar olabcaktır bence.nicevic i eğer tam anlamıyla oyuna katarsak bizim için kötü olur çünkü dalmau nun saçmaladığı zamanlarda nicevic tam bir lider gibi takımını yönetiyor asistse asist sayıysa sayı bu yönden bu maçta uzunlarımız sürekli dinamik ve oyunu sertleştiren taraf olmalıdır.içeriyi karartmak çok önemli o yüzden fatih solak'a oyunun bazı bölümlerinde önemli görevler düşebilir.ancak takımımızın kendi ayarında takımlara karşı sergilediği oyunu düşündükçe esteresan bir galibiyet alarak akatlardan döneceğimizi düşünüyorum.

sene başında murat hocaya çok kızıyordum daha fazla bütçemiz olmasına rağmen kadro olarak onların gerisinde kaldığımızı düşünüyordum takımın oturmasıyla ve hite in gelmesiyle beraber biz şuan biraz daha öndeyiz gibi takım olduğumuz gerçeğini beşiktaşa da gösterirsek güzel bir galibiyet alırız aslında biz şu an ligde çok rahat lider olabilirdik çok önemli maçlar kazandık ama abuk sabuk mersin ve casa ya yenildik onlar bizim çok rahat alacağımız maçlardı onlarıda alsaydık şu an liderdik beşiktaş maçı bizim için çok önemli play off maçı olacak hüseyin maçı isterse maçı alırız

bayan maçında onlara 500 küsür bilet verdik.hiç belli olmaz maça galatasaray taraftarı alınabilir herkes kendini maça gidecekmiş gibi ayarlasın bence bizde izin çıkacak.

atlamamamız gereken en önemli noktalardan biri apodaca nın savunulması apodaca solak bir oyuncu onu hite le ve erdemle değişmeli olarak savunmalıyız apodacayı sağ elini kullanan bir oyuncuyla savunursak başımıza dert açar

ilk deplasman galibiyetimiz bjk deplasmanında alacagımızı düsünüyorum.

Bence deplasmanda olmamıza rağmen galibiyete yakın olan takım biziz.

Kadromuz daha geniş ve daha kaliteli, pota altında bütün yük Nicevic ve Kayanın üzerinde yorgunluk veya

faul problemi yaşamaları durumunda akasayacaklar.

Apadocayı iyi savunmak çok önemli.

Hakemler tarafsız bir maç yönetirse galibiyet gelecektir.

Re: Re:

savas49' Alıntı:
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Hakemler tarafsız bir maç yönetirse galibiyet gelecektir.

Eyüp,

Hakemler taraflı maç mı yönetiyor ligimizde?
mesela kim hangi maçı "taraflı" yönetti?

Abi takip ettiğini bilmesem Fülker'den habersiz olduğunu sanacağım.. : )

Yapma gözünü seveyim..Fülker'in son Efes maçında yaptıklarını biliyoruz..

Ayrıca Cumhurbaşkanlığı kupasındaki hakem hatalarını fragman olarak resmi televizyonlarında ''ağlayarak''

gösterdiklerini de çok çok iyi biliyoruz..