Beşiktaşa Ülker grubundan ek bütçe desteği..ya biz

Ömer Seymen' Alıntı:
[quote="Burak Barut":rurb4u50]O para ek bütçe değil sadece prim oalrak verilmesini düşünüyorlar Lig-Kupa-Uleb'i alırsak diye dedi.

Aynen oyle.
Ergin Ataman Kanal 24'te katildigi programda "100 bin dolar verildi,bunu takima hemen dagittik. 1 milyon 350bin dolarlik ek butce eger 3 kupadan 1'ini kazanirsak verilecek. Su anlik oyle bir sey yok" diye aciklama da bulundu.

Dikkate alirsiniz umarim, bir kayrilma veya Ulker'in bizi ekstra sevdigi filan yok. Kaldi ki, Ergin Ataman Ulker'den cok buyuk bir yardim gelmedigini, butcemizin 4.5 milyon dolarlik cok buyuk kisminin kulubumuz icerisinden verildigini de ayrica vurguladi o gun.[/quote:rurb4u50]

Aslında biri de demedi ki hepsini saydı

Klasik bir laf olacak ama her zaman savunduğum gibi bizde bu beceriksiz ve gurursuz yöneticiler olduğu sürece biz hiçbirşey yapamayız...

ya bu ülker falan cafe crown ne bunlar belçikada bizi köşe başı cafesi takımı sanıyorlar
ben böyle rezillik görmedim axa barcelona olayı çok karışık ve uzun ama büyük bi takım reklam alırmı ya isminin önüne
ne olacak seneye daha fazla para verirse eti galatasaray olacağız
ondan sonra 3 milyon dolar verecek adamın teki şahsuvarkilit galatasaray eee sonra bologna gibi çökeriz alışırsak hazır paraya satılık basketbol takımı gibi oluruz lavuğun teki dese ben 5 milyon vercem gelsin gs bu sene antep te oynasın ne yapacaz 5 milyon oooooo tamam yürü antepe sonrada ülker bize para nie vermeddi verir vermez size ne açın avuç ülkere verir belki acır kurta sormuşlar ensen nie kalın kendi işimi kendim görürüm demiş kısacası NOT FOR SALEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!

Ancak bizimde sessiz olmamamız lazım derim ben,maçlarda pankart filan hazırlanmalı bişeyler yapılmalı bişeylerin farkında olduğumuzu birileri öğrenmeli,ntv'ye şikayet mailleri atılmalı yanı tepkimizi göstermeliyiz farklı yollarda olabilir...Bu sadece benim aklıma gelenler,çok zor şey değil bunları yapmak...Çifte standartlara karşı yönetimimiz bişey yapamıyorsa hiç değilse biz elimizden ne geliyorsa yapalım...İnanınki böyle tepkiler ses getirir...

Allah aşkına şu Play off tablosuna bakar mısınız ?

http://www.ntvspor.net/pages/23216.asp

Bana takım armalarından size ilginç gelen noktayı söylemenizi rica ediyorum.

Galatasaray arması altında Cafe Crown logosu
Karşıyaka arması üstünde Pınar logosu
Fenevbahçe arması altında Ülker logosu
Beşiktaş arması altında ? üstünde ?

Bu ne biçim iştir ?

??Takılma kardeşim böyle saçma sapan ayrıntılara?? diyebilirsiniz ama ortada bir dengesizlik var.

Gerçekten bizim armamızda Cafe Crown logosu varken Beşiktaş?ınkinde Cola Turka yok mu ? Ya da NTV mi tabloyu yanlış yapmış ? Bunu merak ediyorum.