Beykoz: 70 -Galatasaray Cafe Crown: 80

WILT' Alıntı:
Migros dediğiniz neredeki Migros? Otobüsten başka bir araca binmeye gerek kalmayacak mı yani? Salonun önünde inecek miyiz? Ve.. Tam olarak hangi duraktı?

aslında eski migros demek daha doğru , şöyle söyleyeyim deniz otobüsü iskelesinden çıktığın gibi direk karşıya doğru yürürsen görürsün durakları, ya da vapurdan indikten sonra haldun taner'in önünden devam edersen ilerde sol tarafta kalıyor duraklar tabi bi de ylun karşı tarafında yani :D

Kazansak da tatmin olmayacağız ki,Beykoz Fenerbahçe Ülker'in 40 attığı takım.Kaybetme şıkkını düşünmek dahi istemiyorum,zaten adamlara geçen sene 2 kere madara olduk,hele Beykoz bu haldeyken alınacak mağlubiyetin kimsenin gözünde affı olmaz.

arkadaslar bazı konıuları acıklamaya calısayım isterseniz.ama öncelikle belirteyim ben ne cimbomlu nne fenerli neden beşiktaşlıyım ben sadece beykozluyum.beni yanlış anlamayın amacım size yardım etmek.
maca gekmek isteyen arkadaslar buyursun gelsin .salonun yeri .ok basit beykoz merkeze gelmeden 1 km geride salon ,galatasaraya trübün ayrılacagını sanmıyorum.çünkü besiktaslıllara ayrıldı ve baya olaylar çıktı ve salon boşaltıldı gecen sene .ve alabilecegimiz macı beşiktasa verdik.
baskan yer ayıırmııyor kimseye.belki salon büyük olsa yinede ayrılır.salon 1500 kişilik ve yukaıda bir arkadasın dedigi gibi maca yarım saat kala yer kalmıyor.kapılar kapanıyor.baya bir taraftar dışarıda kalıyor.o yüzden yer verilmiyor.gelirseniz aramızda macı seyredebilirsiniz.veya sol pota arkasında basın ve yaşlılar oturuyor.ordan seyredebilirsiniz.ama lütfen taskınlıga ve olay cıkaracak harekerlerde bulunmayın .sizin iç,nde bizim içiinde kötü olabilir.yanlış anlamayın salon boşalır ve ceza allabiliriz o yüzden dedim .
.

Beykoz1908 bilgilendirme için teşekkürler.

Galatasaraylı ve eskiden sürekli Beykoz maçlarını kovalayan birkaç abim hep bahsederdi Beykozdan. İnsanların ne denli sahip cıktıklarını takımlarına. Beykozun Tofaş maçına gittim bu sene,gercekten cok sıcak bir salonu var. Salon küçük olsa da insanlar gercekten cok sıcak ve takımlarına sahip cıkıyorlar. Takımla içiçe adeta bir aile gibi. Üç büyükler bile zaman zaman 200 kişiye oynarken o salon hep dolu. Umarım Beykozu daha büyük bir salon ve da iyi bir takımla ligde iddialı bir durumda görebiliriz yakın zamanda.

Bir aksilik olmaz ise maçta olacagım ve buradan canlı yayın yapacagım.

bence kesinlikle kazanacagımız kazanmamız gereken mac cok ta zorlanıcagımızı en azından normal bir oyun oynamamız halinde yenilicemizi tahmin etmiyorum

bilmiyorum ama hiç ara olmuyo ya en azxından geçen sene öyle oldu ilk yarı maçları bitmişti ara olmadan 2.yarı maçları başlamıştı bu sene de öyle olur

beykozda bizden gitme valentin pastal var ayrıca phill goss ve sandersa dikkat etmemiz lazım ama beykozun bizim kadar kaliteli kadrosu yok yeneriz gibime geliyor..

arkadaslar maci ntv nin vermediginden emin misiniz?? Ntv nin pazar gunku yayin programinda 16:00 da basketbol maci yaziyor..Ama macin adi yazmiyor..Bence Banvitin macini degil galatasarayin macini verceklerdir..Bilgisi olan var mi...?

inşallah maçı verir ntv de iyi bir pazar geçiririm canım sıkılıoo ya burda pazar günleri :shock: alırız inşallah bu maçı yeter bir galibiyet alalım.

17 Aralık ntv benim tahminim verirse yeni kanlları e2 kanalından verirler bundesliga ve lalignın bazı maçlarını ordan veriyorlar e2 uydudaki discoverynin yerinde digiturk 50.kanalda

PAZAR e2
18:00 Villereal - Osasuna
22:00 Atletico Madrid - Getafe

PAZAR ntv
18:00 Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
20:00 Espanyol - Real Madrid

06:00 HABER BÜLTENİ
06:10 HAYATIMIZIN FON MÜZİĞİ
06:55 HAVA DURUMU
07:00 HABER BÜLTENİ
07:10 BAM TELİ
07:55 HAVA DURUMU
08:00 HABER BÜLTENİ
08:15 BASIN ÖZETİ
08:30 GECE GÜNDÜZ
08:55 HAVA DURUMU
09:00 HABER BÜLTENİ
09:10 KEŞİFLER
09:55 HAVA DURUMU
10:00 HABER BÜLTENİ
10:10 EKODİYALOG
10:55 HAVA DURUMU
11:00 HABER BÜLTENİ
11:10 HALİT KIVANÇ`LA USTALAR
11:55 HAVA DURUMU
12:00 HABER BÜLTENİ
12:05 N MODA
12:55 HAVA DURUMU
13:00 HABER BÜLTENİ
13:10 FUTBOL AKTÜEL
13:55 HAVA DURUMU
14:00 HABER BÜLTENİ
14:10 SPOR HABERLERİ
14:55 HAVA DURUMU
15:00 HABER BÜLTENİ
15:10 BUNDESLIGA ÖZETLERİ
15:55 HABER BÜLTENİ
16:00 HABER BÜLTENİ
16:10 FUTBOL MUNDİAL
16:55 HAVA DURUMU
17:00 HABER BÜLTENİ
17:10 SPOR HABERLERİ
17:55 HAVA DURUMU
18:00 B. DORTMUND-B. LEVERKUSEN
19:55 HAVA DURUMU
20:00 ESPANYOL-REAL MADRID
21:55 HAVA DURUMU
22:00 YÜZDE YÜZ FUTBOL
23:55 HAVA DURUMU

ya bu ntv iyice saçmalamaya başladı..hadi hayırlısı..

neyse maç rahat gidio ilk yarı itibariyle..burdaki canlı yayından anlaşılan fitch çok ii oynuor...