Beykoz: 70 -Galatasaray Cafe Crown: 80

Şimdi Ünsal abinin idda ettiğine göre ( :) ) Japonya Ligi MVP'si 4 numara Ryan Fletcher ve Houston Rockets forması giymiş olan bir dönem yine 4 numara Torraye Braggs düşünülüyormuş.

Beykoza karşı tabi böyle oynarız önemli olan fener telekom ve efes gibi güçlü takımlara karşı böyle oynayamıyoruz ne yazıkki bunlardan hep fark yiyoruz bence iyi oyunumuz rakibin güçsüzlüğünden kaynaklanıyor

Valla Beykoz hiç de güçsüz bir rakip değil. Fener'in geçen haftaki galibiyeti yanıltıcı olmasın, her attıkları girdi o maç istinai olarak. Beykoz da gününde değildi. Ama sahalarında seyirciyi de arkasına alarak çok zorlu bir takım oluyorlar, tam güçlü takımları zorlayacak türden orta halli takım kimliğindeler.

WILT' Alıntı:
Valla Beykoz hiç de güçsüz bir rakip değil. Fener'in geçen haftaki galibiyeti yanıltıcı olmasın, her attıkları girdi o maç istinai olarak. Beykoz da gününde değildi. Ama sahalarında seyirciyi de arkasına alarak çok zorlu bir takım oluyorlar, tam güçlü takımları zorlayacak türden orta halli takım kimliğindeler.

Ben genel olarak konuşuyorum ligin geneline baktığımızda belki güçlü diyebileceğimiz bi beşiktaşı yendik zaten beşiktaşta eski gücünde değil ligin güçlü takımlar telekom efes fener ted kolejlileri bunların hepsine yenildik

beyler bu maçı hayırlısyla atlattıkta bişey sorucam darüşşafaka maçı seyircisiz mi kesin?
haftaya takımımızı destekleyebilicezmi?

bilgilendirirseniz seviniriz

:)

daha önceden de yazdığım gibi savunma ribaundu
verme hastalığımız bu maçta da devam etti.özellikle beykozun
pivotu edmund un kaç tane dönen topa smaç yaptığını ben
sayamadım.adam 17 tane toplam ribaund almış.
bugün takımdaki yardımlaşma iyiydi.hiç biri bencil değildi.
özellikle mitchell ve fitch fazla oynamamasına rağmen iyiydi.
son periyotta tolga ve holman sahneye çıktılar ve maçı kazandırdılar
holman ın özellikle bi bloğu çok müthişti.

Maçtan önce konuştuğumuz başkanı olsun teknik kadrosu olsun Beykoz 'un hedef maçıydı bu maç ve Maçtan çönceki tahminlerimizi tuttu.
İkinci periyot güsel savunma ile rakipi 7 sayıda tutmak. Mücadele gücü yüksekti bugün takımın . Maçı alan adam MİTCHELL dı. Mest etti savunmadaki gayreti hücumdaki ceza 3lükleri...
Hakemelere tek 1 şey diyecem....... MAçtan sonra Recep Ankaralı nın dediği laf ulan bütün maç tuttum açılın diye wc ye koşması... allah a havale ediyorum.
Wilt çektiğiğin fotoları koyarmısın lütfen insanlar neyin ne olduğunu görsün...
Daha fazla yazıp sinirlenmek istemiyorum...

Ben hakikaten herşeyin özellikle 2.yarı çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Evet beşiktaş dışında hiçbir iddialı takımı yenemedik ama içlerinden sadece casa maçı sürpriz ve eleştirilmesi normal bir mağlubiyetti bence. Malum telekom nağmalup gidiyor, ülker ve efes maçlarında ise gerek formsuzlukların gerek sakatlıkların ve aldığımız seyircisiz oynama cezalarının hep üstüste gelmesinin büyük payı olduğunu düşünüyorum.

Cezamızın da sona ermesiyle fırtına gibi bir takım ve o takıma yakışan pırıl pırıl tribünlerle hepimize keyif verecek bir GALATASARAY izleyeceğiz işallah...

Bahtsizbedewi' Alıntı:
Maçtan önce konuştuğumuz başkanı olsun teknik kadrosu olsun Beykoz 'un hedef maçıydı bu maç ve Maçtan çönceki tahminlerimizi tuttu.
İkinci periyot güsel savunma ile rakipi 7 sayıda tutmak. Mücadele gücü yüksekti bugün takımın . Maçı alan adam MİTCHELL dı. Mest etti savunmadaki gayreti hücumdaki ceza 3lükleri...
Hakemelere tek 1 şey diyecem....... MAçtan sonra Recep Ankaralı nın dediği laf ulan bütün maç tuttum açılın diye wc ye koşması... allah a havale ediyorum.
Wilt çektiğiğin fotoları koyarmısın lütfen insanlar neyin ne olduğunu görsün...
Daha fazla yazıp sinirlenmek istemiyorum...

Sonra senin "bu yüzden mi sattın maçı" diyişin de gayet güzeldi abi. :)

Fotoğrafları bu akşam koymaya çalışacağım, eğer telefonun cdsini bulabilirsem..

ayrıca cemal in 2 smaçıda güzeldi en azından asistleri kadar ama haftaya maç daha zor olacak butum yabancıları kaliteli selçuk üni nin dixon muthıs hucum rıbound u cekio boddicker yuksek postta super biraz guardları hucumda ii deil yunus cankaya her an 3 lukle cezayı kesıor fb macında gordugumuz gibi

fletcher,japonya liginde mvp olmuş,braggs ise houston rockets'ta oynamış.
bir zamanlar bizde oynayan benjamin handlogten da japon liginden bize gelmişti ve çok faydalı olmuştu

ikisininde hakkında fazla bir bilgi yok eurobasket.com'a üye olan arkadaşlar bakabilirlerse süper olur
Ryan Fletcher
Ryan2.jpg

lakabı terminatörmüş.
19.5 sayı ve 8.2 ribaunt ortalamalarıyla oynamış ve fazla bir bilgi yok hakkında

Torraye Braggs
Xavier College'dan mezun olmuş,2,03 boyunda ve 111 kilo
Torraye_Braggs2.jpg

torraye.braggs.jpg

insallah mc gowan gonderip yerine katkida bulunabilcek birini alirlar..'handlogten' i cok iyi hatirliyorum cok yuksek bir sut yuzdesi vardi..Zaten handlogten ile selcuk uni de oynayan bodicker in oyun stilili ile ayni...Bodicker disardanda iyi sut atiyor yalniz...Umarim iyi bir oyuncu alirlar artik...

fletcher ve Torraye Braggs iği oyunculara benzior bence Torraye Braggs gelmeli neden diye sorarsanız fletcher 19.5 sayı ortalamasıyla oynuomus demekki oda fitch gibi kendine oynuo ama bu aralar fitch düzeldi Torraye Braggs ise pota altını delebilecek bi yapısı war öle gözüküo

eskiya67' Alıntı:
fletcher ve Torraye Braggs iği oyunculara benzior bence Torraye Braggs gelmeli neden diye sorarsanız fletcher 19.5 sayı ortalamasıyla oynuomus demekki oda fitch gibi kendine oynuo ama bu aralar fitch düzeldi Torraye Braggs ise pota altını delebilecek bi yapısı war öle gözüküo
ancak fletcher ile ilgili bulabildiğim tek istatistik bu.japon ligi gibi ligde oynadığına göre bu ortalamaları yapması kendine oynuyormuş anlamına gelmez bence ancak ben ikisininde aradığımız kan olduğuna inanmıyorum

Maçı seyredemediğim için yorum yapmam zor ancak anlaşılan o ki rakip sayılarının çoğunu seyirci baskısı sebebiyle hakem desteğini arkalarına alarak ve 2. şans sayılarından bulmuş...ilk 2 period yaptığımız savunma ise hoş gözüküyor, bir artı da sayı yükünün belli oranda paylaşılmış olması, rakip takımın gücünü çok bilmiyorum ama sonuçta deplasmanda alınmış bir galibiyet ve daha da önemlisi kriz anında, rakibin geriden gelmesine rağmen maçın sonunu iyi oynamış olmamız...
McGowan'ın gönderilmesi sanırım takımın açısından iyi olacaktır,tahminime göre Hollmanda ilk yarı sonuna kadar kendine gelmezse o da yollanır tek sorun o pozisyona faydalı bir oyuncu bulabilmek..Braggs geçtiğimiz yıllarda Galatasaraya tavsiye ettiğim kaliteli bir oyuncu ama son yıllarını nasıl geçirdi,dizleri hala kuvvetli mi bilemiyorum ama bildiğimiz Braggs ise takıma katkısı çok iyi olur ancak herşeye rağmen yanıyorum sene başında neden Boddickerı almadık...Koch'u araştırmak lazım...Bugün bana gelen scoutta ilginç bir oyuncu dikkatimi çekti,şuanda bu adam boşta,şubeden ilgilenen birileri varsa benimle irtibata geçebilir. Oyuncu bilgilerini iletiyorum...

Kelly Whitney 1983 6?8 (203 cm 109 kg) Power Forward/Center; Seton Hall 06; 15.2 ppg, 7.9 rpg in the top level Big East Conference; a very strong and athletic inside player with a jumpshot out to 15-17 feet

Az önce POTA programında maçın özetini ve maç sonrası yorumları dinledim Beykoz Antrenörü : hakemeler küçük takjım büyük takım ayrımı yapıyor, aleyhimize çaldığı düdklerle takımı oyundan düşürdü falan dedi
1 şey demiyorum...

Braggs şu an İsrail'de Ramat Gan'da oynuyor.

Ligde 6 maç sonunda 16 sayı(%60 saha içi,%81 faul yüzdesi ile),8.8 ribaund ve 2.8 asist ortalamaları mevcut

Geçen hafta,Maccabi Tel Aviv'e 105-83 yenildikleri maçta 23 sayı,10 ribaund ve 7 asist ile oynadı.

Bu hafta Hapoel Jarusalem'e 84-81 kaybettikleri maçta ise 13 sayı,8 ribaund ve 3 asist ile oynadı.