Beykoz maçında omuz omuza!!!(1ytl biletler)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

Guest

Misafir
Bugün hocamız ve aslanlarımız bizi yenilmelerine rağmen gururlandırdılar, A.İpekçi'den yeni geldim(k) inanın öyle çirkefçe şeyler yapıldıki taraftar, hakem, vede fb yönetimi tarafından bizim bu maçı kazanmamız mümkün değildi.
Şimdi bu büyük takımın büyük oyuncularına destek zamanı şimdi büyük takımın büyük koçunun yanında olma zamanı.....
Herkes inansın şampiyonluğa giden yolda bizde varız hemde sağlam adımlarla yürüyoruz....

Daha ne bekliyoruz salonu doldurmak için????

BEYKOZ MAÇINDA OMUZ OMUZA

30 MART PAZAR SAAT 14:00 A.ŞAHENK SPOR SALONU.

Önemli not:Murat Hocam o küfürler sana değil bize edildi!!!

Re: Beykoz maçında omuz omuza!!!

istanbul'da ve çevre illerde bulunan arkadaşlar beykoz maçını alarak sene sonuna kadar olan süreçte ser yakalayabiliriz bunu içindir ki salonu doldurup oyunculara sahipsiz olmadıklarını gösterilim

Bugünden sonra..

Play off a 8. sıradan bile girsek, ŞAMPİYON olmamamız için bir neden yoktur.

cümlesine inanmamak için herhangi bir sebep göremiyorum.

Beykoz maçında omuz omuza tribündeyiz.

Arkadaşlar bu maça gelmelisiniz, inanın bana bugün soyunma odasında Murat hocayı görseydiniz ağlardınız sinirden!!!

Oradayız her zaman ki gibi full de çekecek biliyorum !

Eyüp abi maç başlamadan İhsan'ın yanına gidek iki laf edek!

Gökce Başaran' Alıntı:
Oradayız her zaman ki gibi full de çekecek biliyorum !

Eyüp abi maç başlamadan İhsan'ın yanına gidek iki laf edek!
Kendimi bozucam şimdi ama 2 laf yerine 2 tükürsek daha anlamlı olacak!

allah belasını versin onun..cüneyt ' e faul yapıldığın da ALLAHTAN şut atarken göstermedi pas verirken gösterdi dedi ..haysiyetsiz, inşallah orda olur..

spiker de öyle maçı anlatan son saniye de semih faul yaptğında oooooooooooooeewwwwwwww diye salonu inletti..fb tv sanki ya..nefret ettim hepsinden

Antep maçı cezası nedeniyle insanların bir kısmı Florya'ya bir kısmı Mecidiyeköy'e gitmeyi düşünüyor. Yine Pazar yine 2 maç güzel olacaktı. Florya'ya yakın olanlar Florya'ya, Mecidiyeköy'e yakın olanlar ise önce basket maçına oradan mecidiyeköy'e gitse güzel olur.

Oyuncularımzdaki hırsı , mücadeleyi , istegi gördükten sonra şampiyonluga çok daha fazla inanıyorum hepsi sahaya yüreklerini koyarak oynadılar . Takım ilk yarıdaki formumu yakaladı gibi duruyor artık maç kaybedicegimizi düşünümüyorum playoff kadar .

ye neyin mecidiyeköyü floryası bu ne saçmalıktır bu düşüncesizliktir.takımınız 10 bin ayının içinden aslanlar gibi çıkmış sizle kucaklaşmayı bekliyor siz otobüse binen inen futbolcuya 2 el sallamak için salonu boş bırakıyorsunuz yazıklar olsun tehhhh.

O kadar doluyumki.. Sabah uyanır uyanmaz aklıma yine maç geldi.. Önce şunu yazayım; Allaha binlerce kez şükrediyorum ki Galatasaraylıyım.. Hepimiz şanslıyız.. Allaha Fenerbahçe olduğu için de şükrediyorum.. Eğer Fenerbahçe olmasa, onlar da aramıza karışacaklardı, her takımın tribünde biraz biraz onlardan olacaktı.. Böyle olması daha iyi, hepsi bir arada, bir köşede olsunlar..

Floryayı falan bırakın arkadaşlar.. Çok isteyenler maç öncesi gidip Mecidiyeköyde futbol takımını karşılayabilir.. Bu maça herkes lütfen gelsin.. Takıma sahip çıkmak için, alınlarından öpmek için.. Murat Hocayı yaınımıza çağırmak için..

Ayrıca bu maçta artık İhsan Bayülkene salvo olacak.. Artık sabır taştı.. Facebookta grup bile kurmuş bizimkiler.. Bu maçta koro halinde bir uyaralım beyzadeyi.. Hadi herkes maça...

derbiyi kazanamadın diye şampiyonluk gitti zanetme üstünüzdeki forma güç verir size hakkını verin sadece...

Arda Öztürk' Alıntı:
ye neyin mecidiyeköyü floryası bu ne saçmalıktır bu düşüncesizliktir.takımınız 10 bin ayının içinden aslanlar gibi çıkmış sizle kucaklaşmayı bekliyor siz otobüse binen inen futbolcuya 2 el sallamak için salonu boş bırakıyorsunuz yazıklar olsun tehhhh.

Çok acımasız, saldırgan ve fazlasıyla gereksiz olmuş. Dün bu yaşananacaklar tahmin edilemezdi, ayrıca futbol takımının bir maç ceza alacağıda.

Bir organizasyon yapılmış, şimdi kalkıpta iptal ettik denemez o organizasyona neden olan gerekçeler ortadan kalkmadığı müddetçe.

Ha sürekli futbol taraftarı diye yerden yere vurulan, aşağılanan istemezük denilen Galatasaraylıların eksikliğinin hissedilecek olmasıda ilginç.

Ben tüm itirazlara rağmen salonda olacağım nedenide takımı alkışlamak değil. Bana göre maç alınabilirdi veya abartılıcak bir mücadele yok.

Yalnızca Ntv'nin o güzide spiker yorumcularına iki çift laf edebilmek için orada olacağım.

Ben Çanakkaleden geleceğim pazar günkü maça. bu takımın başarıları için sevinen herkesin gelmesi gerekiyor.bu çocuklar hakediyor bunu.

Hadi beyler şu maça ilgi... En önemli maç bu ya göremiyor musunuz?

Yanınızdayız mesajını vermenin tam zamanı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...