Bilet Fiyatı 5 YTL

Bu başlıkta en beğendiğim yazı murat inal'ın son yazısı : )
ama pek çok arkadaşımız şuanda zafer sarhoşu,
Bu sene kombine almamayı size tavsiye ederek sosyal görevimi yerine getirmenin haklı gururunu yaşıdığımı söylemek istiyorum.
Ahmet Bey'i aslında severim, iyi niyetli olduğunu da düşünüyorum. Ama şuanki kapasitesinin yetersiz olduğuna inanıyorum. Sevindiğim tek nokta, hızlı yada yavaş geldiğinden beri üstüne birşeyler koyuyor. Böyle giderse birkaç yıl sonra kendi norm ve beklentilerime göre "GERÇEKTEN İYİ" spor yöneticisi olacaktır.
Belki biraz acımasızca davranıyorda olabilirim, sonuçta bundan önceki herkes (neredeyse herkes) çiftlik yöneticiliği ile Galatasaray yöneticiliğini karıştırdığı için Ahmet Bey'e daha çok övgü sözleri kullanmam gerekiyor olabilir ama, beklentilerim yüksek diye sivri dilli olabiliyorum. neyse özetle;

Basiret güzel bir özelliktir.

bence 5 de fazla pazarlıkta daha marj var Antalya maçında bi bağrırız,bide foruma topic 3 lira yaparız bu biletleri!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":lotu27ub]Biri benim dimi eyüp abi :p
Hayır,sana Mithat alsın Volkan:)

Ben biletleri Özyer'ist lere dağıtacağım :)[/quote:lotu27ub]

Vaybe abi biz galatasaraylıyız sanıyodum hepizmizi o sorunu cözmüstük siz bagırınca biz susuyoruz özyere sonra hepimiz milan gurovice bagrıyoduk hani !!! :) :) :)

ctesi salonu dolduralım beyler 15 ytl die isyan edenler bu maça 5 ytl verir artık hadi armanın peşine düşelim ctesi saat 17:00 ayhan şahenki dolduralım ben arkadaşları toplayıp hepsine bilet alırıp getiriceğim geln bir arkadasını getirse yeter zaten saygılarımla ...

5ytl ha gerçekten çok iyi fiyat ah bide karşıyaka da bilet fiyatlarını düşürse maç ayrımı yok ama 10 ytl biletler

belliydi 5 ytl olacagı er geç. Ahmet beye devre arası söylediklerimiz etkiliolmuş herkesle beraber.bu boş tribünlerle şampiyonluk gelmez dolu tribünlerle gelir dedik ve basardık herkese tesekkürler

ekrem bence gs nin baskt şubesini sen yönet daha iyi olacak gibime geliyo ahmet gitsin ekrem gelsin saydırmaya devam ahmet dedehayıra salon full olur artık sayende ha ekremcim bu hafta

fatih şengün' Alıntı:
ekrem bence gs nin baskt şubesini sen yönet daha iyi olacak gibime geliyo ahmet gitsin ekrem gelsin saydırmaya devam ahmet dedehayıra salon full olur artık sayende ha ekremcim bu hafta
kardeşim işine bak PİYON larla işimiz olmaz bizim ok

yok valla ekremcim seni koyacam şubeye ahmet dedehayırla konuşacam istifasını polata verip seni koymayı önereceğim rahat ol yıllar sonra şampiyonlukta gelir havan olur bak

fatih şengün' Alıntı:
yok valla ekremcim seni koyacam şubeye ahmet dedehayırla konuşacam istifasını polata verip seni koymayı önereceğim rahat ol yıllar sonra şampiyonlukta gelir havan olur bak

Bu kadar etkin yetkın vardıda bos tribünlere oynarken nerdeydin :) ey allahım nese sen ekremi basket beni futbol subesinin basına gecir bütün kupaları sana getiricez söz ;) !!!