Bilgi Üniversitesi Basketbol

Bu akşam Tequila Levent' le beraber Istanbul Bilgi Universitesi Spor Salonuna batug.com un davetlisi olarak gittik. Uzun zamandır adam akıllı bir mac yapmıyorduk, gayet iyi oldu.

Maçın ilk 5 dakikası ayaklarımı ve bacaklarımı hissetmiyordum heh hamlığın bu kadarı yani :) Ama dakikalar geçtikçe üzerimizdeki ölü toprağını attık. Levent' i uzun zamandır bu kadar istekli ve hırslı görmüyordum; kendisine fazla bagırmama gerek kalmadı 8)

Pek tabiki istatistik tutmadık ama sanıyorum ki ben triple double yaptım, Levent ise hücumda yüksek şut yüzdesi ve savunmadaki hırsıyla rahatlıkla double double yaptı. Takımın guard ı da fazla skorer olmasa da fena sayılmazdı, en azından takımı oynatmayı biliyordu. Pota altında ise Levent' e yardımcı bir arkadas olunca işler çok kolay oldu. Rakip takımın da güçlü olmasına ragmen rahat bir mac cıkardık.

Maçı kazandık mutluyuz. En azından kendimize güvenimiz geldi, içimizdeki cevheri tekrar keşfettik diyebiliriz :)

NOT : Levent olm yıllardır oynuyoruz hala çözemedin beni, ben adamımı geçip içeri drive ettiğimde sen de pota altına kat et; zaman zaman bunu yaptın ama hep yapman lazım. :) Benim işim bu kardeşim :)

ewt sonunda adam gibi bi salon adam gibi bi pota
ve basketboldan anlayan insanlarla çok güzel maç yaptık

uzun zmndır mal oyunumu üzerimden attım Ardanında werdiği hırsla sonunda eskisi gibi az çok oynuyabildim
Ardayıda uzun zamandır böle görmemiştim

ama gene bi türlü anlaşamadık şu pota altı organizasyonlarında :lol:

spree Bülentte ordaydı oda eskisi gibi diil baya kilo almış ama sakatlık fln geçirmiş
sonunda galbiyetle döndük güzel bi gündü 8)

Orada duvarın potalara çok ykaın olduğu, insanın turnikeye hızlı girmeye çekindiği iddiaları var. Asılsız iddialar mı? :)

cemcemgs' Alıntı:
Orada duvarın potalara çok ykaın olduğu, insanın turnikeye hızlı girmeye çekindiği iddiaları var. Asılsız iddialar mı? :)

Dediğin yer Taximdeki Beyogu Spor Kulübü Salonu. Biz Bilgi Universitesi' ndeydik.

ARdaQue' Alıntı:
cemcemgs' Alıntı:

Dediğin yer Taximdeki Beyogu Spor Kulübü Salonu. Biz Bilgi Universitesi' ndeydik.

Oraya da salon diyorsunuz ya :D

ARdaQue' Alıntı:
cemcemgs' Alıntı:

Levo ile anlaştık, ben Dolapdere'den bahsediyordum, siz Kuştepe'de oynamışsınız :)