Birlik Zamanı ..Kavgayı Bırakın Tek Bir Vücut Olalımm

Foruma yazılan konular edilen laflar ancak birbirimizi kıracak sözlerden ibarettir.. tartışmalar güzel tamamda iş büyümeye başlıyor ve hemen hemen her topicte sorun hocaya gelior yok şöle yok böle.. bende çok kızıorum hocaya oyunculara.. o kadar destek vs ama boş karşılığı 5 galibiyet... zor artık iş. ama elimizden gelecek tek şey bişeyler yapıp dirilmek yeniden . Bazıları kıskıs gülebilir ama ben bu duruma acıyorum kızıyorum. bu zamanda hoca veya oyuncu kavgaları mantıklı değildir. benden yaşça büyük abilerimde kardeşlerimde var. kimseye akıl vermek haddim değildir. Ancak bir Galatasaraylı olarak,Basketbolsever olarak,GSbasket ten biri olarak rica ediyorum.

Önümüzdeki Tekel maçı hayati önemli ve o yüzden eleele verelim birbirimzii kırmamaya özen gösterelim kütfen desteğimizi artarak sürdürelim..

saygılar....

Hep beraber ya beyler bayanlar takımlarımız yapamıyo kazanamıyoruz bi türlü .biz devreye girsek artık takımlaın en büyük gücü taraftar olarak devreye girsek tek vücut kolkola destek versek??

O konuda hemfikirim, ama coach değişikliği en acilinden şart.... olmuyor böyle.

Yeni coach motivasyon getirebilir. Geç kalındı bile....

Taraftar için söyleyeceklerim belli... ben de kavga ve karşılıklı "şekil" olaylarına karşıyım....

Hep beraber diyorum...

Arkadaşlar artık devreye girmenin ZAMANI geldi.Yapılacaklar çok açık ve seçiktir.BİRLİK olmaz birbirimizi yersek olacaklar bellidir onun için artık zaman geldi Bunu Tekel maçında gösterip o özlemle beklediğimiz GALİBİYETE ULAŞALIM Hepimiz aynı amaca Hizmet edelim ve en azından bu yılı kurtarıp GELECEĞE DAHA SAĞLAM BAKALIM.......... 8) 8) 8)

Biz kendimize düşeni yapalım ve sonra vicdan azabı çekmeyelim.Olay takımlarımızda bitiyor.Bir de bu sezonu Halil ünerle tamamlayacağız.Bu net.Sezon sonu istediğimizi yazalım ama şu ara takıma destek olalım.

onurcukkk' Alıntı:
Foruma yazılan konular edilen laflar ancak birbirimizi kıracak sözlerden ibarettir.. tartışmalar güzel tamamda iş büyümeye başlıyor ve hemen hemen her topicte sorun hocaya gelior yok şöle yok böle.. bende çok kızıorum hocaya oyunculara.. o kadar destek vs ama boş karşılığı 5 galibiyet... zor artık iş. ama elimizden gelecek tek şey bişeyler yapıp dirilmek yeniden . Bazıları kıskıs gülebilir ama ben bu duruma acıyorum kızıyorum. bu zamanda hoca veya oyuncu kavgaları mantıklı değildir. benden yaşça büyük abilerimde kardeşlerimde var. kimseye akıl vermek haddim değildir. Ancak bir Galatasaraylı olarak,Basketbolsever olarak,GSbasket ten biri olarak rica ediyorum.

Önümüzdeki Tekel maçı hayati önemli ve o yüzden eleele verelim birbirimzii kırmamaya özen gösterelim kütfen desteğimizi artarak sürdürelim..

saygılar....
yani

onurun dediklerine aynen katılıorum bu hafta ümraniyedeki maaç herkes gereken özeni gösterip ğelmeli arkların dedigi gibi biz gidelim destegimizi verelim vicdanen rahat olalım. inanıorum bu takım burd aolmayı hak etmior daha yüksek yerlerde olamalıydı sıralamada gerçekten ii bir takımımız var bana göre. basketboldan fazla annamam ama bana öle gelior