Biz de salon istiyoruz.(BJK nasıl akat ları yaptıysa )

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Bjk akatlar da coştu.bizim de seyrantepe,ali sami yen(seyrantepe yapılınca yıkılcak) riva gibi arazilerimiz var.Neden amatör şubelere yatırım yapılmıyor.Sesimizi duyuramıyoruz.Uyuyan yönetimi uyandırmak lazım.şubeye para gelince almasını bilen adamlar kaz gelecek yerden tavuk esirgemezler inşallah
bilmiyorum katılırmısınız?
ahmet cömert te boks turnuvası oluyor bilmem ne oluyor.takımın evi gibi yok.nası olimpiyat tan sami yene dönüş müthiş oldu.bsaketbol şubesinde de boyle bi yatırım taraftarı salona çeker diye düşünüyorum

Seyrantepe'de yeni yapılacak stadımızın yanına bir de hem basketbol hem de voleybol maçlarımızı yapabileceğimiz bir salon yapılsa.... Ancak bunu akıl edebilecek bir yönetici olmalı.

Kesinlikle ama yıkılan sami yen in yerine yapmak da mantıklı olabilir.hem salon hemde kongre salonu yapılabilir ki kongre salon sıkıntısı varr istanbul da

Sami yen yerine yeni stad yapılacak dendi hala bekliyoruz umarım yapılacak...Eğer salon istersek ve bunun sözünü Sn. Canaydın'dan alırsak salonu görmeye ömrümüz yeter mi bilemiyorum...

^cold_fire^' Alıntı:
Sami yen yerine yeni stad yapılacak dendi hala bekliyoruz umarım yapılacak...Eğer salon istersek ve bunun sözünü Sn. Canaydın'dan alırsak salonu görmeye ömrümüz yeter mi bilemiyorum...
:D :D
canaydın 2 mizide gömer kardeş :kop :kop

Ahmet Cömertin nesi varki. Oraya seyirci geliyoda sığmıyoruz taşıyoruzda , yeni bi salonu hakediyoruz. Beşiktaş seyircisi en azından süleyman seba gibi boktan bi salonu bile fulluyodu. Biz daha cömerti dolduramıyoruz ne gerek var yeni salona. Güzel işte cömert.

Tequila' Alıntı:
Ahmet Cömertin nesi varki. Oraya seyirci geliyoda sığmıyoruz taşıyoruzda , yeni bi salonu hakediyoruz. Beşiktaş seyircisi en azından süleyman seba gibi boktan bi salonu bile fulluyodu. Biz daha cömerti dolduramıyoruz ne gerek var yeni salona. Güzel işte cömert.
abi bjk gördügün gibi kendi salonları olmadan bu kadar dolmuyodu.taraftarı cekmek için yatırım yapmak lazım.hiç yoktan elimizde yine bi gayrimenkul olmus olur

^cold_fire^' Alıntı:
salon bedavaya mı yapılacak sanki.Sponsor bulmak lazım ama biz daha futbol stadını yapmak için kaç sendir sponsor arıyoruz.
sponsor aramıyoruz.fb nin basımıza açtıgı belaları temizliyoruz.kendileri beleşe aldı devletten araziyi.şimdi de bize engel oluyolar.
sponsor çok.çekemez de çok.bjk nası yaptı onların da cok borcu var
hatta azerbaycan c.başkanı hayder aliyev bile benim adımı verin stat yayalım dedi.

Ne demek sponsor aramıyoruz biraz araştırırsan görürsün..Hatta ali samiyanda eski acıgıda sponsorlara yaptırdılar çok az gazete bilgisi yeter buna

değil kısa, orta vadede bile salon projesi yok.zaten 6 ay sonra temel atıyoruz diye diye beşinci yılına giren canaydın salonu en erken 25 yılda yapardı.

mekteb-i sultani' Alıntı:
Tequila' Alıntı:
abi bjk gördügün gibi kendi salonları olmadan bu kadar dolmuyodu.taraftarı cekmek için yatırım yapmak lazım.hiç yoktan elimizde yine bi gayrimenkul olmus olur

ılk once sunu belırtmek ısterım. bjk o salonu nasıl dolduruyor bunu bılmek gerek. gıdenlerın %75 bedava bılet ıle ıcerı sokuluyor. nerden bılıyorsun dıyeceksın evımın bır ust sokagında besıktas severnler dernegı var ve her mactan once bıletlerını dagıtıp, otobusler ıle maclara gıdenlerden bahsedıyorum. ıkıncısı ahmet comert'tı dolduramayan bır taraftar yapılabılecek bır salona gıdermı?? ılk once elındekının degerını bılıp, onu yuceltmek gerek. sonra bırseyler ıstemek de gerek..

^cold_fire^' Alıntı:
Ne demek sponsor aramıyoruz biraz araştırırsan görürsün..Hatta ali samiyanda eski acıgıda sponsorlara yaptırdılar çok az gazete bilgisi yeter buna
sorun sponsor değil arazi olduktan sonra ismini verdinmi bircok firma ve kişiler sponsor olur zaten

Bu sölediğimde hiçbir kasıt yok ama sen nasıl anlamak istiyorsan öyle anla ...Laf olsun diye yazıyorsun.Sen bu forumda herkesin yazdığına cevap vermeye kalkarsan ooooo...

Bana cevap yazana yazmam gerekir kesinlikle.şu söylediğim lafta ne varki.inan bana isim hakkını verdikten sonra sponsor lar yapar salonu.artık tesisler de florya dan alınıp başka bi yere taşınmalı futbolda.çünkü biz florya gibi istanbul un en degerli yerinde antrenman yapacak kadar zengin değilizzz.florya dogru projeyle kullanılırsa rivayı 5 e katlar.git araştır bunu öyle cevap ver bari

ya boş konuşmayın işte
yönetim salon filan yapmaz boşuna kendinizi yormayın
ayrıca bjklilerin orayı nasıl doldurduğuda belli...

Ahmet Cömert gayet iyi bir salon, yönetimin yapması gereken tek şey erkek-bayan ve tekerlekli sandalye takımlarımızın maçlarını aynı güne almasıdır...

Su ara yeni bi salon feci hayal olur.Ahmet Cömert gibi bize çok uygun bi salon var.Seyircininde geldigi maçlarda ciddi bi tribün etkisi oluşturdugumuz kesin.Ama bi maç abdi ipekcide bi maç orda bi maç burda mülteci gibi oynamamamız lzm.Sezonun ilk maçından son maçına kadar Ahmet Cömertte oynarsak ve bütün branşlardaki maçlarımızı ard arda oynarsak Besiktasın akatlar baskısını bizde yaşatabilirz.

Ayhan Şahenk

Ayhan Şahenk'e geçsek enerjik ve G.saray ruhulu bir takımla iyi bir atmosfer kurabiliriz.Ne dersiniz?