Bjk maçı için pankart önerilerinizi bekliyoruz

Murat Cantaş'ın ikinci önerisi umarım degerlendirilmiştir. Onun uzun oldugunu düşünüyorum;sadece arman için dolduk statlara denilse bile makuldür.

İngilizce pankartlara özet olarak ''bekle zafer şarkılarıyla geçişimizi'' yazılabilir ;)

Cem Baba' Alıntı:
Murat Cantaş'ın ikinci önerisi umarım degerlendirilmiştir. Onun uzun oldugunu düşünüyorum;sadece arman için dolduk statlara denilse bile makuldür.

İngilizce pankartlara özet olarak ''bekle zafer şarkılarıyla geçişimizi'' yazılabilir ;)

Cem slm,
Pankartı bugün maçtan önce salonun önünde yazıcaz kısmetse

Arman için dolduk salonlara önerinde olabilir..
İngilizce önerin güzel Türkçesi olmadıysa İngilizcesni asarız demek istiyosun yani:)

Saat 14 gibi salonun önünde olucaz Eyüp+Ethem ve diğer birkaç arkadaşla sende erken gelirsen beraber yazarız?

Murat

Aşkın kalbimi yakan bir volkan gibidir, en sevdiğim tatlı kazandibidir. :D

Şaka bir yana, bence şu anda açılabilecek en anlamlı ve yararlı pankart yeni cengaverimiz Jeff ile ilgili olur.

Merhabalar bu arada herkese.

Murat Cantas' Alıntı:
Cem slm,
Pankartı bugün maçtan önce salonun önünde yazıcaz kısmetse

Arman için dolduk salonlara önerinde olabilir..
İngilizce önerin güzel Türkçesi olmadıysa İngilizcesni asarız demek istiyosun yani:)

Saat 14 gibi salonun önünde olucaz Eyüp+Ethem ve diğer birkaç arkadaşla sende erken gelirsen beraber yazarız?

Murat

herhalde geliyorum :atki

Murat abi, Eyüp abiye söyler misin, pankartı mutlaka assın. :) Ben gelemiyorum. Yer olmazsa, hafiften kıvırsın, sadece gsbasket.org yazan tarafı kalsın.

"Spor Sergi Ruhuyla Şampiyon olacağız!" olarak pankartı yazdık maç başlamadan uzun bi süre başlayana kadar tuttuk..

Umarım görenler beğenmiştir...

Pankartı maça yarım saat kala takım ilk çıktığında açtık ve 15 dakika tuttuk daha sonra maça 5 dakika kala açtık ve maç başladıktan hemen sonra kaldırdık..Bana kala bir beş dakika daha yayındayken tutmak isterdim ama diğer arkadaşlar yoruldu..Ama bundan sonraki her maçta pankartımız salonda olacak..ayrıca bu pankartlara yenileri eklenecek..

Çünkü yönetim öndeki cafe crown reklamlarının kapatılmasını istemiyodu..Yoksa tam tribünün ön tarafına asmayı planlıyoduk. Ayrıca sizin T.V.den göremediğiniz 2 tane dev sopalı byraklarımızda federasyon tarafından yasak olduğundan maçta açmamıza izin verilmedi..

Ömer ben 2 haftadır yoktum salonda ama bu maçta yeni gördüm belki de bu maçta yeni yapıldı..

Ön tarafta avea ve cafe crown reklamları vardı..Köşede sitenin pankartı vardı sadece..