Bjk maçı için pankart önerilerinizi bekliyoruz

Doğukan YILDIZ' Alıntı:
sergi ruhu ne kardeşim bi şey sergiliycen ne sergiliycen fatih solak ın ayakkabısının sergi ruhumuuu
At gözlüklerini sandığa kaldırıp okuma gözlükleriyle Galatasaray tarihini oku diyebilirim bu yazına.

Atalarımız bilmemek değil öğrenmemek ayıp der.

ben muratla pankart yazma fikrini konustuğumuzda kendisinin aklına gelmisti bu slogan. benim yorumum aynen şuydu : "spor sergiyi bilmeyen oyuncularımız var ruhunu nasıl nerden hissetsin" di. acıkcası pek beğenmemistim ama gördüm ki taraftarımız ve site sakinleri ve yöneticileri beğenmis,acarken benimde hosuma gitti sonradan.

DOGAN a yüklenmemek lazım ilk yorumuna bende anlam verememistim ama sonra yasını okudum ki 16 imiş... eee oda dinazor olacak bigün ve onunda yaptığı tezahuratlara kardesleri anlam veremeyecekler...

Doğukan YILDIZ' Alıntı:
sergi ruhu ne kardeşim bi şey sergiliycen ne sergiliycen fatih solak ın ayakkabısının sergi ruhumuuu

İlk önce büyüklerine nasıl hitap edeceğini öğrenmeni efendi olmayı öğrenmen gerek... Ben senin kardeşin olamam ama sen benim evlenseydim oğlum olabilirdin..(bu kelimeyi diğer arkadaşlardan özür dileyerek istemeyerek yazıyorum)

Sana cvp verme gereği duymamıştım.Çünkü Spor Sergi varken sen daha dünyada yoktun ve bilmediğini ,araştırma gereği bile duymadığını biliyodum..Ama senin yaşındaki arkadaşların maçta yanıma gelip sordular ve onlara ne demek istediğimizi anlattık, sende sorabilirdin..

Tahmin etmediğin kadar tşk ve tebrik aldık,Bunların içinde senin yaşıtlarında var

Ve bu pankart resmi sitede ve ultraslan com da pankartlar arasından seçilerek halen sergileniyor..

Maddi ve manevi emek verilerek yapılan işlere saygı göstermeyi öğrenmen gerek bunun için fazlasıyla zamanın var..

Hele senin "çarşı duvara karşı " pankart önerinin takımla teknik heyetle veya taraftarla olan alakasını hiç anlayamadım, tam bir faciaydı bu önerin..

Umarım yaptığın ayıbın farkına varırsın..

Hoşçakal

Pankartı yaparken anlaşılamayacağı konusunda fikirlerimiz vardı; ancak maçta pankart çok şık durdu. Spor Sergi ruhu anlaşılamayacakta olsa manidar ve etkisini de Doğukan'a ulaşarak gösteriyor. Bunları hatırlamak,hatırlatmak lazım.

ya abilerim görüşleriniz farklı olabilir ama ben beğenmedim bu kadar üstüme gelmeyin bi kaç kişi beni anlayışla karşılamış onlara teşekkür ediyorumm şimdi demişler rdan sen bi pankart yap getir die

benim pankart fikrim arman için salonlara dolarız dı çarşı duvara karşı fikrini sallamıştım zatenn

neyse bi daha bu konular için diyaloğa girmemm

Doğukan YILDIZ' Alıntı:
ya abilerim görüşleriniz farklı olabilir ama ben beğenmedim bu kadar üstüme gelmeyin bi kaç kişi beni anlayışla karşılamış onlara teşekkür ediyorumm şimdi demişler rdan sen bi pankart yap getir die

benim pankart fikrim arman için salonlara dolarız dı çarşı duvara karşı fikrini sallamıştım zatenn

neyse bi daha bu konular için diyaloğa girmemm
diyoloğa girmende problem yok sadece harcanan emeğe daha fazla değer vermelisin bence!!!

Pankartımızda da belirtmiştik inancımızı ve ruhumuzu halen söylediklerimizin arkasındayız!

Spor Sergi ruhuyla ŞAMPİYON OLACAĞIZ!!!

Not:pankartımız resmi sitede fb maçı topiğinde halen yayınlanıyor...

FB maçına yeni pankart yapalım murat'cım!!!
FENERE FINDIKLI ÇİKOLATA BİZE ACI KAHVE İÇMİYORUZ!!!
KANDIRDIĞINIZ BİZ DEĞİL YÖNETİM!!
ÜLKER YA EŞİT SPONSOR OL YADA DEFOL!!!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Eyüp abi bu pankartı tuttum. :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
eyüp abi çok güsel bi pankart inşallah yapılır böyle bi pankart

Buğrahan Koçer' Alıntı:
eyüp abi çok güsel bi pankart inşallah yapılır böyle bi pankart
sizinde önerileriniz varsa murat bu konuyla ilgili topic açacak oraya yazın!!!