BSL 12. Hafta | Galatasaray Nef - Fenerbahçe Beko

Kafayı yiycem adam 0/6 serbest atış atıyor ama hala ribaunda çıkmak kimsenin aklına gelmiyor.. Vallahi 1 gram basketbol oynadığı yok Fener'in. Şu takıma kaybetmeyelim nolur, lütfen !

hücumda kısalarımızı kitlediler ve skor üretememeye başladık çünkü uzunlar hücumda kısalarımıza göre ciddi seviyede etkisiz. üstüne gerçek pivotumuz olmadığı için savunma ribaundu alamıyoruz. muhsin- yabancı gerçek bir uzun vs falan olsa uzun rotasyonu rahat şekilde getirecektik maçı, savunmadaki bütün çaba boşa gidiyor bu yetersiz pivotlarla.

Kafayı yiycem adam 0/6 serbest atış atıyor ama hala ribaunda çıkmak kimsenin aklına gelmiyor.. Vallahi 1 gram basketbol oynadığı yok Fener'in. Şu takıma kaybetmeyelim nolur, lütfen !
biz de bir şey oynamıyoruz bugün ve adamların kadro derinliği malum. Bu hücum performansı ile kazanmamız zor atarak yaşayan bir takım olduğumuzu düşününce ama izleyelim görelim.

Transfer şart oğlu şart. Yerli rotasyonu hele hele yerli uzun rotasyonu felaket. Eğe’yi hangi üst akıl Aliağa’dan getirdi, anlayamıyorum. Oyun kurgusu koca bir sıgır. Kimin ne yaptığı belli değil. Fakat 2.yarı bu savunmayı geçebilir ve maçı kazanırsak çözüm bulabildiğinizi ve çoooook iyi bir yolda olduğumuzu görebileceğiz. Hücum ribauntlarını vermeyeceğimize ve 3 sayı yüzdemizin yükseleceğine de şüphem yok.

Transfer şart oğlu şart. Yerli rotasyonu hele hele yerli uzun rotasyonu felaket. Eğe’yi hangi üst akıl Aliağa’dan getirdi, anlayamıyorum. Oyun kurgusu koca bir sıgır. Kimin ne yaptığı belli değil. Fakat 2.yarı bu savunmayı geçebilir ve maçı kazanırsak çözüm bulabildiğinizi ve çoooook iyi bir yolda olduğumuzu görebileceğiz. Hücum ribauntlarını vermeyeceğimize ve 3 sayı yüzdemizin yükseleceğine de şüphem yok.
Bu zavallı halde neredeyse hiç çıkmadan tam 14 dakika oynadı...

Bu takıma bir tane net pota altı almayan yönetime yazıyorum bu hücum ribaundlarını. Her şeyi de Erden Timur'dan beklememek lazım... Üçlük yüzdemiz kendi ortalamamıza gelirse hala yeneceğimize inanıyorum. Üçlük yüzdesi ve hücum ribaundları kritik.

Takım taaa darüşşafaka maçından beri pivot diye feryat ediyor ama ısrarla kravishle oynuyoruz. bile bile ladestir bu ya da cimriliktir..

Basketbolla ilgilenen denetim kurulu üyesi twitter'dan kazanırız kaybederiz önemli değil maça gelin diyor. Evet güzel kazanırız kaybederiz bunlar olabilecek şeyler ama twitter'dan etkileşim kasmak yerine biraz paraya kıyın şu takıma fark yaratacak ve 28-30 dakika oynayabilecek iyi bir pivot alın.

İşini doğru yapsınlar sonra yenilsin kızmayız bile. kravish'i izlemeden aldıklarına çok eminim. 4. haftadan beri adamın pivot olmadığı belliyken de yerine oyuncu almıyorlar. yani böyle lakayıt davranıp sonra da olmadı vb şeyler satmasınlar bize.

Ekrem hoca sunu goremiyor sanirim, ne zaman ki Goksenin´i rotasyon disina cikardi, cok guzel bir donem gecirdik.
Bugun yine Goksenin hucumda sifir katki, ama daha aciklisi, iyi savunma yaptigi argumanina hepimizin inanmasi.
Resmen gozlerim kaniyor, Galatasaray taraftari bunu haketmiyor.