BSL 18.Hafta | Galatasaray Nef 74-82 Aliağa Petkim

rakibin 20 yaşındaki guard'ı, 3 kısamıza da ders veriyor. şu asistleri yapacak, takımını bu şekilde oynatacak bir tane yerli guard'ı geçtim yabancı guard'ımız yok. inanılmaz valla. misilleme yap, at Ege tan'ı sahaya, ona da düello olsun. farklılık kat hocam yapma böyle yemin ederim, pistiolis ekrana her geldiğinde o mutsuz sıfatını görünce üzüntüden komalık oluyorum vallahi billahi.

rakibin 20 yaşındaki guard'ı, 3 kısamıza da ders veriyor. şu asistleri yapacak, takımını bu şekilde oynatacak bir tane yerli guard'ı geçtim yabancı guard'ımız yok. inanılmaz valla. misilleme yap, at Ege tan'ı sahaya, ona da düello olsun. farklılık kat hocam yapma böyle yemin ederim, pistiolis ekrana her geldiğinde o mutsuz sıfatını görünce üzüntüden komalık oluyorum vallahi billahi.
Sn. Zeyingöz'e göre süre alacaktı bu sezon ama ..

McGee hangi akla hizmet hala takımda tutuluyor anlamış değilim. Hayatımda izlediğim en kotu basketbolcu olabilir 0 mübalağa.

Mcgee'yi son 1 aydaki performansıyla kadroda tutan ne, olağanüstü top hakimiyeti mi?
Skor gücü ve takımda topla oynamayı az da olsa bilen bir kaç oyuncudan biri olması. Geçen sezon Canaan ne yapıyorsa McGee onun 1 seviye altında aynısını yapıyor. Şu an zorunluluktan oyun kuruculukta yapmaya çalışıyor. Yapamıyor çünkü onun yapabileceği bir şeydeğil.

Oyunu bizim için yeterli mi, değil. Bende Canaan'ın kalmasını isterdim Euroleague takımı isteyip burada kazandığının 3 katını verince elimizde tutamadık.

Simmons yine rahat oynuyor yerli yok 3 yabancı kısa kullanıyorsun 2 yabancı uzundan biri beyaz 3.5 Caloiaro diğeri beyaz ayakları ağır Ristic. Atlet yetenekli bir 4 bulamadık 5 aydır.

McGee de iyi değil Ennis daha da kötü smaç kaçırması sadece şanssızlık değil akılsızlık biraz, heyecanlı telaşlı oynuyor ne gerek varsa.

Russell dışında oyun kuran ikili oyun oynayan yok. Oynayabilecek kısa da yok. Ennis de o zeka yok. McGee zorlama şuta kalıyor ikili oyunu yok.

Bisey olmaz bu takımından. Russell Caloiaro Ristic ayırıyorum. Kimya kötü Ennis McGee kısıtlı vasat yerli guard yok zaten. Muhaymin atlet 3.5 diyeceksin ama iyi niyetli olsa da güçsüz yumuşak.

Mahir Ağva'yı izlerken damarlarım çekiliyor. Şu muhteşem kadronun kurulmasında kimin parmağı varsa yarın defolup gitsin, şu takım küme düşme hattına girse oradan çıkma ihtimali sıfır. Beşiktaş bile bizden iyi takım olabilir. Hala oturabiliyorlar o koltukta pişkinlik diz boyu.

Turgay Bey ligi çok hafife almış 5 yıl önce böyle değildi hala o zamanlarda kendisi. Lig kim düşse yazik olacak. Eskiden 1-2 takım yetenek sertlik ve oyun olarak kopardı. Şimdi böyle bir takım yok rekabet yüksek.

kim ne yapıyor kimsenin bir fikri yok. çıkan konuşan da yok yine maç sonunda yeterli değildik daha iyi olacağız falan der koç ezberlediğimiz gibi

Ennis Allah aşkına top yönlendirme sen. Acil Floyd'u gönderip bir pg bir pf alınmalı ligde Ennis veya McGee kadroya alınmaz. Calaioro ile gelecek 4 dönüşümlü girer kadroya.

Bu takım kimseyi rahat yenecek düzeyde değil rakibin kötü bizim yüzdeli attığımız güne denk gelirse ancak kazanırız. Koç seyrediyor elinde sadece çaylak Russell var guard olarak. Ege Tan'ı oynat bari.