BSL 25. Hafta | Gaziantep Basketbol - Galatasaray Nef

Sadık'a bariz faul vardı vermedi faulü devamında da teknik çaldı :D Yav vicdan azabı falan mı cekiyorsunuz küme düşmeyi kaldirmadiginiz için, antep'i ligde tutmaya mı calisiyorsunuz hayrola

Lütfen Codi Miller'in attığı son üçlükte Göksenin'in nasıl önünden çekildiğine bakın ve bu adamın nasıl iyi savunmacı olduğunu bana açıklayın.

Russell 2 maçtır dökülüyor. Belkide yedekten oyuna getirmeliyiz onu

Lütfen Codi Miller'in attığı son üçlükte Göksenin'in nasıl önünden çekildiğine bakın ve bu adamın nasıl iyi savunmacı olduğunu bana açıklayın.

Russell 2 maçtır dökülüyor. Belkide yedekten oyuna getirmeliyiz onu

sen düz nefretçi, "ben demiştim"ci taraftarsın. göksenin konusunda yapılacak herhangi bir izahata aynı seyleri söyleyecek birisisin. 3. çeyrek yaptığı savunmayı ne yapacağız o zaman? 3. çeyrek kattığı sertlikle ilgili olumlu bir yorumunu göremedim.

sen düz nefretçi, "ben demiştim"ci taraftarsın. göksenin konusunda yapılacak herhangi bir izahata aynı seyleri söyleyecek birisisin. 3. çeyrek yaptığı savunmayı ne yapacağız o zaman? 3. çeyrek kattığı sertlikle ilgili olumlu bir yorumunu göremedim.
Rakiplerimizde kendisinin yerinde DyShawn Pierre, Will Clyburn, Onuralp Bitim ve Erkan Yılmaz varken Göksenin için herhangi bir izahat kullanmaya gerek yok. Bizim altımızda bulunan Bahçeşehir Koleji'nde, Merkezefendi Denizli Basket'te ve Beşiktaş'ta bile Yiğit Arslan, Nikolaos Rogavopoulos ve Jordan Usher oynuyor. Bu oyuncular rakipkerimizde oynuyorken Göksenin'le ilgili hiçbir olumlu yorumda bulunamam. 5 Yıldır haksız yere aldığı parayla oynuyor. 2019'dan beri haksız yere aldığı kontratlarla takımda duruyor. Bundan bir önce kurtulmalıyız.

5 yabancılı sistemde Avrupalı pivot alınması yasaklanmalı.

Ristic gram varlık gösteremedi Egbunu karşısında. Git zıp zıp bir Amerikalı getir iyi-kötü rebound alır, rakip kısaları caydırır.

Geçen hafta Fenerbahçe' ye 2 üçlük atan Antep, bize 16 üçlük attı. Attığı üçlüklerin 1-2 si hariç el üstü ve son saniye basketi. Bugün çok iyi olsak da yenemezdik bence. Ha bu kötü takım olduğumuzu değiştirir mi hayır. Bu kadroda Sadık dışında kimse kalmamalı.

Rakiplerimizde kendisinin yerinde DyShawn Pierre, Will Clyburn, Onuralp Bitim ve Erkan Yılmaz varken Göksenin için herhangi bir izahat kullanmaya gerek yok. Bizim altımızda bulunan Bahçeşehir Koleji'nde, Merkezefendi Denizli Basket'te ve Beşiktaş'ta bile Yiğit Arslan, Nikolaos Rogavopoulos ve Jordan Usher oynuyor. Bu oyuncular rakipkerimizde oynuyorken Göksenin'le ilgili hiçbir olumlu yorumda bulunamam. 5 Yıldır haksız yere aldığı parayla oynuyor. 2019'dan beri haksız yere aldığı kontratlarla takımda duruyor. Bundan bir önce kurtulmalıyız.
20-21 sezonu ligin son düzlüğünde oynadığı basketbol olmasa küme dusuyordun ne anlatıyorsun ya sen? kim kime haksız kontrat vermiş kim kimden haksız kontrat almış. ondan daha iyilerini alamadıysak göksenin'in suçu ne, kizacaksan yönetime kız? sen açıktan göksenin nefretçiliği yapıyorum diyemiyorsun da böyle saçma sapan argümanlar sunuyorsun önümüze. tamam sensin göksenin kötü topçu, oldu mu rahatladın mı? bunu duymak istiyorsun galiba.

Chicago Bulls'da Michael Jordan varken bizde Göksenin var yorum bulamıyorum.. Ciddiye almaya gerek yok adam Will Clyburn yazmış.