BSL 28. Hafta | Pınar Karşıyaka 92-94 Galatasaray

Çok şükür kazandık Bursa maçını da alalım bitsin bu çile...

Çekmece’de Fethiye maçına 1 hafta kala giden yabancı yok. Maça covid pozitif olan Anderson hariç tam kadro çıkarlarsa bence maçı alabilirler. Maça çok demotive çıkmayacaklarını düşünüyorum.

Üzerimize çöken ağır kötümser havadan sonra kalan 2 maç öncesi matematiksel olarak değil ama kalan maçların mantık çerçevesinde geliştiği bir varsayımda küme düşme olasılığımızın bittiğini görmek rüya gibi. Bunun rüya gibi hissettirmesi de sezonun ne kadar kötü bir senaryoyla geçtiğini bir göstergesi.

Çok şükür, gerçekten ölüm kalım maçıydı. Karakter koyduk ve yeni bir travma yaşamadan aldık maçı. Ekrem hoca için de ayrıca sevindim, hak ediyordu bunu. Şu bursa maçını da alalım da bitsin artık şu kabus gibi sezon.

Çok özel bir gün oldu bizim için. Bir anlık gaza gelmeyle atladık arabalara kalktık gittik Karşıyaka'ya. Daha yeni yeni kendime geliyorum ama kesinlikle değen bir yolculuk oldu. Sene boyunca çok üzüldük, sinirlendik ama takımın çok geç de olsa sorumluluk alıp şu son iki maçı kazanması da bir o kadar sevindirdi hepimizi. Taraftar olarak olarak biz ne kadar sahiplenirsek bu takımda o kadar büyüyecek. Galibiyette emeği geçen herkese tek tek teşekkür ederim.

Çok özel bir gün oldu bizim için. Bir anlık gaza gelmeyle atladık arabalara kalktık gittik Karşıyaka'ya. Daha yeni yeni kendime geliyorum ama kesinlikle değen bir yolculuk oldu. Sene boyunca çok üzüldük, sinirlendik ama takımın çok geç de olsa sorumluluk alıp şu son iki maçı kazanması da bir o kadar sevindirdi hepimizi. Taraftar olarak olarak biz ne kadar sahiplenirsek bu takımda o kadar büyüyecek. Galibiyette emeği geçen herkese tek tek teşekkür ederim.
Ayaklarınıza sağlık. Salonda neler oldu biraz anlatır mısınız?