BSL 30. HAFTA | Fenerbahçe Beko 104 - Galatasaray 79

04.05.2021 Salı
18:00
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu
Tivibu Spor 2

Bizim adımıza kabus gibi geçen sezonun son maçı.Neyse ki bu maça kafamız rahat bir şekilde çıkıyoruz.Bu maça olası çok daha kötü senaryolar eşliğinde çıkıyor olabilirdik.

Belki çok zor ama şu kabus gibi geçen sezonu bir derbi galibiyetiyle kapatmak harika olurdu.Pierre Jackson dışında eksiğimiz yok.

Zehirli ok atmak istemiyorum ama Fener iyi durumda değil. Suni bir üstünlükleri oluyor maçta, farkı açıyorlar da bazen. Ancak bu suni olduğu için hemen dağılıp maçı elleriyle teslim ediyorlar. Yani maçı kazanabilmek mümkün duruyor. Ben gayet sıcak bakıyorum galibiyete.
Edit : Jackson yokmuş sanırım. Yakarsa bu yakar canımızı.

Pınar Karşıyaka'nın son 1 maçı kaldı onu kazanırsa 22 galibiyetle ligi bitiriyor.Fenerbahçe'nin ligi 2.bitirmesi için kalan 2 maçından 1 tanesini kazanması yeterli.Maçlarından birisi bizimle,diğeride Efes ile.

Efesle maçlarını düşününce,bize karşı kazanmak isteyeceklerdir.Pierre'in sakatlanmış olmasıda bizim için ekstra dezavantaj.Travis Trice duruyor mu hala :D

Pınar Karşıyaka'nın son 1 maçı kaldı onu kazanırsa 22 galibiyetle ligi bitiriyor.Fenerbahçe'nin ligi 2.bitirmesi için kalan 2 maçından 1 tanesini kazanması yeterli.Maçlarından birisi bizimle,diğeride Efes ile.

Efesle maçlarını düşününce,bize karşı kazanmak isteyeceklerdir.Pierre'in sakatlanmış olmasıda bizim için ekstra dezavantaj.Travis Trice duruyor mu hala :D
Travis Trice ayrıldı.Yunanistan Ligi takımlarından Promitheas ile anlaştı.

FB iki maçı da kaybetse bile ikinci bitirecek ligi KSK’nın puan silme cezası var.İkili averaj FB’de

Bir tabir var hani oynarsam ipime oynamazsam :D

Koca bir sezon binbir karın ağrısı çektik de neyse ki kurtardık... Kim ne yapmak istiyorsa takım doya doya onu yapabilir şimdi.....

Kendi taraftarına yutturacaklar işte derbi kazandık diye. fenerbahçe kötü olan şeylerin üstünü, transferle ve derbi galibiyetiyle kapatmaya çalışır yıllardır.