BSL 30. HAFTA | Fenerbahçe Beko 104 - Galatasaray 79

Crawford ayrıldıysa kötü. tabi şu anda sezon bitti. Başkanlık seçimi yapılacak, süreç uzun sürecek. Takım kurmak ta uzun sürer. Oyuncular beklemez başka takımlara giderler. Yine umarım saçma bir takım kurmak zorunda kalmayız. Bugünkü maç için de kadroları görünce izleyesim gelmedi.

Bugün Fenerbahçe ile Galatasaray arasında hazırlık maçı oynanıyor olsa çok daha keyifli bir maç izlerdik.Ben ilk yarıdan hiç keyif almadım.Karşımızdaki takım kadromuzun yetersizliğinden ötürü çok fazla ciddiye almadı ilk yarı bizi.Dış atışların çoğunuda denememize izin verdiler.Sosyal mesafeye dikkat ederek savunma yapıyorlar.

Amile Jefferson'ın oyunu ve Göksenin'in 3.çeyrek üst üste attığı 3 üçlük dışında olumlu bir şey yoktu bizim adımıza.Fakat eleştiri olsun diye demiyorum,maç oynansada bitsin maçıydı zaten.Çok şükür ligde kaldık,bizim için önemli olan bu.

Trice Geçen hafta Yunanistan'dan bi takımla anlaşmıştı ondan önce de 2 haftadır karantinadaydı. Takımla epeydir bir bağı yoktu zaten. Jackson da muhtemelen "sakatım sakat" durumu vardı. Crawford da play off öncesi bir yerlerle anlaşmaya çalıştığından oynamamıştır. Tekrarının yaşanmayacağını umduğumuz bir sezon geride kaldı. Seçim dalgasına herkes işini ciddiye alır umarım sonraki sezonlara yönelik.

Trice Geçen hafta Yunanistan'dan bi takımla anlaşmıştı ondan önce de 2 haftadır karantinadaydı. Takımla epeydir bir bağı yoktu zaten. Jackson da muhtemelen "sakatım sakat" durumu vardı. Crawford da play off öncesi bir yerlerle anlaşmaya çalıştığından oynamamıştır. Tekrarının yaşanmayacağını umduğumuz bir sezon geride kaldı. Seçim dalgasına herkes işini ciddiye alır umarım sonraki sezonlara yönelik.
Yeni sezon için en azından bütçe belli olması lazım diye düşünüyorum gelecek yönetimden bağımsız 2 milyon dolar olacak diye düşünüyorum önümüzde ki sezon için butcemizin sponsor katkısı alabilirsek 3 milyon olabilir bütçe ki ekrem hoca için yeterli olur bence önümüzde ki sene kurulacak takım için

Yeni sezon için en azından bütçe belli olması lazım diye düşünüyorum gelecek yönetimden bağımsız 2 milyon dolar olacak diye düşünüyorum önümüzde ki sezon için butcemizin sponsor katkısı alabilirsek 3 milyon olabilir bütçe ki ekrem hoca için yeterli olur bence önümüzde ki sene kurulacak takım için

Bu sene bile 1,7 ile çıkıp gelen gidenler lisans paraları dahil 2,5'u geçmiştir. 2,5 - 3 olmalı yine. Hoş bu paralar bile yeterli değil tabi ama eli yüzü düzgün bi takım çıkacaksa ortaya burdan çıkar.

Barış 900 bin TL alıyordu. Sanırım kontratı biten ve uzatılmaması kesin olan tek oyuncu şu anda kendisidir.