BSL 4. Hafta | Galatasaray Nef 78-85 Bahçeşehir Koleji

Geçen senenin Eurocup şampiyonu takımının ana çekirdeğinin oyuncusu beğenilmemesi ilginç geliyor bana kimi alabilirdik diyorum o paralara aklıma kimse gelmiyor.

Galatasaray Nef, ING Basketbol Süper Ligi’nin 4. haftasında Bahçeşehir Koleji ile karşılaştı. Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı kazanan taraf 85-78’lik skorla Bahçeşehir Koleji oldu. Maçın ardından Galatasaray Nef Başantrenörü Ekrem Memnun açıklamalarda bulundu.

Dar bir rotasyonla maça çıktıklarını ifade eden başantrenörümüz, “Sadece tek antrenman yaparak bu maça hazırlanabildik. Dee Bost'un eksikliğinde daralan rotasyonla mücadele etmeye çalıştık. Oyuncularım ellerinden geleni yaptılar. Bahçeşehir Koleji takımını tebrik ediyorum. Anadolu Efes’e ve PAOK’a karşı 48 saatte içerisinde iki zorlu maça çıkacağız. En iyi şekilde hazırlanacağız.” şeklinde konuştu.

Galatasaray Nef, ING Basketbol Süper Ligi’nin 4. haftasında Bahçeşehir Koleji ile karşılaştı. Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı kazanan taraf 85-78’lik skorla Bahçeşehir Koleji oldu. Maçın ardından Galatasaray Nef Başantrenörü Ekrem Memnun açıklamalarda bulundu.

Dar bir rotasyonla maça çıktıklarını ifade eden başantrenörümüz, “Sadece tek antrenman yaparak bu maça hazırlanabildik. Dee Bost'un eksikliğinde daralan rotasyonla mücadele etmeye çalıştık. Oyuncularım ellerinden geleni yaptılar. Bahçeşehir Koleji takımını tebrik ediyorum. Anadolu Efes’e ve PAOK’a karşı 48 saatte içerisinde iki zorlu maça çıkacağız. En iyi şekilde hazırlanacağız.” şeklinde konuştu.
HOCA gerçekten rahatsızmış Bost dışında tam kadro çıkmışız dar rotasyon diyor.

HOCA kenarda oturtup unuttuğu için dar rotasyon ile oynamış olabiliriz
Melo
Blacksher
Akon
Kravis
Ege
Sadık
Eray
Okben
Gökşenin
9kişi nasıl dar rotasyon oluyor Bahaneler başladı yapamıcaksan bırak hoca yada çık Gücümüz bu kadar bütçemiz bu kadar dicek kadar yürekli konuş

Bahane üretiyor dediğiniz adam o dönemin görece en yüksek bütçeli iki takımını yenip Euroleague şampiyonu olmuş bu adam bahane üretiyor çok ilginç :)

Ekrem Memnun öncelikle çalışkandır, sürekli kendini geliştirmeye çalışır. Yönetimlerle kavga etmez, oyuncuları taraftarın önüne atmaz, egoist değildir, bahanelerin arkasına sığınmaz, gerektiğinde sorumluluğu üstüne alır, medyada lobisi yoktur lehine haber yaptırmaz, sürekli transfer diye ağlamaz kısacası karakteri koçluğundan da iyidir.

O yüzden bu konuda vukuatları bini aşan Terim ile kıyaslanamaz bile.

Kadroya birkac dokunus gerekecek. Hucumda cogu zaman oyuncularin inisiyatif kullanmasi sonucu sayi bulduk. Savunma ise bayagi sikintili. Oyuncular kolay geciliyor, adamlarini/yerlerini kolay kaybediyor.

Ozaman Fatih hocayı eleştiremezsiniz.

Uslup önemli neyse düşmicem seviyene

Derdi Galatasaray olan herkesle uslübü ile tartışmaya varım.

Kıyakçılığın sonu ayakçılıkdır.

Bu Forumda Cemal Nalgayı Nba yıldızı olucak diyenleri, Murat Özyere İmparator diyenleri gördüm Salonlarda yanyana maçta izledim.

Ekrem Memnun saygısızlık yaptıgımı düsünmüyorm uslupsuzcada dün aksam yaptığı açıklama tamamı ile bahanelerle doludur.

Allah aşkına Hocayı bize yedirmicek gücünüz varsa Klüpte gidin Başkana diyinki Kadın takımına Sponsor bulun oyuncu alın Erkek takımına Oyuncu alın 2m dolara Galatasaray Basketbol takımı kurulmaz diyin madem bize yedirmicek gücünüz var yada boş yapmayın

Merak etmeyin. Ekrem Memnun’u severim evet ama öyle bazıları gibi biat edecek kadar değil. Eleştirmesini de bilirim. Hatta geçen yazdım, takviye konusunda sessiz kalıyorsa en çok eleştiriyi hak edendir diye. Son maçtaki açıklamaları da talihsiz olmuş. Savunma performansını da beğenmiyorum. Normalde Ekrem Memnun takımları savunmasıyla öne çıkar.