BSL Play Off Yarı Final 2. Maç | Anadolu Efes - Galatasaray NEF

Belli olan neydi? İlk maçta da yer ayrılmış 2.maçta mı ayrılmayacağı belliydi? Ergin hocaya bazılarının husumeti dünkü maçla ilgili olmadığını herkes biliyor. Bu forumda Fatih Terim ve Ergin hocaya husumet duyan ne kadar kişi varsa bilsin ki onları seven en az onlar kadar kişi olduğunu hatırlatmış olayım...

Efes'in çirkinlik çıkaracağı belli idi. Futbol dolayısı ile Fatih Terimle pek ilgim yok. Ergin Atamana da husumetim yok . Son cümleniz bir çeşit tehdit falan mı ben anlayamadım

Cok yakin bir tarihte fb macinda kacak giren seyircilere olan tepkiyi unuttuk hatta ustune diyoruz ki; Efes pilsen oyle bir kurum ki salonda taktik veren hoca ayni zamanda yan gorev olarak protokol duzeni ve hatta seyirci takibi gibi konulardan birebir sorumlu olmali.

Yer ile ilgili sorunda Ergin Atamanın sorumluğu yok.Ote yandan sorumlu olmadığına göre haberim olsa idi şöyle yapardım böyle yapardım demesinin de bir kıymeti harbiyesi yok aynı şeyi diyoruz aslında.Birsey yapacağı falan yoktu

Mactan önce böyle şeyler olacağı belli idi ben bekliyordun dünyanın en zeki insanı Atamanın aklına gelmemiş mı dd maçtan önce müdahale etmemis . Ayrıca organizasyonu yürüten bizzat Alper sanki basit bir yer gösterici falan hata yapmış.Dunyada tek akıllı kendisi sanması da Bazen kabak tadı veriyor.Bu arada Oly taraftarına da buradan yarattıkları muhteşem atmosfer için tşk ederim
Kestane balının diyarı Zonguldak dur dur bu başka birşeydi :)

TC mevzuatında uygulanmasi sızı rahatsız eden ve uygulandığında tepki gösterdiğiniz herhangi bir düzenleme yok mu ? Kanuni olan herşey adil olmak zorunda değil kaldı ki bu kanuni bir düzenleme yönetmelik bile değildir sanırım muhtemelen yönergedir. Hukukçu değilim ama ilgili yönerge anayasadaki temel hak ve özgürlüklerin korunması ile ilgili düzenlemeler ile çelişiyor dâhi olabilir eskiden forumda aktif hukukçu üyeler vardı ama artık ya yoklar ya yazmıyorlar.

Bunların yanı sıra iddialar Efes'in işi bir çeşit cadı avına çevirdiği yazılı bir kuralin uygulamasında da nüanslar olabilir.Forma giyeni almazsın, tezahürat yapanı çıkartırsin da tek tek herkesi gözetleyip baskete en ufak sevinç göstereni çıkarmazsin

Bu kafayla herkes kendi doğrularını, kendi adaletini uygular. İster yönerge, ister genelge adı ne olursa olsun Efes tribünlerine girmemiz yasak. Oraya girerek yasağı delen biz oluyoruz. Adamlar da kendi avantajlarını kaybetmek istemiyorlar. Bu kadar basit bir mevzu. Hele ki bir şekilde girdikten sonra Galatasaray'ı tuttuğunu belli edersen herhalde çıkarır adam seni. Şu an yaptığımız şey açıkça ayrıcalık istemek. Bütün lig maçlarında uygulanan bir sistem var ve bana ne bize uygulanmasın diyoruz

Bu kafayla herkes kendi doğrularını, kendi adaletini uygular. İster yönerge, ister genelge adı ne olursa olsun Efes tribünlerine girmemiz yasak. Oraya girerek yasağı delen biz oluyoruz. Adamlar da kendi avantajlarını kaybetmek istemiyorlar. Bu kadar basit bir mevzu. Hele ki bir şekilde girdikten sonra Galatasaray'ı tuttuğunu belli edersen herhalde çıkarır adam seni.

Normlar hiyerarşisinde bir alt basamakta yer alan düzenleme bir üst basamakla çelişiyor ise alt basamaktaki düzenlemenin anlamı yok bu hukuksuzluk değil ki .

Dunku macta hakemlerin yonetimi ve Efes yonetiminin Burak Elmas ve Erden Timur’a yaptiklari cok buyuk ayip disinda birsey yoktu.
Saha avantaji elimizdeyken dunku macta yasananlardan yarinki maca gelemedik bile.Asil bu belki de onlarin istedigi sey ve biz su an bunu onlara veriyoruz.Ama umarim Pistiolis ve takim bu tip seylere takili kalmamistir.Onemli olan onlar cunku bu serinin gelecegi icin.

Son düzenleme:
Efes'in çirkinlik çıkaracağı belli idi. Futbol dolayısı ile Fatih Terimle pek ilgim yok. Ergin Atamana da husumetim yok . Son cümleniz bir çeşit tehdit falan mı ben anlayamadım

Belli değildi bence. Aklımın ucundan bile geçmedi. Ne tehdidi yahu, sadece karşılığında illa cevabını alacaktır onu diyorum. Aslolan Galatasaray'dır ama Galatasaray'ı Galatasaray yapan da insan kaynağımızdır.

bu kadar net konuşuyorum. ALENEN YALAN SÖYLÜYOR.

Otoparktaydım. Pistiolis'i bekliyorduk. 10-15 kişi vardı en fazla. 16 yoktur. Biz çıkarken tesadüfen Ergin Hoca da çıkıyordu. Millet Pistiolis diye bağırdı yürürken kimse de hocaya dönüp bireysel bir laf atmadı. Bu ayıptır artık ya vallahi ayıptır.

Olay anı orada olanlar sosyal medya hesaplarından olayın aslını anlatsın bence Geçmiş olsun sizlere de iftiraya uğramak oldukça sinir bozucu bir durum

Son düzenleme:
Problem bağıranların niye atıldığı değil kaldı ki artık en son çıkan insanlar salondan çıkarken bağırdılar. Yani zaten çıkıyorlardı. Bireysel olarak alkış yapmakta bi problem yok ki herkes yapıyor bunu zaten. Cadı avı yaptılar ilk çeyrek. Sonra Efes çok öne geçince itiraz falan edene bile bi şey demediler. Maç ortada olsa tam tersi olurdu.

Problem bize yapılan da değil bu arada. Bağırdıysak, atın da çıkarız da sorun değil. Burak Elmas'a çocuğuyla ayrı koltuk vermek, Polat Bengiserp'i oturduğu yerden kaldırmak falan bunlar iyi niyetli işler değil. Önce bunu bi ayırmak lazım.

bu kadar net konuşuyorum. ALENEN YALAN SÖYLÜYOR.

Otoparktaydım. Pistiolis'i bekliyorduk. 10-15 kişi vardı en fazla. 16 yoktur. Biz çıkarken tesadüfen Ergin Hoca da çıkıyordu. Millet Pistiolis diye bağırdı yürürken kimse de hocaya dönüp bireysel bir laf atmadı. Bu ayıptır artık ya vallahi ayıptır.

Belki böyle bir şey olmuş olabilir lâkin bunada saldırı, taciz vs denemez.

Ayıp ettin taciz hakaret olmamasıni geçtim öfke , kızgınlık değil kırgınlık,küskünlük bildiren bir öbek ya hu hoca seni kınıyoruz desen daha ifade olur

Hepi topu olan budur. Fazlası olmaz. Birine ayıp ettin demek de tacizse kapatıp gidelim yani.
Mağduriyet yaratma çabaları galiba. Muhtemelen Efes camiası, koçuyla, yöneticisiyle, taraftarıyla her maçı güle oynaya kazanacaklarını düşünüyorlardı, hele sahalarında maç vermek akıllarına bile gelmedi. Baktılar pabuç pahalı, çirkinleşmeye başladılar.