BSL Play Off Yarı Final 5. Maç | Anadolu Efes - Galatasaray NEF

Neyse takıma cok teşekkürler, bugün de kazanabilirdik ama dış faktörlerin de yardımıyla olmadı, artık seneye daha iyi bir takım kurmak ümidi ile

Maç başında pota altı oyuncularımıza düt düt trafik polisi faul çalan 25 milyon euroluk takım hakemlerine selam söylüyorum.

Sağlık olsun,takımımızı ve teknik ekibi tebrik ediyorum.Her şey için teşekkürler,serideki 2.maça kadar yenilmezliğimizi devam ettirmemiz,seride koyduğumuz mücadele muazzamdı.

Onun bunun çocukları potadan potaya sallasalar girecek. Yapacak bir şey yok. 4 maçtır patates olan adam da hava basıyor. 3-0 bitecek seri nerelere geldi...

Hocamı tebrik ediyorum, ritim bozulmasın diye mola almadı itiraz etmedi, Canberk'ini kenara almadı, tüm mola ve itiraz haklarını son çeyreğe sakladı 30'dan geri dönmek için, yapma ya vallahi başka takım taraftarı olsam bu maç kadar yönetimini takımına hakimiyetini gösteren koç bu maç birşeyler olmuş derim vazgeçiyorsan sok tüm yedekleri otur o zaman yerine ama böyle yapma koç

Canınız sağolsun. Bu kulübün hak ettiğin çok daha fazlasını yaşattınız bile. İnşallah seneye bu şubeye sadece başarılı olunca kameraya sırıtmak için salona gelen yöneticiler olmayınca daha da iyi yerlere gelirsiniz.