Bu sezon en çok bizi kim zorlar?

Bu sezon en çok bizi kim zorlar?

• Kullanılan toplam oy
    105
Murat İnal' Alıntı:
Bırak bu işleri Gökçe.

Can bey basın açıklamasıyla duyurmayı planlıyorum. Ben attırmadım imzayı yahu. Sadece mantık.
murat gurovic max 1.500.000 usd almıştır daha fazlasını değil
ama sen Can bir bildiğim var dediğin rakamdan fazla diyosan anlarım

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Bu adama yıllık 2,5 milyon euro verilirmiki acaba...Bizim tüm yabancılarımızın maliyeti nerdeyse...Bence abartı bir rakam...
Murat İnal' Alıntı:
Gurovic ne kadar kaldı acaba bilen varmı ki :)
2.5 milyon euro çok abartı bir rakam değil ayrıca şu an Avrupa Basketbolunda.

Burdan sonra Gurovic e dönmüş olay kaçırdık.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Tabikide Efes zorlar bizi en çok.Adamlar süper kadro kurdu.En çok onlar zorlar sonrada TT zorlar bence.
1 2 yerli takviyesinden sonra sinerjiyi ve takım kimyasını oluşturabilirsek yıllardır özlemini çektiğimiz play off finalini oynayabiliriz

Aldığımız 3 Avrupalı da birbirine yakın rakamlar alıyor bildiğim kadarıyla.

Giricek de 4 diye biliyorum ama biraz kırpabiliriz duyduğum kaynak fazla söylemeyi seviyor ahahaha :)

1. Cuneyt, Strickland
2. Graves, Murat
3. Gurovic, Mustafa abi, Erdem
4. Milojevic, Zizic, Polat
5. Huseyin, Kambala
Siyah olanlar benim gonlumden gecen isimler. Muhtemelen transferi olabilecek isimler. Eger Kambala'da Turk yapilirsa tamamdir.

cenk akyol
polat kaya
mustafa abi
ersin görkem
barış özcan
mutlu akpınar
bekir yarangüme
rasim başak
barış güney(en çok istediğim oyuncuydu ama aliağa ya gitti.daha çok para verip aklını çelip getirbilirmiyizki :) )

şunlardan birini yada ikisini alsak bizi kimse tutamaz.

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
cenk akyol
polat kaya
mustafa abi
ersin görkem
barış özcan
mutlu akpınar
bekir yarangüme
rasim başak
barış güney(en çok istediğim oyuncuydu ama aliağa ya gitti.daha çok para verip aklını çelip getirbilirmiyizki :) )

şunlardan birini yada ikisini alsak bizi kimse tutamaz.

Barış Güney için forumda yardım toplayıp bize gelmemesi için para verecek kişiler vardır bence :p Barış Güney, Barış Özcan, Rasim Başak gibi taraftarımıza son derece antipatik gelen oyuncular (tabi bu herkes için geçerli değil, saygı da duyarım) bence takımımızda yer almamalı. Murat Kaya gibi bir oyuncumuzla bile taraftar arasında tam olarak bir sıcaklık sağlanamadığı için en ufak bir hatasında üzerine gidiliyor, bu oyuncular formamızı giydiği zaman gerisini düşünemiyorum bile...

Burak ÖZKARACA' Alıntı:
bnce bizi en çok f.ülker zorlar.çnkü giricek ile anlaşmışlar çok iyi bir transfer bence..

evt burak a katılıyorum gricek tecrübeli ve başarılı bir oyuncu her ne kadar suns ta yeteri kadar forma şansı bulmasada bizim ligimize renk katıcak bi oyuncu f.ulker bizi zorlayabilir ama şampiyon belli :p :p

Biz ençok takımımızın arkadasında birlik ve ve beraberlik içinde duramamaız durumu zorlayabilir. Umarım böyle birşey olmaz