Bu sezon en çok bizi kim zorlar?

Bu sezon en çok bizi kim zorlar?

• Kullanılan toplam oy
    105
giricek gelmeden öncede söylüyordum şimdide aynı görüşteyim.f.ülker bu senede şampiyonluğun en büyük adaylarından.tt,efes,f.ülker,galatasaray arasında geçer şampiyonluk yarışı.

Fenerbahçe'nin de son transferiyle beraber bu konu iyice netleşti kafamda.

5 takımdada yıldız sıfatı taşıyan oyuncular var, kısaca birbirine yakın kadrolar oluştu(GS ve BJK deki yerli sıkıntısına rağmen).

O zaman iş takımı oyununa kalıyor, yıldız oyuncularını takım oyununa adapte edebilen takım ligde kupayı kaldıracaktır.

Umut Erdem' Alıntı:
Bence yerli sıkıntısının kralını efes yaşıyacak....engin ender keremden başka saglam türkü yok bence
Kaya Peker,Mustafa Abi,Cenk Akyol bunlar başka bir takımamı gittiler. :p :) ;) Benim bilmediğim gitmediler.Eeeeeeeee o zaman ne sıkıntısı ya.Yerli kadronun bence en iyi olduğu takımlardan birisi Efes in kadrosudur.Bilmeyenlere(UMUT ERDEM) duyurulur.

Eğer yerli oyuncu alamadık diye yöneticilere sallıyorsanız sallamayın. Ortada yerli oyuncu yok ki alabilelim. Bence çok iyi ve işini bilen yabancılar aldık. Şampiyonluk konusunda en büyük favori Efes, ama biz de hiç olmadığımız kadar yakınız şampiyonluğa ve iddialıyız.

Efes'e son üç senedir yapılan yorumlar aynı :) .. Efes bu yıl çok harika transferler yaptı bu yıl çok farklı şampiyonlugun en büyük adayı filan gibisinden .. ama artık şu bir gerçek ki seyircisiz takımların şampiyonluk şansı çok azaldı .. bu yılda Galatasaray -TT - Fb arasında geçer şampiyonluk ama temennimiz tabiki cimbomumum şampiyonlugu 8)

Tamam iyi takım oldukta bu kadar uçmayada gerek yok.

Şuan Efes ve Telekom'dan daha zayıf bir kadromuz var.Fener de türk oyuncu bazında bizden çok üstte bunu unutmamak lazım.

Lig bir başlasın ondan sonra daha sağlıklı yorum yapabiliriz bu konuda bence...

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar..
uzun süredir okuyucuydum..artık yazacağım..
sitenin adını gs1905.org da duydum ziyaretçi olarak bi süre takıldıktan sonra üye oldum..

Şampiyonlukta bizi kesinlikle Efes zorlar bir numaralı favori onlar..
Ama benim canımı sıkan bu kadar kaliteli oyuncu alınmışken iyi yerlileri kapmalıydık 1-2 iyi yerliyle efesten daha güçlü bile olabilirdik ama olmadı..
1.favori efes ama biz iyi başlarsak iyi savunma yaparsak bizi kimse durduramaz.. sayı atma konusunda problem yaşayacağımızı pek sanmıyorum ..Telekom da iyi takım kurdu fülkere hiç şans vermiyorum..

Fb ye şans vermeyen arkadaşlar çok yanılıyor fb nin çok iyi bir kadrosu var enes kanteri de kadroya dahil ettiler. Geçenlerde Air Avellino'ya İtalya'da fark attılar Semih, Oğuz, Ömer Onan ve Ömer Aşıksız. Vidmar 18 sayı 10 ribaundla oynadı. anlatılanlara göre hem prelzic hem vidmar bu sene çok daha olgunlaşmışlar. eğer doğruysa ve ömer aşık da playy oflara yetişeceğine göre bana bu sene fb ve biz final oynayacağız gibi geliyor. yarı finalde telekomla efes elenir.

kadro olarak ligin en iyi 2. kadrosuyuz..hoca olarak ligin en kötü 3 hocasından birine sahibiz..bu ikisi çeliştiği için yarı final'den finale kalmayı zorlarız en fazla..uçmaya gerek yok çok..

Orhan Güzel' Alıntı:
Fb ye şans vermeyen arkadaşlar çok yanılıyor fb nin çok iyi bir kadrosu var enes kanteri de kadroya dahil ettiler. Geçenlerde Air Avellino'ya İtalya'da fark attılar Semih, Oğuz, Ömer Onan ve Ömer Aşıksız. Vidmar 18 sayı 10 ribaundla oynadı. anlatılanlara göre hem prelzic hem vidmar bu sene çok daha olgunlaşmışlar. eğer doğruysa ve ömer aşık da playy oflara yetişeceğine göre bana bu sene fb ve biz final oynayacağız gibi geliyor. yarı finalde telekomla efes elenir.

Ben Fenerbahçe'yi işaretlemiştim ama mantığınız yanlış. BJK da 20 fark attı Avellino'ya.