Bu Sezon En İyi Yabancı Performansı Değerlendirmesi

Bu Sezon En İyi Yabancı Performansı Değerlendirmesi

• Kullanılan toplam oy
    101
Bence OWENS.Çünkü Owens hep içten, takımı düşünerek oynadı.En basitinden ,mesala bir ikilik yesek, bir üçlük yesek hemen ya koluna ya eline bir yumruk atıyor.Yani hep içten oynadı.Son telekom maçında onun gibi oynayan yoktu bence .3 tane çok güzel bloğu vardı.Şimdi ayrıntıya çok girdim ama Owens gitmesin . Takıma seneye çok daha güzel katkı vereceğine inaniyorum.

Savaşçı oyunuyla Gaines derim. Şut stili kötü bile olsa serbest atışlarda Dee ile aynı yüzdelere ulaşabiliyordu. Karşıyaka maçındaki smaç olayı ve Play off'taki 2. Telekom maçı dışında da negatif bir yönü yoktu. Umarım seneye de buda olur. Smaçlarını özlemeyiz umarım!

Tartısmasız ganies karısına babası cıksa ezer gecer bu takımda kalmayı hakeden bir oyuncu vede bu takımda dee gösterilen sevginin yarısını bile bagırırak göstermedik buda bizim en büyük ayıbımızdır

ben dee brownu çok seviyorum en iyi dee demeyi çok isterdim ama tartışmasız gaines inşaAllah dee ve gaines kalır

Diger yabancıların verdikleri de göz ardı edilemez ama istikrar bazında bakıldıgında kesinlikle Charles Gainesdir. Ayrıca önümüzdeki sezon Dee,Hite ve Britton'u görmemek dilegiyle :) Owens konusunda kararsızım ama onunda gidecegini düşünüyorum. Hangi yabancı 2 sezon kalmış ki takımımızda :p

4 numaralarımız özellikle gaines eksiklikleri olmasına rağmen son derece iyi performas sergilediler.
dee brown ise oynamamak için gelmiş gibiydi.potansiyelini kullanamadı

İstatistikler ..

C.Gaines
2007-2008 Normal Sezon
Oynadığı Maç 3
Maç Başına Sayı 15,67
Toplam Sayı 47

2007-2008 Play Off
Oynadığı Maç 28
Maç Başına Sayı 12,93

C.Owens

Oynadığı Maç 30
Maç Başına Sayı 12,83
Toplam Sayı 385

2007-2008 Play Off
Oynadığı Maç 3
Maç Başına Sayı 14,33
Toplam Sayı 43

R.Hite

2007-2008 Normal Sezon
Oynadığı Maç 23
Maç Başına Sayı 9,96
Toplam Sayı 229

2007-2008 Play Off
Oynadığı Maç 3
Maç Başına Sayı 8,00
Toplam Sayı 24

D.Brown

2007-2008 Normal Sezon
Oynadığı Maç 28
Maç Başına Sayı 12,25
Toplam Sayı 343

2007-2008 Play Off
Oynadığı Maç 3
Maç Başına Sayı 14,67
Toplam Sayı 44

bence en kötülerin en iyisi charlies gaines çünkü gaines ilk yarı da o kadar fazla katkı yapamadı ben ilk yarıdaki efes maçına gitmiştim o maçta iyiydi ama gaines 19 atmıştı galiba zaten takımda çok kötüydü hüseyin yoktu çünkü takım 59 sayıda kalmıştı efes maçında ancak gaines o maçtan sonra çoştu 2. devre uleb dede süperdi

bence en iyi oyuncu hite ama performasının tamamını gösteremedi. ligin sonuna dogru forma girdi. bence dee nin yasadıgı problemi yaşadı. türkiye ye alısamadılar. ama ikside çok iyi oyuncu